Felicitari Nikolici si Ioana_Mami!Aspirante (449)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata


va doresc si eu sa aveti o primavara frumoasa si cu multttt soare!! va daruiesc cate o dragele mele!!!

cosmi,eu ce sa fac??? ma gandesc doar la concediu....poate se prinde bb acolo.....chiar vb cu sotzul ca am avea un prieten de familie unde sa imi bag cartea de munca daca e nevoie!! in momentul de fata sunt in plin proces de slabire ca doar se apropie concediul, vara


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Buna dimineata fetele
Poftiti la cefeluta si mic dejun si cu ocazia zilei de 1 Martie va ofer www.foto.md/photos/33712.jpg" target="_blank">Un Buchet de Giocei
la toate gravidutzele si viitoarele gravidutze.
Sa aveti o zii frumoasa



Abia asteptam sa vina minunea in viata noastra.
Trying To Conceive
Baby Dust Needed
Trying To Conceive

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Buna dimineata dragelor

Sa aveti parte de o primavara minunata si plina de flori si ganduri bune.

Si de la mine cate un buchet de flori si cate un martisor .


O saptamana placuta si o zi excelenta





***************************************************
Elena, 21+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Un martisor pentru fiecare dintre voi si o primavara plina de reusite si impliniri!

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Buna dimineata si La multi ani dragele mele

Va daruiesc si eu un martisor si un buchet de ghiocei si va doresc o primavara plina de teste cu doua liniutze.
Joy eu nu am nici un simptom. poate numai faptul ca dorm de rup. Seara pic rupta de pe la 9. Dar asta poate avea ca si cauza faptul ca am acumulat oboseala multa in ultimul timp. Nu vreau sa imi pun iar sperante ca luna trecuta. Astept sa vedem ce va fi . desi imi doresc din suflet sa fie bebe nu vreau sa imi las iar autosugestia sa ma copleseasca.
Mai este cineva care trebuie sa se testeze zilele astea? Any more good news???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Abia astept sa vina rushii sa pot incepe tratamentul si sa nu ma mai doara sanii in halul asta.

Abia asteptam sa vina minunea in viata noastra.
Trying To Conceive
Baby Dust Needed
Trying To Conceive

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Buna dimineata si o primavara frumoasa si plina de impliniriiVa ofer si eu cate un martisor !!!
Paula multumim de tratatie
Joy acum dimineata am reusit sa ma programez la un medic care vine din Ungaria(de 2 luni tot incercam).Ma bucur ca v-ati simtit bine in weekwnd
Ukume ai PM.Iti tin pumni sa vina
Elena burticutza
Yasmi ma bucur ca sunteti bine!!!Spor la slabit
Cami,Happy,Nikolici
Intreba cineva de Andreea,e bine am sunat-o vineri,nu are internet si de aceea nu poate intra!!!

O zi minunata va doresc!!!


In 2010 sa dea Domnul sa fiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

La multi ani fetelor, , multa sanatate va doresc, o primavara frumoasa, fericita si cu multe realizari.
PaulaFrida ca de obicei multumim pentru micul dejun, delicos de te lingi pe degete.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Va invit cu mare drag la primul nostru capitol din aceasta primavara!!!Sa curga liniutele

In 2010 sa dea Domnul sa fiu

Mergi la inceput