Copilasi de Iulie - August 2004 (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

sau "nu, ca n-am facut caca";))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hehe, Patrick are obiceiul minunat de a nu inchide niciodata usa dupa el cand se duce la toaleta. in concluzie Pupu cum il haituieste peste tot se duce glont dupa el. si asta chiraie "mamaaaa, Pupu ma ciupeste de fund!! nu ma lasa sa fac pipiiii!!"
(mor de ras , recunosc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Daria, ce veste super!! Ma bucur pentru Eli!

CARMEN, la mine raspunsul e mai "academic":"Mami, servesc doar ciorba si pentru ca nu doresc paine, pot sa nu ma spal pe maini, doar mananc cu lingura"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

mai astia mici sunt trasi la indigo , jur !!!!
excat asa face si Luca la capitolul spalat pe maini ...daca il trimit sa se spele pe maini ma intreaba automat ce mancam ...


iar cand te rastesti la el de un catralion de ori sa faca ceva si zice biiiine, biiiine ...asta pe un ton din ala ...de hai lasa-ma ca o fac si pe asta numai sa nu te mai aud ca ma bati la cap

mai ce zi frumoasa ...am iesit si noi putin si ne-am dezbracat ca baba Dochia !!!

auzi Daria , dar ai incercat sa faci si tu la fel ? macar ptr o zi ..sa fii mereu nemultumita sa o imiti putin ..sunt curioasa cum ar reactiona !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Reactinoeaza urat de la nervi, dat din picioare, venit sa se linguseasca la plans isteric

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Simona, Matei cel tras la indigo ma dispera cu tonul de:"biiine, biiine"

Cu imitatul mi-a iesit si mie, m-am apucat sa repet tot ce spune el pentru ca avea acest bun obicei sa ma faca sa explodez si am tot repetat pana aproape a inceput sa planga sa ma opresc :) Ce sadica sunt...dar nu mai repeta tot ce spun eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Asta cu spalatul pe maini doar inainte de mancare li se trage de la gradi...ca acolo ii trimite la spalat doar inainte de masa,in rest nu le zice nimeni nik....Maria cred ca are deja in reflex chestia asta cu spalatul,cand vine de afara,cand iese de la baie,inainte de masa...
In schimb daca-i zic ca am treaba sau nu ma simt bine sau vreau sa vad si eu un film i se aprind beculetzele si nu ma lasa nici sa respir,vrea sa faca totul cu mine...daca incerci sa-i explici,face mai rau....asa ca mai bine nu-i spun...ea isi gaseste altceva de facut si atunci imi rezolv si eu problemele..
(tocmai am avut o discutie cu bona care mi-a reprosat ca Maria este prea cu bun simt si cuminte si ca baietii care-s mai obraznici sunt in avantaj incepand de la gradi,ca-s bagati in fatza si li se da mai multa atentie
Carmencita super arata tigancusa...vezi sa faci filmulete la serbare....mandra zice ca si ei pregatesc o surpriza pentru 8 martie,culmea este ca io am ore toata ziua
Eli felicitari!...chiar de ce nu mai treci si pe la noi?
Vivia ce mai faceti,ti-ai revenit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ai mai dat`o la dansuri?
edit, multu de vizionari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunny spune:

http://www.childrenfirst.nhs.uk/juniors/fun/germzap.html

ptr spalat pe miini...la noi a functinat
si singur si-a facut un afis cu un robinet ..apa calda...sapun... pus pe usa de la baie. Asta de 3 zile si ...surprise nu i-am mai spus odata sa se spele pe miini



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenp

ai mai dat`o la dansuri?
edit, multu de vizionari

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Spre rusinea mea nu,astept primavara.....face dansuri de doua ori pe saptamana la gradi si a invatat cate ceva...

Mergi la inceput