Nou-Venite (73)- Lia, suntem alaturi de tine!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui trutzi

Cand o prind nu-i mai dau drumul. Sper sa o prind in primavara asta
Citat:
citat din mesajul lui cora79

Trutzi,o sa vina barza si la noi la un moment dat

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica
Doamne ajuta,fii perseverenta in dormitor si trebuie sa apara ea impielitata de barza

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn


Fetelor despre napraznic ce stiti . ati folosit careva ...cu sau fara rezultate???
ma bate un gand...

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Napraznic ia sotul meu
A luat si o prietena timp de 6 luni,fara rezultat din pacate

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui trutzi

Bine ca i-a trecut invidia

Ieri m-a anuntat o prietena ca e . Oficial sunt singura care nu are copii sau care nu e gravi Asta e. Am incredere in Dumnezeu ca imi va da si mie un copilas in curand

p.s. Aseara intrasem usor in depresie si mi-am dat seama ca cel mai mult m-am bucurat cand mi-ai zis tu ca ti-a intarziat. Nu imi vine sa cred sunt prietena cu unele dintre ele de 15 ani, cu cea care m-a anuntat ieri de 9 ani si totusi la tine m-am bucurat cel mai mult Poate si pentru ca ele nu isi doreau atat de mult si nici nu au lucrat mai mult de 5 luni
Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Pai de aia ziceam ca se bucura

DD ne-a daruit o minune


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica


Poate si din cauza ca tu simteai ceva,mi-ai zis la telefon ca sunt gravi dar nu vroiam sa fiu din nou dezamagita.Ms mult de gandurile tale bune si de incurajairle de atunci ,cu siguranta o sa vina minunea si la tine,eu am demonstrat ca este posibil asa ca iti zic sa te rogi mult,eu numai asa am ramas,cel putin asa simt

DD ne-a daruit o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Sa te rogi, te rog, si pentru mine. Vad ca rugaciunea ta e foarte puternica. M-am uitat pe prima pagina si am vazut ca esti aspiranta din ianuarie 2008, eu din iulie 2008. Esti nascuta in aceeasi luna cu mine dar la un an diferenta. Eram sigura 100% ca esti gravi cand am vorbit cu tine la telefon, nu stiu de ce dar, eram sigura.

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Poate si din cauza ca tu simteai ceva,mi-ai zis la telefon ca sunt gravi dar nu vroiam sa fiu din nou dezamagita.Ms mult de gandurile tale bune si de incurajairle de atunci ,cu siguranta o sa vina minunea si la tine,eu am demonstrat ca este posibil asa ca iti zic sa te rogi mult,eu numai asa am ramas,cel putin asa simt

DD ne-a daruit o minune


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

De napraznic am auzit ca te deregeaza daca il iei cum trebuie. Adica fiecare planta se ia in functie de deficienta hormonala de care suferi.
De ex. coada soricelului ptr progesteron scazut, lemn dulce ptr prolactina scazuta dar, doar daca nu exista chisturi ca le mareste.

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui trutzi

Sa te rogi, te rog, si pentru mine. Vad ca rugaciunea ta e foarte puternica. M-am uitat pe prima pagina si am vazut ca esti aspiranta din ianuarie 2008, eu din iulie 2008. Esti nascuta in aceeasi luna cu mine dar la un an diferenta. Eram sigura 100% ca esti gravi cand am vorbit cu tine la telefon, nu stiu de ce dar, eram sigura.
Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Poate si din cauza ca tu simteai ceva,mi-ai zis la telefon ca sunt gravi dar nu vroiam sa fiu din nou dezamagita.Ms mult de gandurile tale bune si de incurajairle de atunci ,cu siguranta o sa vina minunea si la tine,eu am demonstrat ca este posibil asa ca iti zic sa te rogi mult,eu numai asa am ramas,cel putin asa simt

DD ne-a daruit o minune


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica


Asa am asa fac ,o sa te amintesc in rugaciunea mea

DD ne-a daruit o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Multumesc din suflet

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Asa am asa fac ,o sa te amintesc in rugaciunea mea

DD ne-a daruit o minune


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

Ariana, merci de pupici. Sper sa ma molipsesc de la ei.

http://community.webshots.com/user/diove

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Ma bag in pat. Somn usor!

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polo spune:

Trutzi, de obicei nu am astfel de stari ianinte de urati, iar luna trecuta cand am vazut eu ca sunt irascibila deja dar musafirii au fost foarte punctuali - fix ziua 30. Luna asta nici nu mai vreau sa ma gandesc.

http://community.webshots.com/user/diove

Mergi la inceput