Barbatii buni la pat

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

N-am voie sa-mi dau cu parerea!Asa ai zis tu pe la pg.7 si eu ma conformez!
PS cartonasul nu e luat pentru subiectul asta!

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

N-am voie sa-mi dau cu parerea!Asa ai zis tu pe la pg.7 si eu ma conformez!
PS cartonasul nu e luat pentru subiectul asta!


pai nimeni nu spune pe motiv ca nu stie si uite cum au ajuns sa me intrebe pe mine cum arata unul bun la pat. ca parca am avut yo treaba cu barbati.

intrebam altfel...poate aflam si noi odata ce trebuie.
deci faptul ca cineva este bun la pat este ceva practic...ok...deci nu vad ce treaba are lookul aici. toate va doriti intii si intii un brad pitt...si apoi va intrebati ce si cum. e normal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Un barbat bun la pat e urmatorul: Tuns scurt, scurt la spate si cu breton, imbracat la 4 ace, cracanat si cu ghiul.A, trebuie neaparat sa aiba nasul mare, mare asa, cam cit un polonic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Un barbat bun la pat e urmatorul: Tuns scurt, scurt la spate si cu breton, imbracat la 4 ace, cracanat si cu ghiul.A, trebuie neaparat sa aiba nasul mare, mare asa, cam cit un polonic.

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...



si sa fie paros pe piept si pe spate ca un grec?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Un barbat bun la pat e urmatorul: Tuns scurt, scurt la spate si cu breton, imbracat la 4 ace, cracanat si cu ghiul.A, trebuie neaparat sa aiba nasul mare, mare asa, cam cit un polonic.




si sa fie paros pe piept si pe spate ca un grec?


Nu. Sa fie inginer cu breton sau contabil cu breton. A, si un pic de burta, ca stii , tu, barbatul fara burta e ca Mertzanul fara stea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Fiule , nu , nu a voie, decit o singura data si sa iasa cu bebelus.




In ce pozitie?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Fiule , nu , nu a voie, decit o singura data si sa iasa cu bebelus.




In ce pozitie?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


A misionarului, atat. N-ai voie ca animalele.
A, si vezi ca trebuie sa-ti pui si niste scoci pe gura , tu si sotia pentru ca n-ai voie sa spui prostii( care tin de placere) sau Haaa si Huu, ca altfel cazi in pacatul 96.
Femeia nu cred ca are voie la pielea goala ca sa nu te indemne la alte pacate diavolesti , o camasa lunga si face o gaura cu foarfeca in fata zonei crespusculare , adica un fel de ghiseu si pe acolo se face treaba.
I-am dat sotului telefon si am spus asa: -Dragul meu sot, vezi ca diseara deschid ghiseul la ora 11 si cumapara niste banda izoler.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olesean spune:

am ras in hohote

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Parerea mea este ca fiecare om poate fi bun la pat. Depinde de compatibilitatea dintre cei doi parteneri. In "tinerete" am avut un fel de "two-nights stand" cu un tip cu care aveam o chimie extraordinara. Era in limba dupa mine si eu dupa el. Parca pluteam amandoi pe norisori roz... Dupa prima partida de sex am fost atat de dezamagita incat imi venea sa-i dau palme si sa-l arunc jos din pat. Am zis.. eh.. hai.. emotia momentului.. let's give it another try. A doua partida de sex insa a fost parca si mai nereusita ca prima. Dezamagire maxima. S-au risipit norisorii roz si am picat de sus. S-a dus pe apa sambetei toata chimia, a disparut subit indragosteala asa ca i-am dat papucii. Omul pur si simplu nu se potrivea cu mine, nu ne puteam sincroniza, se misca haotic, incercam sa ma sincronizez eu dupa miscarile lui dar cand ma prindeam de schema el schimba ritmul, stilul everything... Era ingrozitor pentru mine dar pt el totul parea normal si ok. Eram debusolata cum de-i place asa. Eu nu simteam nimic placut... Era deranjant ca si cand as fi ascultat un CD zgariat. Totusi acum tipul e insurat de cativa ani. Ori e insurat cu o femeie careia nu-i pasa de aspectul asta, ori cu ea e altfel, se sincronizeaza cumva... ma gandesc... nu stiu...



>>>Continuare

Mergi la inceput