Pufuleti pufosi cu mamici sexy-Ian-Feb 2010 (136)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Adina - ma bucur nespus ca sunteti bine. Nu am cuvinte ... sa dea Domnul sa fie ultima incercare din viata voastra. Multa sanatate!
Lorex - multam de vesti !

marse - mie mi-a spus pediatra sa nu, ca astea ar fi ultimele recomandari ale nu stiu cui dr. Doar sa il desfac putin, fara sa trag si sa-i dau in fiecare seara cu rivanol si bepanthen.
Uite si aici un articol interesant reclama ilegala - considera acesta un avertismentcms/front_content.php?idcat=19&idart=103

plateea - bine ca ai rezolvat dilema. Aia cu charturi suna bine rau . Ma gandesc acum la doctorii pediatri, cred ca se distraza la maxim cu ce probleme existentiale avem noi parintii .

rox_y - f scumpa Diana . Imi plac mult si cercelusii.

Si eu sunt deacord cu pozele nud ale bebeilor pe net, poate sunt si eu mai paranoia dar mai bine sa ma uit numai eu la ele.

onitza - si Nikole se plangea de aceiasi problema cu sanii. Poate a gasit ea un remediu ... Rezista ca trebuie sa treaca .







Xela, mamica de Andreea (11.08.2007) si Cristian (30.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Lorex, multumim de capitol!

Si sa bagam si niste fete pentru Carmita:






HAI CARMITA!!!!!!







_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

am pus si io niste pozici
http://family.webshots.com/album/576847202CDdGUr

sper ca e bine

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana



ce portocala blondutza ai tu acolo.
sper sa nu te superi, dar eu zic ca e mai bine sa scoti poza aia de la baitza, unde e fata in toata splendoarea ei, ca sunt multi dezaxatzi pe net.io am un pitic cu asta cu nuditatea kupilului afishata, in rest nu ma agit cu furturi de identitate, chestii, da' asta ma chinuie la creierash

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 7,9 kile!
poze

povestea noastra



nu ma supar si cred ca ai dreptate.
am scos poza cu baitza...
ca m-ai atentionat

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Am pierdut sirul... Carmita nu zicea ca se duce la control? Naste azi? Nu am vazut eu un post ceva ??
Bag si eu niste motzate, just in case are nevoie
HAI CARMITA!

Xela, mamica de Andreea (11.08.2007) si Cristian (30.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai m-a luat cu calduri si tremurici sa ma vad in titlul capitolului.. din pacate se pare ca nu nasc inca, am luat si alea homeopate, mi s-a intarit burta si atat! Va tin la curent cu ce se va intampla azi.

Lorex si Cris.d va multumesc mult ptr. PM am sa le folosesc cu siguranta la momentul potrivit.

Mariucasara nora ta se lasa asteptata, are personalitate, ce mai! Multumim! Ce-mi face ginericul?

Xela mersi, mersi, da'sa stii ca le-am ales, ca mai am niste poze pe care daca le-ai vedea nu ti-ar mai place atat de mult macar cateva sunt ok

Lorex nu am apucat sa-ti raspund, desi intentionez de cand am citit mesajul tau... Poza care-ti place tie... laptarie ce mai

Lucia belea petrecere pentru puiutul mic! Mi-a placut tortul m-as fi infruptat un pic din el... un pic mai mult

Plateea mersi de agitate, cve fac daca motata mea nu vrea sa mai iasa si decide ca-i prea bine in burtica asa ca ea ramane acolo???

Cristies super poza! e facuta inainte sa vina bb, nu?

Danyelana ma bucur sa aud vesti despre tine! Deci ati reusit sa terminati camera lui bebe Arthur pana la urma. Abia astept sa vad poze noi. Am vorbit cu Mady si zicea ca a fost pe la voi, sper ca ati facut poze

40+ Lorena

am intrat in prelungiri..

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

xela_07, eu am specificat din start..."d-na dr, sa stiti ca io's mama paranoia. am 1000 deintrebari si dileme. si prefer sa intreb prostii, decat sa le fac si sa gresesc!!!" femeia a zis no problem... a acceptat, mi-a repetat "orice ar fi, ne auzim la telefon!"... deeci... dr mea stia in ce se baga..



Plateea, mami fluturas de bbTo, prematurul la 39S3Z...

www.flickr.com/photos/23363511@N05/" target="_blank">bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

carmita, stai pe pace, ca de venit, vine. si cand o sa aiba colici, o sa iti doresti sa mai fi stat...



Plateea, mami fluturas de bbTo, prematurul la 39S3Z...

www.flickr.com/photos/23363511@N05/" target="_blank">bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Cris.dogarel, eu n-am facut nimic. Am iesit cu Gargaritzul afara intr-o mare viteza pentru ca am crezut ca sare blocul in aer. Un dezaxat a aruncat o petarda in ghena...

Acuma sa vad daca ma lasa, ca e cam miorlait ca l-am scos si nu l-am plimbat...

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010


Giiiz!! E plina lumea de ei
Bine ca sunteti bine!

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 7,9 kile!
poze

povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marse spune:

onitza, plateea, satulica, xela_07 va mutzumesc

Marse de Alex-Mihai (DN 31.01.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Adina super vesti, ma bucur enorm! sa va traiasca printesa si de acum inainte sa dea DD numai bine

40+ Lorena

am intrat in prelungiri..

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput