Senioare mari,mijlocii si mici (80)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Lili, la Sibiu am fost doar cu cateva analize pe care le aveam facute. Ca intre ziua in care am sunat si ziua in care m-au programat n-am avut timp sa fac nimic. Oricum, nu s-a uitat decat pe spermograma sotului (a fost prima pe care a cerut-o) si apoi m-a intrebat pe mine ce investigatii am facut. i-am zis ca cred ca cea mai importanta e laparoscopia. Si cand s-a uitat pe biletul de iesire din spital, a zis scurt: "va trebuie fiv". Si ne-a dat niste prospecte si o foaie cu analize. Mi-a explicat si cum sa fac analizele ca sa scurtam din timp, daca vrem sa incepem mai repede procedurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micomic spune:

buna fetelor,

iar n-am mai intrat de mult, serviciul asta ma termina , am avut audit

dar azi am reusit sa o vad pe doctora, in sfarsit, ca a fost intr-o vacanta de 1 luna si jumatate
de luna urmatoare reluam stimularile ura, intai mai incet si apoi vedem daca fac stimulari mai puternice, ideea e sa trezim din lenevire ovarul drept, of mititelul

pup, la toate fetele, sa stiti ca am mai aruncat cate un ochi seara, dar eram prea obosita sa mai scriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

elly,io cred ca esti si home alone!

lumyyyyyyyyyyyyyy

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius


Acum nu mai sunt, dar am fost...si mi-am facut de cap

Gagici, imi trimisera cei de la Synevo rez la analize pe mail.
Toate bune, in afara de Calciu ionic, care e ...bineinteles mic!
Iar raportul LH:FSH...e 2 acum, anul trecut era peste 3. Deci, suntem pe drumul cel bun.

FSH-ul imi iesii 3,93. E bine??????

Anul trecut era 2,80. A crescut ceva de anul trecut...

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

hihihi, cher de romania, care ati vazut??

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Eu, eu ...Galli!!!!!!!
Naparlii pe scena!!!


E roman Galli, unde altundeva mai gasesti asemenea talente?!!!


Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

e roman sau??
simpatic,oricum...

micomiiiiiiiiiiiiiiic! in sf te mai zarim si pe tine,
cu noi aici! super veste ne dai!

alina,sper sa fie cu noroc!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

unde, cand, cum cher de romania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CODRA74 spune:

fetelor eu plec ...la munca.
imi pare bine ca v-am gasit si va multzumesc ca m-ati primit
va pup pe toate
o seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

unde, cand, cum cher de romania?

_
Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL




vb lui elly,numai la noi,soroooooo
pro....

codra, servici usor,te asteptam la cafea!



astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui CODRA74

fetelor eu plec ...la munca.
imi pare bine ca v-am gasit si va multzumesc ca m-ati primit
va pup pe toate
o seara placuta!

CODRA


Serviciu usor, Codra! Nu te obosi si nu te stresa!

Mergi la inceput