Aspirante optimiste!Felicitari sorinake!!!! (452)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

cum a zis si cami..atata timp cat a iesit testu pozitiv inseamna k esti gravi. stai linistita, nu te stresa. si incearca sa faci maine inca un bhcg sa vezi cum evolueaza

http://davf.daisypath.com/WBynp2.png

noi2

nunta noastra

"copilasul" nostru

prajiturele

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onybony spune:

camcris nu am mai facut analiza la sange ca nu am mai apucat ieri, nici azi nu imi ajunge timpul, dar vorba ta incerc sa ma linistesc si voi oricum imi dati optimism si putere
va pupicesc

reclama ilegala - considera acesta un avertismentplantatia-lui-onybony/

SI O SA FIU
SA FIE TOTUL BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

ony ai si de la mine 42 monede

http://davf.daisypath.com/WBynp2.png

noi2

nunta noastra

"copilasul" nostru

prajiturele

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Cami hai cu bautura.
Ony nu te mai agita ca nu face bine la bebe. lasa-l acolo sa se pozitioneze bine si sa creasca. o sa ai 9 luni de monitorizari si mers la doctori. Enjoy this time caci multe dintre noi ne-am dori sa fim ca si tine.
Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alesia_0901 spune:

Citat:
citat din mesajul lui onybony

fetelor eu mi-am sunat dr si o zis ca numai prin 14 sa merg la control sa vedem ce este si daca este, ma enerveaza asta io i-am zis ca am test pozitiv si el "lasa ca vedem atunci daca este" pfiu ca mio venit sa il injur....eu totusi sper sa fie bine

SI O SA FIU
SA FIE TOTUL BINE


Ony cauta-ti alt medic.
Cum sa mergi doar cand ai 3 luni. Pana atunci trebuie sa iei niste vitamine. Sa-ti faci niste analize.
Asa medic mai rar.... daca doamne fereste e extrauterina...poti sa mori...

Voi cele care aveti deja copii, e normal sa mergi asa tarziu la primul ecograf?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onybony spune:

bebelu mersic de vot
ukume ai dreptate dar decat sa tin in mine mai bine va scriu si ma scap de stres, si voi stiti intotdeauna sa ma linistiti

reclama ilegala - considera acesta un avertismentplantatia-lui-onybony/

SI O SA FIU
SA FIE TOTUL BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

bebelu, paula ce doriti fetelor spuneti si va sevesc

Va rog sa alegeti din meniu:
cu ,de incalzire si intre fete

, un ziar pentru delectare inainte de mancare

, o gustare
ceva dulce
,
Deci astept sa ma chemati.......





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

pai de ce suntem noi aici? nu sa ne sustinem unele pe altele? hai zambeste k totul este bine

http://davf.daisypath.com/WBynp2.png

noi2

nunta noastra

"copilasul" nostru

prajiturele

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onybony spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alesia_0901

Citat:
citat din mesajul lui onybony

fetelor eu mi-am sunat dr si o zis ca numai prin 14 sa merg la control sa vedem ce este si daca este, ma enerveaza asta io i-am zis ca am test pozitiv si el "lasa ca vedem atunci daca este" pfiu ca mio venit sa il injur....eu totusi sper sa fie bine

SI O SA FIU
SA FIE TOTUL BINE


Ony cauta-ti alt medic.
Cum sa mergi doar cand ai 3 luni. Pana atunci trebuie sa iei niste vitamine. Sa-ti faci niste analize.
Asa medic mai rar.... daca doamne fereste e extrauterina...poti sa mori...

Voi cele care aveti deja copii, e normal sa mergi asa tarziu la primul ecograf?


scuze nu am fost destul de explicita, in 14 luna asta, peste o sapt si ceva, sa ma duc la eco

reclama ilegala - considera acesta un avertismentplantatia-lui-onybony/

SI O SA FIU
SA FIE TOTUL BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Hera si eu am facut teste de ovulatie si cred ca asa este cum ai spus tu. In 24-48 de ore de la testul cu 2 liniutze. Eu zic sa prestati de azi in fiecrae zi asa vreo 4-5 zile ca sa fiti siguri. Stii tu vorba aia: daca-i musai ca de voie buna.
Hera tu cum ai ramasa insarcinata prima data cu ciclu neregulat? Deci se poate???

Mergi la inceput