LMA Licurici de ianuarie-februarie 2009 (93)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

delia si Cami,nu gasiti sprayuri pt nasuc sa dati cerceaful/perna???
eu ii dau Anei cu spary pt raceala si care ii tine nasul desfundat toata noaptea. poate gasiti voi asa ceva...nu stiu daca sunt sau nu.

Anna...e un dulce Vladut

un vot va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

arya, anna, ce tari sunt baietii vostri! mie mi se pare f haios cand face david cate o prostie, mereu sar cu camera sa surprind momentul.

ultimele chestii pe care le face: scoate TOATE servetelele umede din pachet si le imprastie pe peste tot, deschide capacul de la wc si baga mana in apa, scoate tot ce poate din dulapuri, muta lucruri (toata ziua caut chestii). cele mai dragute lucruri pe care le face mai noi: vine din cand in cand si ma pupa pe obraz, daca aude vreu caine ca latra vine imediat la mine si incepe si imipovesteste entuziasmat pe limba lui si cu un debit verbal de va speriati, si zice 'ho ho!' asa zice el ca latra cainele. si uneori se aseaza in fund sub un prosop mare sau o patura si asteapta sa il gasim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

lisa, nu stiu nimic de spray. doar de o crema mentolata vaporub, pe care o dau pemarginea patutului, dar daca are f f multi muci nu face fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

cum se numeste spray-ul pe care il ai tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Delia, pai are palmares bogat in prostioare scumpul tau f tare faza cu wc-ul si Vladut o pandeste de mult sa o comita, dar pana acum am fost pe faza De cotrobait cotrobaie si el, dar nu-mi imprastie totul prin casa, iar hainele nu-l intereseaza, la asta m-am scos
Eu nu prea apuc sa-l filmez ca daca ma vede cu camera nu mai face nimic si vine la mine sa mi-o ia oricum, fi-miu stie deja f bine ca anumite lucruri nu are voie sa le faca si se duce tipil in locurile respective si pune mana pe obiectele respective pe la spate si cu ochii la mine si cu un zambet smecheresc specific pe fata...imi vine sa mor de ras, dar ma abtin cu greu ca trebuie sa fiu serioasa la faze din astea

Am implinit 1 anisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

anna, si eu ma abtin f f greu! eu deocamdata il las sa exploreze in voie, doar la priza nu are voie. in rest... sa stii ca l-am lasat uneori si sa se joace in wc, dupa care l-am spalat bine cu apa si sapun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Aaaa,Delia si mi s-a parut super dulce la faza cu pupatul pe obraz Si cu catelul, ce-mi place cum asociaza mintisoara lor deja sunetele cu cuvintele corespunzatoare

Am implinit 1 anisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

anna, sa stii ca am ramas f uimita ca, desi i-am tot repetat cum fac animalele, niciodata nu m-a imitat. si cum a auzit un caine, a inceput singur cu 'ho-ho'. si nu ii spun ca de fapt e 'ham-ham' pt ca sunt f mandra de creativitatea lui. dar pun pariu ca prima pers care o sa-l auda cu 'ho-ho' o sa ii zica 'ba nu, cutzu face ham-ham'

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

mai delia,dar un filmulet nu ne arati si tu??
apropo de servetele umede,care si Ana moare sa le scoata unul si unul,dar nu numai asta...le si molfaie...mooor cand vad

un vot va rog!

Mergi la inceput