MONTIGNAC (134) ... Stil de viata nu dieta

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ninha spune:


Hei, ce s-a intamplat? A dat cu bomba? unde ati disparut toate? Ma simt cam singura pe aici...
Hellloooo?
Nu mia scrie nimeni sau sunt eu in realitatea gresita?

Ninha, mami lu' Mirci
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wI3O97P/weight.png[/image

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalishka spune:

ba io-s p-aci, dar am treaba

fac www.culinar.ro/forum/continut/Diete-si-regimuri-alimentare/23191/Reteta-Montignac-Pizza-cu-blat-din-conopida/" target="_blank">asa ceva

va spui mai tarziu cum iesi

www.phenforum.com/ticker/img,44,75,0,kg,84,75.9,60,/weight.png" target="_blank">
vreau sa ajung

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Andanitzo ce zici ???

Monnvas in cat timp ai dat jos 5 kg ?Ai avut probleme cand ai revenit la monty?

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

totul e ok .... deocamdata

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalishka spune:

Facut , apoi ... a iesit acceptabila, trebuie sa mai perfectionez blatul. Una peste alta e ok.

Hai noapte buna!

www.phenforum.com/ticker/img,44,75,0,kg,84,75.9,60,/weight.png" target="_blank">
vreau sa ajung

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

In cam 2 luni. Fara probleme cand m-am apucat de Monti.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Buna fetele.

Melany sper sa fie totul bine cu mama ta.

Andanii tin pumnii sa se desfasoare totul exact asa cum vrei.

Eu nu stiu ce am dar de cateva zile mananc intruna. Simt ca imi dilat stomacul aiurea dar nu stiu cum sa ma opresc. Cred ca sindromul pemenstrual e de vina. De fapt sper.

Voi stiti care e IG-ul meiului. Am facut o budinca cu mei si ciuperci si abia dupa ce am gatit-o mi-a dat prin freza sa ma interesez si de IG.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

neata fetelor

doriti tabel cu indicii ???????

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Ceau, fetelor.
Sunt suparata! Am tot 68. Nici n-am inceput bine sa slabesc si deja stagnez :(( Ce ma fac?

Ninha, mami lu' Mirci
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wI3O97P/weight.png[/image

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya_m spune:

fetelor

ANDANII sper ca estti bine...
MELANY multa multa sanatate mamei tale sa dea DD sa iasa bine tomograful
eu fetelor ma simt fff.rau de trei zile au revenit colicile renale..nu pot sa mananc nimic mi-e greata azi noapte am.....ieri am avut niste dureri groaznice..nici cand am nascut n-am suportat asa ceva...am fost la un alt medic sa cer inca o parere si asta mi-a scris alt tratament.....nici nu stiu ce sa mai fac...sunt un zombie ..de trei nopti n-am mai dormit din cauza greturilor iar ziua ma macina durerea..nici sa merg ca lumea nu pot de durere...

Mergi la inceput