Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (55)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

fetelor nu mai pot..simt ca ma termin de probleme....

acest post a fost cel mai greu din viata mea..atat de multe ispite incat nu mai reyist...sunt inglodata in datorii de miiiiii de euro si nu reusesc sa vand apartamanetull..nu mai rezist..la servicii stres ..


am fost la dct si ma astepata dupa pasti sa ma operez.sa scot TROMPELE DEFINITIV...SUNT PLINE DE INFECTIE.dar nu ma pot opera pana nu vand apartamnetul caci toate se leaga un ade alta problemele...nici bani nu mai am......

sunt ff trista si suparata..dimnineata am iesit plangand din casa...nu mai poot manca ..dormi..nu ma mai recunosc..si eu si sotul suntem la fel...

suntem cu pshicul al pamant..ayi merg la banca sa vad daca imi da un imprumut de 5000 E si pe langa astia mai am imprumutati de la cineva 9000 E...

sunt atat de suparata-....ap care lam cumparat anul trecut era varza..dezastru..am investiti panba acum 9000 E si imi mai treb peste 5000 E fara mobila...

totul a fost cumplit in casa aia..
nu va imaginati ca am facut lux..nici vb...am capitonat peretii..am schimbat firele la instalatia electrica..ca era impusact in perete..AIA AU FACUT INADITURI SI PUTEA LUA FOC CASA ORICAND...OAMeNEI FARA MINTE FOSTII PROPRIETARI...am izolat peste tot perteii unde am gasit mucegai..si pusa gresie fainata la 2 bai si bucatarie..si schimbat usi..de interior..nimic altceva..

deci nu am facut lux sau mofturi ci lucruri omenestei..

jumatatae din aparatmentul care DACA MA AJUTA BUNUL DUMNEZEU SA IL VAND il voi da pe curatenia de dincolo..si imi mai ramane sa bani de operatie..si de mers la budapesta.,..sa putem face si noi copiii DACA NE AJUTA MAICUTA DOMNULUI

din acest motiv sunt f trista si stresata..

nu resuesc sa ies din acest cerc..DE 3 saptamani ma chinui sa vand acest aparaatment..e un ap mic are doar 36 mp..cu imbunatatiri. are de toate..si nu gasesc clientii..sunt disperata..

nu mai am bani sa inaintez daca nu im da banca..nu stiu ce ma fac

rugativa si ptr noi sa ne ajute bunul DD sa iesim din acesata situatie
adrina si irina


anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Theiuta: Bunul Dumnezeu si Maicuta Sfanta ti-au ascultat rugaciunile!!! Ma bucur pentru tine!!!
Ioanact: Ce repede trece timpul!!! Iti doresc o nastere usoara si sa te refaci repede! Unde vei naste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui danuk

Dragutele mele, spuneti-mi si mie: sa faci inseminarea artificiala este pacat?
Stiu ca fiv-ul nu este bine primit de biserica, dar ma intrebam daca inseminarea este privita la fel?!


Eeee, de unde, si cu tine acum! Fertilizarea e naspa, da' la inseminari e voie!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


Sunt pacat amandoua pentru ca fiecare dintre ele incepe cu un pacat : masturbarea.

Jesika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria08

Ioanact: Ce repede trece timpul!!! Iti doresc o nastere usoara si sa te refaci repede! Unde vei naste?


Doamne Ajuta!

Voi naste la CT (spitalul judetean).

Va postez si www.calendar-ortodox.ro/luna/martie/martie18.htm" target="_blank">Sinaxarul de azi!

ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justina

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 35+ - Justina
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


pogonici imi pare sincer rau, de pb pe care le ai, dar Bunul Dumnezeu va v-a ajuta!
Te voi pomeni in rugaciunile mele, sa reusesti sa vinzi ap si sa faci operatia.

ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justina

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 35+ - Justina
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


POFTITI LA UN NOU CAPITOL!

ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justina

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 35+ - Justina
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Pogonici: Eu zic sa incerci sa te linisteti, cu ajutorului Bunului Dumnezeu toate vor intra pe drumul firesc!! Sa nu fii cuprinsa de deznadejde! Sunt cu gandul alaturi de tine !
Ioanact: Ma gandeam ca va fi la Euromaterna....

Mergi la inceput