MONTIGNAC (134) ... Stil de viata nu dieta

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Melany, ala este in diagonala de TNB. Sanatate multa mamei tale!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

ninha ca tot spuneai ca mananc putin ..azi am tot
md:iaurt cu fulgi
(off mese principale o sa pun in paranteze...niste alune +un 3 in 1+para)
prinz:pizza monti
(inca o para si un mar+patratica de cioco neagra)
cina:ciorba+ o bucata de pizza
(inca o para+o portocala mica+vreo 4 patratele de milk cu fructoza+ niste cascaval....si ziua nu e terminata inca)

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalishka spune:

ANDANII pumnii stransi si io si pentru tine...

MELANY pupici si multa putere si ne rugam sa fie bine si la tine. Multa sanatate mamei tale!

SANSE sa imi zici si mie daca fucntioneaza disociatul asta pe zile (da tii cate o zi sau cate trei ca in basme?)...tare ma tenteaza si pe mine treb sa fac ceva ca nu se mai urneste cantarul si musai mai vreau cel putin 5 kile pana la vara si cel putin 10 pana la 1 decembrie...

am pacatuit asta seara cu neshte smochine...bata-le norocu, dar bune au mai fost...

am un bai zilele acestea ca tot nu am reusit sa gasesc faina de migdale pe unde am imblat, ca nu am ajuns in kaufland, iar in car4 nu am gasit...caut pe net si nu gasesc sa imi comand acasa...stiti vreun site sa detina asa ceva, ca zau mi-am prins urekile. nu de alta dar vineri am neshte prietene cu picii in vizeta si ash vrea sa am ceva dulce dar la care eu sa nu ma uit luuung ca vitzica, deci as face pandishpanul cela de care zicea MONNVAS ca e bun.

pupici somnorosi, ma bag langa pitic la somn, sa ne auzim cu bn

ps:sotul meu nu e pitic, ma duc sa ma culc cu fi-miu....

www.phenforum.com/ticker/img,44,75,0,kg,84,77.5,60,/weight.png" target="_blank">
vreau sa ajung

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Catalishka, si eu ma plangeam acum cateva zile ca-s muscata de barbatul cu care imi petrec noptile. Ca acum are 8 dinti

Io marturisesc ca e eficient disociatul pe zile. Am dat jos 5 kile asa. Dar dupa ce m-am dedulcit la Monti mi-a fost greu sa-l mai tin. Si cum saptamana viitoare e ziua piticului meu... Face 1 an... Probabil voi trage chiulul de la raport.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Catalishka,nu stiu daca poti comanda online dar poti cumpara migdale intregi si le macini acasa la robot sau la masina de cafea.

Andanii, sa dea Doamne sa fie cum vrei tu. Tin pumnii

Brandusik, pai ai mancat o multime de fructe care nu te prea ajuta la slabit

Melany, poate e mai bine decat pare. Bine ca ati descoperit problema si stiti de unde sa incepeti cu tratamentul. Multe putere

Mai fetelor de ce va chinuiti voi cu iaurturi degresate? Monti zice ca nu e bun laptele dulce nedegresat, dar iaurturile chiar zice ca nu e diferenta mare de IG intre cele cu grasimi sau fara. In mod sigur iaurturiledegresate nu sunt monti,ca au amidon si alte chestii.

Meniu ieri:
MD: rulada de spanac,ridichi
P: gratar de pui cu legume mexicane( plus un rest de ciorba de la fiica-mea)
C: seminte de floarea soarelui decojite, nesarate

O zi buna la toata lumea

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Noul target...ajutat de Montignac si P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

De unde stii ca au amidon? Eu ma mai chinui cu cate un iaurt degresat pentru ca nu ma dau in vant dupa iaurt gol asa ca-l mananc cu finn crisp pe post de gustare seara mai tarziu asa. Mie nu-mi displace profund, mananc de la prodlacta.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

Citat:
citat din mesajul lui puisorul

Brandusik, pai ai mancat o multime de fructe care nu te prea ajuta la slabit

Mai fetelor de ce va chinuiti voi cu iaurturi degresate? Monti zice ca nu e bun laptele dulce nedegresat, dar iaurturile chiar zice ca nu e diferenta mare de IG intre cele cu grasimi sau fara. In mod sigur iaurturiledegresate nu sunt monti,ca au amidon si alte chestii.

puisorule...si eu spun la fel....ca fructele fac cel mai rau...si ignor cioco pa care am mancat-o in exces
cat despre iaurt...nush despre ce iaurt vb tu...sau ce stii tu si eu am trecut cu vedere...da pe al meu zuzu nu scrie decat lapte si atat..fara amidon sau altceva

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Catalishka, multumesc , are nevoie mama de ajutor.Faina din migdale gasesti in Metro, unde sunt si nuci/alune crude, dar mai bine rasnesti acasa migdalele ca tot aia e.

Puisor, azi e programata la tomografie.Aseara am dus-o la spital ca nu se mai potolea din dureri.

Sanse, sanatate la toata lumea sa fie.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Of, Melany... si sa-i dati de capat bolii asteia!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Vai, daca ati sti ce orgie am facut aseara!!!
Am iesit in oras la o petrecere de Dragobete si am mancat 2 (DOUA!!)inghetate McFlurry de la McDonald's si am baut un Safe Sex on The Beach maaaare, care sigur avea si zahar in el ca era foarte dulce.
Iar barbatu-meu care se lauda ca e si el Monti a baut 3 beri, deci am dat-o-n bara amandoi
Dar... nu-i nimic, azi o luam de la capat
Va pup si va urez o zi spectaculoasa!

Ninha, mami lu' Mirci
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wI3O97P/weight.png[/image

Mergi la inceput