Barbatii buni la pat

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

batrinii nu spun ca ..."la omul sarac nici boii nu trag"

schimbi "boii" cu altceva si gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Si nu puteai sa spui pana acum? Se tot intreaba lumea pe 3 pagini care-i treaba si taci ca mortu-n papusoi, desi stiai ca barbatii buni la pat se cauta la cont , poate sa fie el si teapan si vanat, daca are contul gras are doamna placeri nemasurate si multiple...

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyda

Si nu puteai sa spui pana acum? Se tot intreaba lumea pe 3 pagini care-i treaba si taci ca mortu-n papusoi, desi stiai ca barbatii buni la pat se cauta la cont , poate sa fie el si teapan si vanat, daca are contul gras are doamna placeri nemasurate si multiple...

Dana


tu nu ai inteles nimic. ce-ti spun yo aici tu nu o sa mai auzi la nimeni......exista o mare corelatie intre bani-creier-preocupari-sex..etc

deci cine are bani are si creier si imaginatie si automat are si puterea sa satisfaca 14 femei in 10 minute.

deci studiul ala e corect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

tu nu ai inteles nimic. ce-ti spun yo aici tu nu o sa mai auzi la nimeni......exista o mare corelatie intre bani-creier-preocupari-sex..etc

deci cine are bani are si creier si imaginatie si automat are si puterea sa satisfaca 14 femei in 10 minute.

deci studiul ala e corect.



Am citit cu interes teoria ta pina am ajuns la cele 10 minute

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ocebine

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

tu nu ai inteles nimic. ce-ti spun yo aici tu nu o sa mai auzi la nimeni......exista o mare corelatie intre bani-creier-preocupari-sex..etc

deci cine are bani are si creier si imaginatie si automat are si puterea sa satisfaca 14 femei in 10 minute.

deci studiul ala e corect.



Am citit cu interes teoria ta pina am ajuns la cele 10 minute

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."



nu poti sa iei tot ce spun yo 100% exact...mai si exagerez.

uite ...unul asa destept poate sa faca in 10 minute cit altul in 4 h.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

in perioada asta, pt mine, un barbat bun la pat e unul care ma strange in brate, ma alinta un pic cu pupici de noapte buna si ma lasa sa dorm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

in perioada asta, pt mine, un barbat bun la pat e unul care ma strange in brate, ma alinta un pic cu pupici de noapte buna si ma lasa sa dorm.


yo cred ca tu ai nevoie de 2 barbati....cind unul sta cu tine si te adoarme no 2 merge in treaba lui...a doua zi se schimba tura...si toti sint happy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui ocebine

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

tu nu ai inteles nimic. ce-ti spun yo aici tu nu o sa mai auzi la nimeni......exista o mare corelatie intre bani-creier-preocupari-sex..etc

deci cine are bani are si creier si imaginatie si automat are si puterea sa satisfaca 14 femei in 10 minute.

deci studiul ala e corect.



Am citit cu interes teoria ta pina am ajuns la cele 10 minute

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."



nu poti sa iei tot ce spun yo 100% exact...mai si exagerez.

uite ...unul asa destept poate sa faca in 10 minute cit altul in 4 h.



Hmmm...maybe.
Din cite stiu eu (nu ma intreba cum stiu), cei cu bani/putere se impart cam in doua: cei "buni" (sa le zicem asa): inventivi, inteligenti, interesati si activi (si intr-adevar devin memorabili) si cei "rai": care simt ca deja au ajuns unde trebuie si activitatea o asteapta exclusiv de la partnera (totala lipsa de interes).

Unde te incadrezi, sa stiu cum sa formulez mai departe?


Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da ce sint yo luat la tinta aici...sa mai vina si rufus sa raspunda la intrebari. dar nu are curaj...pun pariu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Da ce sint yo luat la tinta aici...sa mai vina si rufus sa raspunda la intrebari. dar nu are curaj...pun pariu


Pai lumea se intereseaza de barbati buni la pat...eu zic ca s-a prospectat piata si daca ai bagat capul pe usa...ce sa-ti fac?

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput