LMA Licurici de ianuarie-februarie 2009 (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariya spune:

Pupam !
LA MULTI ANI!...

Dark,sotul meu si cu mine suntem ca parintii tai-eu sagetator si angelo varsator!!!ha!de cati ani rezista?!
apoi amedeo sagetator,miguel,varsator,printesa mea iubita e leu...

si cam asa...eu astept inca sa ma sune asistenta lui peltecu pt programare ca e full la el...o s-o mai sun maine,poate am noroc...
DAIOPRI,multumesc!!!!

eu am observat ca ,dupa noptile in care se trezeste si plange,mai apare cate un dintisor...asa ca...

stiti ca miguelito e supranumit tarzan?!frateeeeeeee,se suie peste tot,nu mai pot!alpinist il fac!m-a innebunit si am coloana pa,mai ales cu cele 2 hernii ale mele...il tot cobor de pe unde se suie...e mai rau ca maimutele!...si a invatat sa cante utaaaaaaaaaa,utaaaaaa,ca l-am dat in leagan si i-am cantat-incet ca sa nu sperii ceilalti copii cu vocea mea de soprana

Hai ca va pup ca s-a terminat linistea,mai am niste treaba pana se trezeste Tarzan!!
sanatate muuuuuulta bolnaviorilor!pupam

amedeo 12ani,annamaria 8 ani,miguel adriano 27/01/2009


sunt o mama implinita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui deliafairais

i-au iesit lui david f bine analizele! deci nici vorba de piocianic!
oricum, o sa mai recoltam o data sa mergem si la al 3-lea cabinet din oras...sa stim o treaba. vreau sa fiu f f sigura ca nu are nimic inainte de a face ROR. oricum, ma simt mult mai bine acum!

mamica de pui zambaret david din 4 ian 2009


eram precisa ma bucur tare mult pentru voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

delia super bineeeeeee ... bravoooooooo

dark sa va ajute Dumnezeu sa fie bine pana la urma cu jobul si cu vaccinul

ma enerveaza ca noua nu ne mai trec mucii odata ca vreau si eu sa facem vaccinul sa scapam de stres .... azi mi-a vomat mancarea toata de la pranz din cauza de muci ... s-a innecat cu ei ... desi eu ii bagasem batista bebelusului si nu iesise nimic putin mai devremeeee

offfffffffffff
ce muci raiiiiiiiiiiiiii

bee bafta la cautare de boneeeeeeeeee
si pupicei alexiei

naty sanatateeee multa intregii trupeeeeee ... eu as lasa-o pe ioana la grupa care este ... ce daca e cea mai buna??? e super bine ....

irinac ma gandesc la tine in fiecare zi ... nu te-am uitat

lisa voi ce mai faceti?

cristi felicitari pt carolllllllll
nici noi nu mergem cadiasi eu astept 1 an si 2 luni ... ca asa am auzit ca merg cei mai lenesei ca noiiiiiii

ingrid nu am vrut sa te superi ... doar ca seara stiam ca ficatul digera mai greu ... de la mama citire profa de biologie ... scuze daca te-ai supi ... nu am vrut ....

andreea si micola cum merge intarcatul?

SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca
DOAMNE AJUTA!
DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU
povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Delia, ce ma bucur, super.......dai de baut???

Ariya bine zis Tarzan, cred ca s-a intalnit cu Vlad pe la vre-un curs dde tarzanit si noua nu ne-au spus...


Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

'neata'neata!
Delia,ce bine sa sunteti bine si nu e nik grav.
Off Naty,insanatosire grabnica
fil...poate e o forma usoara.
Dark,succes la vaccin,o sa treaca cu bine.
Unde sunt poze cu Ochila???



Cami


Dintisorii astia,ooof,bietii copiii. mi se rupe suftelul prin ce chinuri trec ei si noi nu putem face mai nimic.

Noi suntem bine,matinale azi(6.30),poate dormim mai mult la amiaza.
Noul cuvant invatat de Anusca este pish...sa nu credeti ca vine de la pishu:NUUUUUUUUUUUUU...de la pesti,avem copertina la baie cu pesti.

un vot va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Delia, bravo, tz-a zis baba?
Ruxi dementiala esti cu tarzan si cu utaa utaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

AAA,Mirela,prietena mea a comandat de la Mara niste bijuterii care le-a primit azi, a zis ca sunt superbe si frumos lucrate si culorile foarte cu gust. Deci Mara,feliciatri.
Patricia si tie draga mea!

un vot va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Delia, ma bucur tare mult ca sunt ok rezultatele
Lisa, Anusca vorbareata
Crisspy, ai comandat pana la urma tricicleta?
Cami, saracuta Antonia, ce se mai chinuie cu mucisorii astia
Ariya, ce simpatic trebuie sa fie Miguel Tarzanel
Ingrid, ce baiat lung ai, eu zic ca e super ok greutatea pt lungime
Dark, tinem pumnii la vaccin sa fie totul bine
Asparagus, imi pare rau ca il supara dintisorii si ca faceti febra, sa treaca repede

Si noi facem prostioare, deschide dopul de la sticlele de plastic, se balaceste cu mainile in cana cu apa, se cocoata...nazbadii toata ziua. Dar sunt firesti, el e cumintel si ascultator

Am implinit 1 anisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

bebelusi ti-e sete?
dau o cola k are un pic de cofeina si suna bine acum...eu m-am lasat de azi de cafea. in sensul ca m-am decis sa nu mai beau decat ocazional. mi se pare ca am inceput sa ma enervez f repede si cum de ceva timp beau cate 2-3 cafele (ness) pe zi...parca vad o legatura

cami, si noi tot cu muci multi. noaptea trecuta l-am aspirat de vreo 4 ori si i-am facut si vreo 3 ture de aerosoli cu ser ca sa poate respira cat de cat. ii mai pun vibrocil. sper sa treaca repede ca e f nasol sa il vad cum se intoarce pe toate partile poate poate reuseste sa respire normal.

multumesc mult ca va bucurati cu mine pt rezultatele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Lisa, pozele cu Andreiutu sunt puse de Cristi la un mesaj in capitolul trecut, a dat un link acolo

Am implinit 1 anisor!

Mergi la inceput