Fiv in Ungaria 93

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Felicia,felicitari,sa dea domnul sa fie lipiciosi,atiti citi vrei tu.
Mami_vreu,mie dr meu mi-a zis ca si inhibarea si stimularea sa o fac seara ,dar nu in aceeasi parte amiindoua,bafta multa,te asteptam cu vesti bune.
diana,merci mult.
adipapazi,uau si tu incepi in curind?sa fie cu noroc de data asta,te astept cu vesti bune.
lidia,tu cind ai prima eco?am emotii pt tine,sincer.


_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki01 spune:



Felicia, Doamne Ajuta, draga mea! Ai 3 luptatori in burtica si nici o clipa sa nu te gandesti ca nu vor ramane cu tine. Pupici multi si sa vii beta baban.

Mirela, capul sus, privirea inainte si multa putere. DD sigur te va rasplati. Bucura-te ca esti sanatoasa, tu si ai tai, trec sarbatorile si apoi vezi tu pe unde o apuci!

Cezara, multa bafta si sa fie cu lipici!

... fug sa o incurajez si pe goggy ca este cam singurica pe la Biogenesis...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

adi treci la raport! cand incepi injectiile?

bytzi mie mi-ar fi convenit sa fac inhibarea dimineata dintr-un singur motiv! ca am de facut 3 intepaturi zilnic... una pe stanga, una pe dreapta si una..... pe centru????
glumesc!!! vad eu pe unde ma intzep... oricum o sa ii trimit mail lui p.k. si vad ce imi zice el...

fetele am o intrebare tampita, bineinteles
banuiesc ca nu ma duc la clinica cu bocceluta cu halatel, camasuta, etc ca la giuly, nu??? ca banuiesc ca nu e cazul! da' sa nu ma fac dumnezeului de ras pe-acolo...

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

buna
Adipapazi- hotelul este superb, conditii foarte bune. Suntem foarte multumiti de cazare, cu mancarea stau mai prost dar pana acum ne-am descurcat. Mancare este extrem de gustoasa doar ca nu au foarte multe sortimente
Bine ca nu ai chisturi... Te pregatesti de runda 2? Doamne ajuta sa iti reuseasca!

Felicia- iti multumesc si pe site pentru informatii. (chiar daca am facut-o si personal)

Cezara- cred ca la ora aceasta ai terminat cu transferul Ai gemenii!!!! Bravo si stai cumintica!!! Cand plecati acasa? Poate, daca te simti ok, ne intalnim la o ceasca de ceai ...

Despre mine, foliculii au crescut, continuam cu injectarea si poate pe vineri facem transferul.. Ma reintalnesc cu dr miercuri la ora 7.30 si vedem atunci pasii exactii

In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

bravo speranta!!! in ce zi de stimulare esti?

eeee... deci v-ati intalnit pe la budapesta! vrem poze!!!!!!!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadiana spune:

Am fost la primul eco.Mi-a lasat aceleasi cantitati cel putin doua zile .PK zice ca e OK. Am 3 foliculi.


FSH mare... urmeaza primul FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

lidia ma bucur ca esti ok! bafta multa in continuare! te asteptam cu tripleti atunci!


Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki01



... fug sa o incurajez si pe goggy ca este cam singurica pe la Biogenesis...


Miki, fericita de Andrei (11.11.2008)

si aspiranta la bebe 2

www.stavila.ro/album.html" target="_blank"> Poze cu voinicelul nostru iubit
Povestea puiului nostru


saru'mana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

adi miki si floricele de martisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Felicia, bravooo!Sa fie embronasi lipiciosi si sa stea bine in burtica la mama lor pana la 9 luni!
Cezara, Doamne Ajuta!
Sa veniti cu beta mare amandoua in martie!

Mergi la inceput