Fiv in Ungaria 93

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimineatza
...adica...azi ma injectez!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

Buna dimi

Felicia ti-am trimis un PM.
Samra33 bafta la injectat...sa stii ca e mai multa teama decat durere... Chiar nu e nici o chestie..

In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

felicia iti tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Buna fetelor!

Bytzi eu cred ca e ok ca ai luat DHEA dar nu cred sincer ca de la el sa fi scazut FSH-ul atat de mult... nu prea avea cum sa se imbunatateasca rezerva asa de mult peste noapte... nici chist nu cred ca este dar daca iti e teama de asa ceva mai bine faci o eco pentru linistea ta sufleteasca... eu zic ca e fsh-ul mic din cauza E2 mare... si la mine il mascheaza... am avut si fsh in jur de 5 dar atata timp cat e2 era peste 150 era clar ca e o valoare denaturata... ultima data am avut e2 mai mic si bineinteles ca si fsh-ul mai mare... asa ca e o stransa legatura invers proportionala intre cele doua, in cazul meu...

cezara iti tin pumnii sa se fertilizeze ousoarele... sa ne tii la curent!

felicia bafta multa azi!



Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

samira33 curaj,prima e mai grea
felicia,speranta2008 Doamne ajuta sa se lase cu bebici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

kitta,mami_vreau,nici eu nu cred ca rezerva ovariana s-a inbunatatit ,va dati seama clar a scazut din cauza ca a crescut E2 ,doar ma intrebam care o fi problema,caci la mine tot timplul e2 era la limita de jos si fsh-ul mare ....
kitta,pai si mie mi-a venit CM in z46 exact dupa ce am terminat duphastonul si deja azi e z5 si tot abundent eceva s-a intimplat pe acolo,eu sper sa ma reglez pina la CM urmator ,caci daca ne incadram pina de paste(adik sa nu cada punctie -ET de paste) incep stimularea
Azi vorbesc cu dr sa vedem ce zice.
Fetelor, multumesc mult pt raspunsuri

_

endometrioza, FSH 27/20/29
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

mirela, cum esti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

Bravo, bravo!! Au inceput transferurile de embrioni lipiciosi!

Felicia, cezara, va tin pumnii! Asteptam sa ne povestiti cati ati transferat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Felicia, Cezara multa bafta si embrioni lipiciosi! Va iesi soarele si pe strada mea


MTHFR - A1298C,genotip homozigot,3 sarc oprite in ev(3s,5s,7s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

Avem noutati de la PK.Din patru ovocite s-au fertilizat trei.Doua dintre acestea dau semne de diviziune.PK a spus ca spera ca paina maine sa se fertilizeze si al patrulea.Maine ne suna din nou sa ne tina la curent cu evolutia si sa stabilim ora transferului,pentru duminica.Dr parea increzator,de ce n-as fi si eu?

Mergi la inceput