FIV sau inseminare cu donatoare/donator (31)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Diana ai endometrul f. bun , sunt sigura ca si foliculii vor fi pe masura.
Sper sa contina toti ovocite si sa ai cel putin 6 embrioni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Iuca unde esti ?
Te rog , daca ai timp , sa ne deschizi un nou capitol, cu mana ta norocoasa la gemeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Eeeeeei.....pe unde sunteti ?
Vad ca azi bantui singura pe aici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

simo nu esti singurica, mai sunt si eu din cand in cand pe aici, mai fug la treaba, mai vin la calc

raluca nu te mai fraamanta atat,important e ca tu si bebe sa fi-ti sanatosi. daca te pot ajuta cu ceva si crezzi ca ti-ar prinde bine eu iti pot recomanda dr mea cu care as vrea sa merg la drum pe timpul sarcini. este dr in stalul Universitar. Daca e ceva imi poti spune pe PM si iti dau datele ei si eventual te ajut sa iti faci o programare. Nu te panica pt ca din cate am vazut eu medici de la noi din romania cam fac scolarizarea la locul de munca si nu au habar cine stie ce, dar o sa fie bine pana la urma si pt tine si pt bebe.

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Diana spor la treaba , dar vezi ca tu ai o mare responsabilitate luna asta.......un rezultat pozitiv......tu urmezi .......cu unul sau cu gemeni , cum vrei tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

simo multumesc frumos, sper sa vin cu rune rezultate bune la sfarsitul procedurii. nu o sa fie chiar luna asta pt ca o sa intru si in mai dar oricum sper sa fie bine si sa o tinem toate tot asa iar la sf anului sa nu mai avempe nimeni la listuta de aspirante.

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

Buna mai fetele dragutele, v-am cautat de am inebunit, in sf v-am gasit, erati ascunse la Fiv...va pupam dulce de tot si va multumim ca va ganditi si la noi.Da Diana, am facut 1 anisor pe 29 martie, sunem mari si obraznici, nu ma lasa sa fac mai nimic, si ne luptam cu alergiile, ne-a inebunit dar treb sa trecem si peste asta, acum suntem racitit dar ce sa faci..asta e, griji si nopti nedormite dar ne revenim noi.Va pupam dulce si va tinem pumnii sa fie bine, suntem alaturi de voi, va pun niste pozici , in cele de la mot are ochii rosii de la conjuctivita alergica..of.of.

poze andy georgica
http://picasaweb.google.com/stamate32/Andy2010?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

LA MULTI ANI GEORGE ! Sa fi sanatos si cuminte !
Te pup Inna ,sunteti frumosi , numai buni de insurat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

La multi ani ! Georgete si Georgiane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

inna La multi ani inca o data pt Andrei si pt primul anisor implinit si pt ziua de nume. Sa fie sanatos, voinic si sa va dea numai motive de bucurie. de cate ori ma uit pa pozele cu el ma topesc cand ii vad ochisorii. Este o frumusete de copilas. sa va traiasca si sa va bucurati de el.

In 2010 asteptam barza la acest capitol. Aprilie e luna mea

Mergi la inceput