"Abdomen extra-plat: Beachbody (18)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

mi-am terminat si eu sportul: Core Synergistics
baut shake cu banana, blueberry, almond milk, lecitina, tarite, putin kefir

incepe ziua de munca

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

pe mine ma uimesc make-over-urile astea...tot ce i-a trebuit sa treaca de la ugly la kind of pretty a fost: pensat (de Anastasia sint convinsa) vopsit si un discret nose job: http://www.manofest.com/Galleries/Celebrity/25-Amazing-Celebrities-Before-And-After-Plastic-Surgery/stars_plastic_surgery_46-6936.html#joomimg

90% din celebritatile listate au nasul operat

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

astia-s nebuni, angelina nu are operatie estetica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Conchita, daca te uiti atent la nas (the bridge of the nose) e mai lat "before"...

nu sint 100% dar asa pare

se spune ca in Holiud nimeni nu mai are nasul original

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Allure

n-a dat-o nimeni exemplu de frumusete pe SJP dar a venit vorba de ea si am spus ca mie imi place asa cum e, cu toata uritenia ei are acel "ceva"...

ce inseamna "femei frumoase"??? fiecare vede prin prisma gusturilor lui, nu exista un sablon

indianca aia e frumoasa la fatza; Penelope nu ma convinge prea tare, cam aduce a... ratza (http://www.celebrity-gossip.net/celebrity_gallery/image_full/232993/), mult mai mult imi place Salma Hayek

ce critica sint azi


pai foarte bine ca esti critica, toate avem dreptul sa fim asa, plus la o tona de subiectivitate. :-))

Penelope nu-mi place, chiar nu o vad frumoasa deloc. indianca e superba. SJP e...expresiva, dar nu-mi place stilul de imbracat, in sensul ca nu m-as imbraca asa nici daca as avea banii ei. flori imense in cap si peste tot, culori ciudate (desi sunt innebunita dupa culori, dar nu ale ei), extravagant si exagerat in toate. poate unde e micuta de statura, tendinta asta de-a suplini prin design. io-s medie, deci moderata in toate. io-s fan stilul angelinei. hai ca v-am innebunit cu angelina mea. :-)) dar pe primul loc e confortul, nu estetica. adica nu m-as chinui ca un bibelou in vitrina sa-mi pun pe mine ceva ca e frumos sau interesant, dar sa nu ma simt libera in miscari in costumatia cu pricina.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Allure

Conchita, daca te uiti atent la nas (the bridge of the nose) e mai lat "before"...

nu sint 100% dar asa pare

se spune ca in Holiud nimeni nu mai are nasul original


pentru ca era mai grasa si mai tanara. :-)) trasaturile ni se modifica in timp, iar ea acum e slaba rau, normal sa i se subtieze tot.

a zis intr-un interviu ca o amuza zvonurile despre operatiile ei estetice, mai ales alea despre buze, ca nu o intereseaza aspectul si nu crede ca o va interesa vreodata sa se opereze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

Citat:
citat din mesajul lui Allure

Conchita, daca te uiti atent la nas (the bridge of the nose) e mai lat "before"...

nu sint 100% dar asa pare

se spune ca in Holiud nimeni nu mai are nasul original


pentru ca era mai grasa si mai tanara. :-)) trasaturile ni se modifica in timp, iar ea acum e slaba rau, normal sa i se subtieze tot.

a zis intr-un interviu ca o amuza zvonurile despre operatiile ei estetice, mai ales alea despre buze, ca nu o intereseaza aspectul si nu crede ca o va interesa vreodata sa se opereze.

nimic


teoretic. practic nu se depune grasime pe nas...nu am vazut pe nimeni sa i se lateasca nasul cind s-a ingrasat...ori ea nici before nu era vreo grasa; in ambele poze fatza arata la fel dpdv al grasimii numai nasul e diferit.
asa numitul "bridge of the nose", ca nu stiu cum sa-i zic in romana, e format din cartilaj...tind sa cred ca e operat nitel. chiar si virful nasului e diferit.
nu ca ar conta. eu sint pentru. si pe mine ma bate un gind mic

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Addicted spune:

Saliu, gagici, hop si eu, dupa cateva zile de pauza de forum.. si cu toate ca sunt mai intarziata de fel, nu ma abtin sa remarc silueta si bratele lui Deus Daca am arata toate ca tine..pfuui, n-ar mai exista forum, ca am fi la agatat! Te rog nu lasa mizeria din jurul tau sa iti schimbe spiritul, sufletul tau bun si jovialitatea. Ignora-i si gandeste-te ce mult esti deasupra lor. In America nu e totul roze, e de munca, depinde ce rost iti faci, o zi o poti duce bine si a doua zi, pac, te loveste cineva in cap. Exemplu? Eu lucrez pentru Intrawest, compania care e gazda jocurilor olimpice. Pana mai acum cateva luni credeam ca n-are nimeni norocul meu cu asa job bun, pana cand ne-au anuntat astia ca Intrawestul e in stare de faliment, pentru ca au cheltuit miliarde cu organizarea.. si ne tzatzaie fundul la toti ca nu stim ce se va intampla cu noi. Iar acum sa iti gasesti alt job pe timpurile astea.. e nasol. Sunt multe de povestit, multe aspecte, nu vreau sa te descurajez, nu-i nici ca in tara, dar nici lapte si miere.
Allure tin minte ca te-am vazut acum un an cre'ca in poze, am ramas cu gura cascata de ce bine arati! Vreau si eu sa fiu ca voi cand voi fi..mica, adica cand voi slabi! Si apropo de slabit, am slabit 3 kg intr-o saptamana Manacand exclusiv sanatos si cu sport! Si ce e mai important, am dat jos din burticaaa. Asa ca eu cred ca o sa ma puneti pe prima pagina a topicului cu poze before and after, dati-mi vreo 3-4 luni asa.. Si ma supar daca nu ma luati si pe mine cu voi pe plaja in California
Plec urgent ca am primit un telefon, dar va dau niste link-uri:
http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/147672/Mesaj-transmis-intr-un-tren-din-Franta-Sporiti-va-vigilenta-romanii-fura.html
http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Business/Media/147683/Postul-francez-Canal-prins-in-capcana-romaneasca-Haiti-Tahiti.html
http://www.yuppy.ro/articol/LifeStyle/3674/De-ce-traiesc-romanii-prost.html


Si.. in alta ordine de idei, fetelor, ia uitati-va aici:
http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Incredibil/147633/VIDEO-Din-clubul-de-striptease-pe-podiumul-Olimpiadelor.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Allure mie borcanu mi-a fost mai mare cand am fost gravida si grasa si am mai vazut gravide care dupa nastere aveau nas, maini, gat...tot corpul subtiat:-)
Si eu spun ca Angelina nu s-a operat.
Oricum majoritatea au facut bine fiindca-s mai frumoase.
Gusturile sunt subiective si este bine sa fie asa.
Eu l-am iubit pe Charles Bronson si dupa multe opinii nu a fost un barbat frumos:-)

Addicted eu daca ajung in SUA ma fac paramedic, nu este o munca sezoniera sau nu exista riscul sa nu fie clienti:-)Doar in Ro trebuie sa faci n ani de scoala ca te faci paramedics - sa duci un bolnav la spital sau sa-i acorzi primul ajutor - si tot o fac prost si indolent.
La noi si ca sa te faci insotitoare de bord - adica chelnerita pe avion trebuie sa ai Filologia:-)

Raportez oboseala si somn 1 ora, mancat ton in apa cu legume si 1 banana buna


devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

haideti mai, nu conving chiar pe nimeni sa faca balet cu mine?? gasiti tot setul pe youtube, e free, incercati. ah, m-am www.youtube.com/watch?v=-0l0NrhUP9Q&feature=PlayList&p=DE89C48363FA8DCB&index=11&playnext=2&playnext_from=PL" target="_blank">indragostit!! Deus, vezi ca nu poti sa ajungi paramedic in US daca nu stii balet, au test.

Mergi la inceput