Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (18)
Raspunsuri - Pagina 13
vanyy2009 spune:
klarisse
multumesc....si eu sunt fericita...si o sa vezi ca maine o sa fie totul bine
10+
mari_paun spune:
azi m-am programat la clinica Alcosan la dr Albu, este genetician, obstretica ginecologie...pe 17 martie merg la control la dumnealui, sa-i povestesc istoria si sa ma sfatuiasca cum sa fac
.
azi m-am simtit minunat doar un pic de greata, am servit la birou prajituri si suc pt a face anuntul:"SUNT
!!!!"s-au bucurat colegii si m-au felicitat, de acum ma protejeaza
acum asteapta data cununiei...in aprilie cred ca pe la sfarsit![]()
I-am povestit Emei ca va avea un bebe, si atat ma iubeste, ma i-a de gat, se bucura pe langa mine si ma pupa
bazar pentru Ema
ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG
Mari
8+ si mami de Ema
Klarisse spune:
Mari sa vezi ce bine o sa-i faca Emei sa aiba un fratior sau o surioara. Casa de piatra sa aveti, sa fiti fericiti si sa va bucurati de 2 copii minunati


Klarisse
graviduta 9+
http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png
kiti2205 spune:
Vanny - bravoooo!! Tot asa sa o tinem burticilor!
Mari - 
. Sa vezi ce bine or sa se aseze toate.
Kiti,
8+ si mami de Vlad (15.05.2006)
IONY_82 spune:
Vanny felicitari

Crina 
eu am marti pe 9 programare la medic care se ocupa doar de femeile cu mai multe sarcini pierdute.In rest sunt bine bine mi-am revenit din toate punctele de vedere.Bine ca sunt sanatoasa eu in rest totul se poate rezolva
Klarisse 

Va
pe toate prietenele dragi
Maya 


pe burtici si vreau doar vesti bune despre samburei
Klarisse spune:
Fetelor voi ati facut sau aveti de gand sa faceti recoltare de celule stem? Stiu ca e cam devreme cu discutia dar ca idee..
Klarisse
graviduta 9+
http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png
kiti2205 spune:
Si eu am dilema asta. Cred ca o sa facem pana la urma. Sotul meu este sceptic, zice ca daca nu depoziteaza astia cum tb celulele recoltate, dar, decat sa regret peste ani, mai bine nasc la o maternitate de stat si folosesc bani pentru asta, mai ales ca la Vladut nu exista inca aceasta procedura.
Kiti,
8+ si mami de Vlad (15.05.2006)
