"LMA!!!ghiocei de martie-Aprilie 2009**172**"

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adee

Rezolvat. 57 monede


mana si

Ajutati-ma sa imi cresc plantatia

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

bu-hu-hu !

desi sunt varza de oboseala.caci inca nu m-am obisnuit cu noul program...10h munca(si in principal invatat ,adica f multa concentrare sa bag la cap)+tot alea 10h petrecute cu o nebuna care u are stare nici 2 secunde...care vb singura...ft ft obositoare...+cateva ore cu mario...sunt praf

vreau sa intreb,e posibil sa imi faca reactii adverse la vacc .de 1 an(cel obligatoriu)sau la cel de 1an si o luna(k le-am facut simultan) abia acum?adica vacc le-am facut pe 2,iar azi mi-a facut febra mare,si e ft agitat...il doare ceva...sau sa fie de la dinti/masele sau ce or mai fi???

am votat la toate cafelesele...am gasit la 2fete cultivatori,si in rest cate 50-60-80 banuti...numa' sume mari

abia astept duminica sa pot sa intru si eu sa vad pozici de la aniversarile ghioceilor...k sunt in urma rau...nici pe ale lui mario nu le-am pus...dar nu mai pot....ma bag in pat k acum incepe iar sa planga si sa suspine...si are febra numai la cap,gat ,fata si piept...in rest e destul de rece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nikoleta20

vreau sa intreb,e posibil sa imi faca reactii adverse la vacc .de 1 an(cel obligatoriu)sau la cel de 1an si o luna(k le-am facut simultan) abia acum?adica vacc le-am facut pe 2,iar azi mi-a facut febra mare,si e ft agitat...il doare ceva...sau sa fie de la dinti/masele sau ce or mai fi???

da e posibil si cam pe la 7-10 zile de la vaccin, era bine daca ii puneai seara la culcare un supozitor... da` de ce le-ai facut pe amandoua odata?

Ajutati-ma sa imi cresc plantatia

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:



Fetili...s-a imputit treaba cu cafeaua...caci iata ce vot am bagat acum cateva secunde:

provista - 5 monede
dyana - 1 moneda
mireal - 4 monede
simina_kin - 4 monede
sasha - 3 monede


Deci clar...au intrat si astia in criza si nu mai sunt asa generosi cu banii....


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Bu-hu-huuu...am ramas singura?! Ma duc sa ma culc langa puiul meu mic si ciuficios...

Nu reusesc sa il obisnuiesc sa faca nani singur...nu suport sa il aud plangand...e un mic shantajist...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

deci tu-mi dadusi doar un sfantz???????????

banuti de cafelutza yummy!!!
diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 11 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Am vazut impreuna cu Ariana (ca doar am dormit amandoua de amiaz pana la 20,30) o gasca de bebei deliciosi Mutzu, Ina, Alexandra, David.


Acuma citeam ce dimensiuni au bebeii vostri Cred ca noi suntem printre cei mai pitici, cu doar 70 cm si 8,100 kg.





purcelusa mea mica Ariana - 24.03.2009 - am prins viteza

11 LUNI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Bu-hu-huuu...am ramas singura?! Ma duc sa ma culc langa puiul meu mic si ciuficios...

Nu reusesc sa il obisnuiesc sa faca nani singur...nu suport sa il aud plangand...e un mic shantajist...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009


Pai io ti-as da fara numar/fara numar/fara numar...dar astia s-au zgarciobit nenicule...

Propun sa li se taie capu'...


Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

LA MULTI ANI DAMIAN CALIN SI LUCA!!!!!!!
SA CRESTETI MARI SI SANATOSI!
SI PENTRU MAMICI
LA MULTI ANI IUCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

o venit criza si in lumea cafelei

Ajutati-ma sa imi cresc plantatia

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

Mergi la inceput