M-am hotarat..........adoptie(69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

salutare dragi mamici si viitoare mamici!

vin si eu cu un buchet mare de flori pentru voi si sa aveti o primvara frumoasa plina de bucurii si impliniri!

am citit din urma si m-am intristat un pic.
simo_75- iti inteleg dezamagirea, e greu pana iti gasesti puiul, trebuie sa ramaii pozitiva si optimista.

sa stii ca fetele de aici nu au nici o vina ca legea e stramba, cat despre facut ceva, sa stii ca fetele de aici s-au mobilizat in 2008, si s-a facut petitie, s-a mers in grup la ORA, s-au dat interviuri (eu am fost vedete pt o zi, cu poza in ziar), ne-am intalnit in guri de metrou (ioanalaice, sabina), am primit plic cu semnaturi de la Brasov, nico )....

adenuti, danaionela- bafta pentru 10 martie, va tinem pumnii si uite si niste agitate pentru voi

anca- ai spus drept ce ai spus, si eu stiu despre astfel de situatii...din pacate ce mai face Dana???

asi- tu ai avut intodeuana ceva de spus pentru fiecare dintre noi, si te admir ca intri de fiecare data si sustii fetele

misha- tu ce mai faci??? ce iti face flacaul?

ce o mai face manuelita? i-am scris si pe mail dar nu am primti raspuns



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

si cateva cuvinte despre noi, sa o iau in ordine crescatoare:
Laura- dra in toata regula, cuminte si intelegatoare, care ma ajuta cu picii, si ii iubeste enorm

Mateo- craiul nostru, este un scump, este copilul perfect. Atrage privirile de nu va spun, suntem foarte mandri de el, si mai ales ca a inceput sa vorbeasca si ne umple sufletele de bucurie

iris- mezina familiei, creste frumos si sanatos, pe 7 martie facem jumatate de an, nici nu stiu cand zboara timpul asta. Este cu ochii doar dupa Matei, nici nu ii trebuie altceva. iar Matei o iubeste, si daca vine cineva in vizita si o ia in brate se manifesta zgomotos, "bebe, mama", adica doar eu o pot lua in brate

ce sa va mai zic, suntem foarte fericiti, nu zic ca e usor....dar oricand as face exact la fel!

asa si sa ma laud, ieri am semnat un antecontract pentru 4 camere, pentru a le asigura puilor nostri tot confortul. de abia astept sa ii pun pe Iris si Matei in aceeasi camera

bafta multa tuturor celor care isi cauta puii, cu siguranta sunt undeva si va asteapta. ramaneti optimiste si cu dorinta, si se va implini cand va asteptati mai putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

miha !!! ce bine ca ai aparut! m'am tot gandit la voi, si ma intrebam ce mai faceti. ma bucur din suflet ca sunteti bine cu totii
va pup cu drag pe toti

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Ce surpriza minunata Miha!Pupam cu drag puiutii mari si mici


Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaalice spune:

La multi ani tuturor femeilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaalice spune:

Miha, si !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

LA MULTI ANI DRAGI MAMICI SI VIITOARE MAMICI!

sa va bucurati de puii vostri pana la adanci batraneti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

LA MULTI ANI TUTUROR FEMEILOR, MAMICI SAU VIITOARE MAMICI, multa sanatate si implinirea dorintelor.

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adenuti spune:

buna
cu intirziere spun LA MULTI ANI ! primavara frumoasa plina de impliniri si liniste sufleteasca .
astazi a avut termen naturala si s-a prezentat ..... am scapat de un mare stres sunt foarte fericita ..,dar prin ce-am trecut astazi ...niste emotiiiiii groasnice si am stat asa in stres pina pe la ora 15 cind am aflat verdictul
pup toate fetele si sa nu uitati ca este ffff greu dar merita si totul este bine cind se termina cu bine


nimic nu este greu ,trebuie doar sa vrei

Mergi la inceput