MONTIGNAC (134) ... Stil de viata nu dieta

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Citat:
citat din mesajul lui melany72

ninha, ulei de samburi de struguri folosesc chiar acum...mai am cumparat si de orez dar nu l-am desfacut inca.Deci sunt pe acolo.
Nu apuc niciodata sa ajung la DM sa ma uit dupa ala de rapita insa.
Puisor, nu tin nimik, mananc normal.
Veste proasta...mama dupa ce ieri la endoscopie era ok, azi la eco i-au gasit ceva nereguli la ficat/pancreas.Deocamdata nu stie exact ce, o sa o programeze la tomograf.Transaminaze mari...analize proaste, ce mai!

O zi buna voua.


Melany imi pare rau ptr problemele cu mama ta si sper sa fie doar o alarma falsa pana la urma
In legatura cu uleiul de struguri, cat te-a costat pe tine? Ca eu l-am gasit intr-un magazin online la 33 de lei 200 de grame + 9 lei taxe postale. si vreau sa stiu daca merita sa-l comand sau sa-l mai caut prin magazine in oras

Ninha, mami lu' Mirci
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wI3O97P/weight.png[/image

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

am deschis capitolul da nu am facut modificarile in el .... nu am apucat sa citesc ce ati raportat .... maine am o treaba ffff importanta si ma pregatesc intens .... ma iertati .... modific vineri sau mai bine lunea viitoare .... ideea era deschiderea capitolului nou rapid
in alta ordine de idei maine e un hop important in viata mea ... va rog sa-mi tineti pumnii si sa va rugati pentru mine

melany imi pare rau de mama ta ... sanatate multa multa ii dorim si tie putere sa ii fi alaturi in aceste clipe

nici mie nu-mi plac iaurturile cu 0.1%

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui brindusik

andanii m-ai trecut cu acu o sapta...acu aveam 73.2
desi nu spun cat aveam azi dimineata

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.





Nici eu nu zic... nimic... despre greutatea de azi

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Andanii, tinem pumnii!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

sal

iaurtul cu 0% grasimi nu are un gust prea placut asa simpu si eu tot zuzu pap si e the best

_

www.howtobecomethin.com" target="_blank">How to become thin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Fete dragi nu am apucat sa va citesc de vreo 10 pagini ca sunt pe mare fuga. Vreau doar sa va spun ca am primit un mail de la slabesti mancand poate va intereseaza eu cred ca dau o fuga mai ales ca weekendul urmator ma duc la targ in aceeasi locatie si mi-ar prinde bine o prospectie prealabila: "In perioada 26 februarie – 1 martie vom participa cu stand vanzare la „Targul pentru o viata sanatoasa”.

Targul se desfasoara la Muzeul Municipiului Bucuresti (Palatul Sutu) din Piata Universitatii (vis-a-vis de Spitalul Coltea).

Va asteptam la standul nostru cu paine „Slabesti mancand” produsa de catre S.C. Spicul Bucuresti S.A., paste fainoase „Slabesti mancand” produse de catre S.C. Spicul Bucuresti S.A., premixuri „Slabesti mancand” ambalate la 1 kilogram de catre partenerul nostru S.C. Sanovita S.R.L. si cartea „Slabesti mancand. Cum sa scapi de kilogramele in plus si sa mananci dupa pofta inimii” – autor Dr. Gabriela Man, editura Polirom."


www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Andanii, tinem pumnii stransi bine!

Ninha, mami lu' Mirci
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wI3O97P/weight.png[/image

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Fete dragi nu am apucat sa va citesc de vreo 10 pagini ca sunt pe mare fuga. Vreau doar sa va spun ca am primit un mail de la slabesti mancand poate va intereseaza eu cred ca dau o fuga mai ales ca weekendul urmator ma duc la targ in aceeasi locatie si mi-ar prinde bine o prospectie prealabila: "In perioada 26 februarie – 1 martie vom participa cu stand vanzare la „Targul pentru o viata sanatoasa”.

Targul se desfasoara la Muzeul Municipiului Bucuresti (Palatul Sutu) din Piata Universitatii (vis-a-vis de Spitalul Coltea).

Va asteptam la standul nostru cu paine „Slabesti mancand” produsa de catre S.C. Spicul Bucuresti S.A., paste fainoase „Slabesti mancand” produse de catre S.C. Spicul Bucuresti S.A., premixuri „Slabesti mancand” ambalate la 1 kilogram de catre partenerul nostru S.C. Sanovita S.R.L. si cartea „Slabesti mancand. Cum sa scapi de kilogramele in plus si sa mananci dupa pofta inimii” – autor Dr. Gabriela Man, editura Polirom."


www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


O sa trec si eu pe acolo, mai ales ca mi-e cam in cale.E vorba de Muzeul de la Universitate oare?

Andanii, mult noroc.

Eu sunt super suparata.Mama e nasol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ninha

Citat:
citat din mesajul lui melany72

ninha, ulei de samburi de struguri folosesc chiar acum...mai am cumparat si de orez dar nu l-am desfacut inca.Deci sunt pe acolo.
Nu apuc niciodata sa ajung la DM sa ma uit dupa ala de rapita insa.
Puisor, nu tin nimik, mananc normal.
Veste proasta...mama dupa ce ieri la endoscopie era ok, azi la eco i-au gasit ceva nereguli la ficat/pancreas.Deocamdata nu stie exact ce, o sa o programeze la tomograf.Transaminaze mari...analize proaste, ce mai!

O zi buna voua.


Melany imi pare rau ptr problemele cu mama ta si sper sa fie doar o alarma falsa pana la urma
In legatura cu uleiul de struguri, cat te-a costat pe tine? Ca eu l-am gasit intr-un magazin online la 33 de lei 200 de grame + 9 lei taxe postale. si vreau sa stiu daca merita sa-l comand sau sa-l mai caut prin magazine in oras

Ninha, mami lu' Mirci
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wI3O97P/weight.png[/image


Eu am luat de la Real.Monini este firma.

Pana in 30 roni litrul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Andanii ai doi pumni si de la mine
Sa ai noroc maine si sa auzim de bine

melany72 multa sanatate mamei tale

Azi am papat peste toata ziua.

Meniu :

md:conserva ton in suc propriu(apa)
p:somon la cuptor
c:putin peste afumat

Tin 2 saptamani asa dupa care disociez doar pe mese cateva zile si continui cu monty curat .Sper ca ma obisnuiesc cu portii mai mici pana atunci.

Sunt tare balonata pe motiv de rusi


Va pup


MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput