Piticul vine cu ninsoarea

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui evyme

Ce poveste frumoasa... Ce intorsatura interesanta a vietii... Felicitari! Sa-ti traiasca piticul si sa-ti aduca multe multe bucurii




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


AMR 2 kg... si apoi inca 3, daca se poate


Frumoasa intorsatura!
Multumesc si multumim!

Si voua multa liniste si noroc!
Pup rapidist mic!




Mihaela, mami de Florin Cristian (16.12.2009) poveste: nasterea piticului


AMR 8 pan'la nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

tare frumos povestesti,am retrait o parte din ea...cum m-am intristat cand ati avut probl cu joburile,cat de frumoasa erai la cununia civila,cum aveai probl cu sarcina si erai mai mult in spital...anyway...totu-i bine cand se termina cu bine!
sa va dea doamne-doamne sanatate si noroc,ca dragoste si intelegere aveti din plin si sa vina bb2,ca vad ca este asteptat cu bratele deschise!ce bebe nu ar vrea sa traiasca intr-o astfel de familie?...

mami de Radu si Alex



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

tare frumos povestesti,am retrait o parte din ea...cum m-am intristat cand ati avut probl cu joburile,cat de frumoasa erai la cununia civila,cum aveai probl cu sarcina si erai mai mult in spital...anyway...totu-i bine cand se termina cu bine!
sa va dea doamne-doamne sanatate si noroc,ca dragoste si intelegere aveti din plin si sa vina bb2,ca vad ca este asteptat cu bratele deschise!ce bebe nu ar vrea sa traiasca intr-o astfel de familie?...

mami de Radu si Alex



asa creste Alex


Multumesc frumos MP!
Toate greutatile acestea ne-au unit. Si cum Doamne-Doamne are grija de noi, ne-a ajutat sa trecem peste toate. Speram sa ne bucuram si de bb2 cat mai curand. Sa fie 2 puisori in casa, ca e tare bine, nu-i asa?





Mihaela, mami lu' tanar sagetator, Florin Cristian (prima lui ninsoare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

ce frumos,cu umor si emotie, ne-ai povestit firul acelei perioade minunate din viata voastra
ati avut o perioada f plina incepand cu cele 2 liniute roz si terminand cu nunta
si va doresc sa vi se implineasca visul de a-i face o pereche lui Florin
si sa nu te gandesti nici o clipa ca problemele pe care le-ai avut in sarcina e obligatoriu sa se repete.Cat ai tot stat prin spitale parca imi revedeam perioada cand am fost gravi cu Daria.Si m-am bucurat intotdeauna cand mai venea cate o veste din partea ta ca sunteti bine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui dastefa

ce frumos,cu umor si emotie, ne-ai povestit firul acelei perioade minunate din viata voastra
ati avut o perioada f plina incepand cu cele 2 liniute roz si terminand cu nunta
si va doresc sa vi se implineasca visul de a-i face o pereche lui Florin
si sa nu te gandesti nici o clipa ca problemele pe care le-ai avut in sarcina e obligatoriu sa se repete.Cat ai tot stat prin spitale parca imi revedeam perioada cand am fost gravi cu Daria.Si m-am bucurat intotdeauna cand mai venea cate o veste din partea ta ca sunteti bine


Mihaela si frumoasele ei Daria-Stefania -16.11.2006 si Miruna-Elena -18.01.2010
cresc fetele

povestea Mirunei



Eu ar trebui sa imi scot palaria in fata ta (voastra)! La voi exemplu de luptatori!
Stiu ca as trece prin aceleasi intamplari din sarcina, merita!

Multumesc!




Miki a lu' Kiti

Mergi la inceput