Felicitari Nikolici si Ioana_Mami!Aspirante (449)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Doamne cate vesti bune!!!
Ma bucur mult pentru tine Alina!!!! vreau sa ma altur voua cat mai curand!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Felicitari Ioana
Sarcina usoara si bebe sanatos
Sa mai vi pe la noi sa ne dai de molipsire!!!

In 2010 sa dea Domnul sa fiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

FELICITARI BURTICUTELOR!!!! Ce frumos cadou ati primit de ziua femeii/mamei!!


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Mami spune:

Multumesc tare mult fetelor...e ciudat dar cum inca nu am anuntat tot poporu'(astept sa treaca primele 3 luni) , e bine sa stiu ca primesc felicitari si sa impartasesc aceasta bucurie.
sper ca toate aspirantele sa vina la odisee cat mai repede!!!!
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Felicitari Nikolici si Ioana_Mami,pentru , sa fiti sanatoase, sanatosi.
la toate fetele




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

wooww ioana si poti sa tii secret 3 luni??? eu cand am aflat toata tara stia deja plus ca anuntat si la job ca sa fiu mai "alintata" nitel....


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

, aha deci ati asteptat sa plec eu la culcare aseara ca sa incepeti sa dati vestile bune!!!!
Felicitari Nikolici, asta da mod de a ne anunta!!
Felicitari si pt Ioana, ti-am zis noi ca e bebe!!!

Haideti fetelor ca s-a dat startul sa nu le lasam singure pe fete la odisee!

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Mami spune:

Trebuie sa pot... am pierdut deja o sarcina (varicela in luna 2.5) si nu mi-era usor sa raspund la intrebarea "Cum evolueaza sarcina?"....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Hei rup

Va multumesc tuturor penru vorbele frumoase, m-au coplesit!Va pup pe toate!
As vrea sa va povestesc pe scurt cat de amuzant a putut fi sa aflu rezultatul in avion, de fapt cat m-am strufocat sa fac testul in avion. s nu pe uscat ;)
Am zburat cu escala, caci din pacate compania cu care zburam noi si-a scos zborul direct de Geneva si pentru ca era vineri, cea mai aglomerata zi pe avioane, bineinteles am prins si noi un avion full si am avut neplacerea sa nu stam unul langa altul ci fiecare pe alt rand, la mijloc inre alti doi pasageri...horrible, nu mai zic ca am inceput cu stangul cu urlete si priviri ugigatoare ale oamenilor deranjati de zgomotul creat, dar imediat dupa decolare s-au calmat spritele negre.Nu am putut duce la capat planul care il aveam si anume sa ma testez atunci asa ca am asteptat al doilea avion, unde din nou avion full si iarasi nu am stat unul langa altul din cauza ca cei de la companie au trebuit sa faca oarecum un balans pe avion si ne-au repartizat care pe unde au vrut ei de data asta singuri pe rand.Interesant a fost ca am fost upgrade-ati la clasa business ceea ce a fost fun pentru mine ulterior pentru ca la aceasta clasa nu se serveste bautura in pahar de plastic ci in sticla si na, eu gandeam ca plec cu paharul dupa mine la toaleta si faceam testul in felul asta.
Va zic rapid ca, m am dus la sot care era cu 2 randuri mai spate, i-am aruncat-o pe K in brate si am fugit cu testul in pantaloni.Va las imaginatia sa lucreze cum l-am facut fara recipient la mine, ca doar nu plecam cu paharul de sticla in mana la toa.
Am revenit la loc cu K in brate si aM aseptat sa treaca 5 minute, "l am citit " impreuna cu ea, am incercat sa nu schitez nimic si i-am inmanat testul sotului peste vecinul dintre noi care sforaia si asa a aflat raspunsul singurel de pe locul lui.A asteptat sa aterizeze avionul ca eram oarecum in procedura de aterizare si a sarit pe mine sa ne pupam.A fost frumos si nu am sa uit ever cum am stat eu cu Karinuta mea pe randul 3 de la geam , desupra norilor si am aflat ca un nou omulet ne va invada inimile si casa.
The end....inca o data va pup pe toate


Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

felicitari Ioana sarcina usoara si la termen cu bebic super sanatos. yuhuuu

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput