Dovlecei de sept-oct 2009 *92* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Noapte buna UKA! Ai fost mondiala in seara asta.

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

pa. noapte buna. ma duc. mi-e somn.

maine sa gasesc cafeaua si o tableta de cioco + un pahar colica. sunt eu batrana, da' cum credeti ca circula sangele..? ce credeati ca pap numai omleta si beau numai ceai? eheee, dac-ati stii voi...

mi-am luat sambata de la kiabi niste blugi rupti. doamne de cand imi doream. sunt meseriasi.

hai ca am intrat sa zic noapte buna si acum va povestesc viata mea.

noapte buna.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Noapte buna, pupam, sa nu te supere osteoporoza in seara asta.

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




..nu, nu ca iau pastile ingeras .



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Yeah, right.
Asta daca nu uiti.
Sa iei pastile ca sa-ti aminteasca sa iei pastile pt osteoporoza
Hai da' nu te culci odata? Nu e sanatos sa amani asa...

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




Mey Uka esti dementiala fata draga


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

pa. noapte buna. ma duc. mi-e somn.

maine sa gasesc cafeaua si o tableta de cioco + un pahar colica. sunt eu batrana, da' cum credeti ca circula sangele..? ce credeati ca pap numai omleta si beau numai ceai? eheee, dac-ati stii voi...

mi-am luat sambata de la kiabi niste blugi rupti. doamne de cand imi doream. sunt meseriasi.

hai ca am intrat sa zic noapte buna si acum va povestesc viata mea.

noapte buna.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Unde-s rupti! Mi-as lua si io da' daca-s rupti in zona fundului nu ma avantajeaza..daca-s rupti pe la genunchi e buni

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


..e rupti pe craci..., pe craci. mai sus, mai jos...

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Da de ce?

Uka, cea mai fericita mamica de C a r i n a - 14 septembrie 2009




Ma Uka, acum pe bune, prea intinzi si tu coarda! Da' nu-i frumos, zau!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

I'm back,sa-mi termin paharul de vin,ce credeati ca las vreo picatura in el?
Hmm baiatul meu are chef de joaca la ora asta asa ca l-am lasat in patut si am venit sa vad ce mai discutati dar vad ca ati plecat la nanica toate.Nu trimiteti si la Iri un mos ene sa-l atinga pe la gene asa finut?!?
LILIAC da chiar a inceput sa-i placa dar nu il las mai mult de 30 minute,azi l-am pus de doua ori in el atat.Daca ati sti voi cat astept sa faca mai mare sa-l las acolo si eu sa-mi fac treburile(a se intelege sa stau pe forum),glumesc dar chiar as vrea sa fie unul din lucrurile care sa-l tina ocupat mai mult de 30 minute,azi a invatat sa se roteasca cu scaunelul de la jumper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Liliac eu zic sa nu iti faci griji. Poate ca nu i-a prins ppea bn la stomac ceea ce i -ai dat tu marutul si suculetul de morcov.Pupam pe Raducu cel roscat.
Suede noapte buna!

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Liliacule, mi-a fost dor de tine, beibi!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Liliana nu-i de la Alex maraiala lui Radu, ca el o tine bine, n-o da la nimeni! Pupam funduletul sa treaca problemele!

Fetelor, ati fost dementiale in seara asta! V-am citit pe bucati, cat mi-l mai lua Relu pe obositu' care nu voia sa doarma (ca eu sunt distrusa fizic, nu psihic, mor de durere de picioare, spate, maini)... Apropo, ce va invidiez cand va aud ca le faceti anumite programe de somn! CUM? Eu as fi de acord si cu programul lui, dar cand ii e somn sa doarma, nu sa planga ca-i e somn

No, dar revenim... m-ati facut sa rad in hohote in timp ce el maraia la taica-sau in brate, nu mi s-a mai intamplat . Ati fost tari de tot!

Va pup ca din nou eu as fi dormit demult dar no, de 4 luni incoace nu mai pot eu sa hotarasc cand sa ma culc, nici macar nu pot hotari ca vreau sa ma asez jos pentru 5 minute cand ma dor picioarele

Scuzati din nou lamentarile, dar de fapt mesajul meu voia sa spuna ca in toata zapaceala mea voi mi-ati ridicat din nou moralul!

Va pup cu drag! Noapte buna!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Noapte buna doamnelor!Ma bag la.

mami de theodora ioana 01.09.2009
si andrei gabriel 23.07.2003

Poze Theo


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:





Are mama www.flickr.com/photos/47523886@N06/4385997394/" target="_blank">doi baieti frumusei foc.

La multi ani Andrei si Stefan!!




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Liliana nu-i de la Alex maraiala lui Radu, ca el o tine bine, n-o da la nimeni! Pupam funduletul sa treaca problemele!

Fetelor, ati fost dementiale in seara asta! V-am citit pe bucati, cat mi-l mai lua Relu pe obositu' care nu voia sa doarma (ca eu sunt distrusa fizic, nu psihic, mor de durere de picioare, spate, maini)... Apropo, ce va invidiez cand va aud ca le faceti anumite programe de somn! CUM? Eu as fi de acord si cu programul lui, dar cand ii e somn sa doarma, nu sa planga ca-i e somn

No, dar revenim... m-ati facut sa rad in hohote in timp ce el maraia la taica-sau in brate, nu mi s-a mai intamplat . Ati fost tari de tot!

Va pup ca din nou eu as fi dormit demult dar no, de 4 luni incoace nu mai pot eu sa hotarasc cand sa ma culc, nici macar nu pot hotari ca vreau sa ma asez jos pentru 5 minute cand ma dor picioarele

Scuzati din nou lamentarile, dar de fapt mesajul meu voia sa spuna ca in toata zapaceala mea voi mi-ati ridicat din nou moralul!

Va pup cu drag! Noapte buna!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)


auzi, dar stai cu el in brate pe fotoliul acela meserias si poate il incanta vibratiile....ce zici ?
In cazul asta efectiv ai da lovitura

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput