Fiv in Ungaria 94

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33


da de mine v-am zis ceva???
nu...hai sa va zic:
am endo de 8,5 mm....foliculi cam de 15mm toti...mai fac 2 zile de Menopur-2 fiole si 1 Cetrotide pe zi.


ce bine stai samira , bravo, felicitari
Eu...sunt pusa pe jar rau de tot, nu mai zic de emotii(nu mai am unghii la maini)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui speranta2008

Vin cu vesti de la Budapesta. Miercuri ne pregatim pentru transfer. Vom stabili miercuri cati vom transfera. Cred si sper sa fie bine.



Fetelor, eu zic sa intram in sala de transferuri sa o tinem de mana pe speranta, unde multe puterea creste .
ai grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia_

La Multi Ani, viitoare mamici!
Cezara?

"De multe ori pierdem micile bucurii, asteptand marea fericire..." (Pearl S Buck)

Astept sa vad cat peste 100 este beta al tau!Teste de urina ti-ai facut?
Eu nu fac prea bine-am o criza de fiere........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Cezara, n-am facut! O sa fac doar daca sunt sigura ca iese si a doua liniuta, ca de una m-am saturat!
Sonya - usurel, ca ai timp pt emotii! Fa-ti o lista cu intrebari, ca sa nu uiti ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

speranta, miercuri ajung, 10.30. pai nu te-ai prins? venim sa-ti facem galerie! pui 3: unu pt mine, unu pt mami_vreau, unu pt sonya. peste 9 luni nasti, apoi ii botezam noi 3!

samira, ce deseneaza pk acolo, bravo, bravo, ravo, cata omogenitate!tinem pumnii

felicia, cezara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

sonya, ai pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

ma bucur tare mult ca vom fi in grup mare miercuri la clinica! mi-ar placea sa organizam si iesire miercuri seara! sunteti de acord? cine se baga?

mai fete dragi, eu vreau sa stiu ce a facut lidia... n-am vazut-o pe forum si nici samira sau speranta nu au zis nimic de ea! s-au fertilizat outele? cand face ET?

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Deci.....azi, beta 2 = 92 ( z 16 de la punctie )

asadar....ne-am dublat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi

speranta, miercuri ajung, 10.30. pai nu te-ai prins? venim sa-ti facem galerie! pui 3: unu pt mine, unu pt mami_vreau, unu pt sonya. peste 9 luni nasti, apoi ii botezam noi 3!


Eu sunt de acord

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sonya_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau

ma bucur tare mult ca vom fi in grup mare miercuri la clinica! mi-ar placea sa organizam si iesire miercuri seara! sunteti de acord? cine se baga?

mai fete dragi, eu vreau sa stiu ce a facut lidia... n-am vazut-o pe forum si nici samira sau speranta nu au zis nimic de ea! s-au fertilizat outele? cand face ET?

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota



Mami, cred ca cel ma bine e sa stabilim acolo la clinica, unde mergem, Eu oricum ma bag ( sper din suflet sa-mi dea PK vesti bune)

Mergi la inceput