Dovlecei de sept-oct 2009 *90* 7 luni!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Uka, am uitat: am vazut-o pe aia cu porcu': legenda unui militian lacom parca se cheama... Prea tare!

Mada, l-am vazut pe Iri cu jumperul! Tatoneaza terenul, nu-i convins daca ii place sau nu...Las' ca imediat se da pe brazda si nu-l mai prinzi si nu-i mai stau picioarele.

Ana se uita la Discovery... Ma duc sa ne mai dragalim un pic.

Si am vrut sa ii zic Paunitei ca mi-au placut incaltarile ei de ieri de la intalneala si faptul ca era asa, super laid back, si ea si paunita mica!


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

BUna dimineata

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei


Monica
[tot pisoiu' ala care se uita rugator in ochii tai]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

tot am scris aiurea si dupa editat...intelegeti voi...e dupa semnatura...

NEED A BREAK

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Neatza si de la mine,multumim de cafeluta Nela
LALI sa-ti traiasca sora,sa te bucuri de ea si sa fiti unite.
KAWAICHAN ai o frumusete de baiat,multumim si de capitol.Cam de cate ori pe zi il pui pe Josh in jumper?eu l-am lasat doar 15 minute aseara.
ALEX,MONI multa bafta la dr sa veniti cu vesti bune
NELA ma bucur ca sunteti bine si asteptam si noi poze cu Anuta
SABINA tu ca intotdeauna faci surprize cu pozele sarbatoritilor
LA MULTE LUNITE tuturor sarbatoritilor,nu nominalizez din cauza de copil neastamparat
UKA da asa sunt eu,cand vreau ceva si cumpar imediat dar sa sti ca mi s-a intamplat si sa-mi para rau apoi,insa cu jumperul sunt super incantata
Gata nu ma mai lasa sa scriu,revin mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Deci mai sus a dat domnu Irinel din picioare peste tastatura,mouse si v-a trimis mesaul ala,ma bag sa-l sterg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Buna dimineata! A dat cineva ?? V-as da eu, dar nu am baut, deci nu am facut niciodata!

Mada, ai PM de la mine.

--------------------------------------------
Am scos capul in lume!!
Mamica mandra de Rares-Costin : 4 oct 2009
Poze RARES
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Ralu, lasa ca se intelege. Eu m-am uitat bine si am ginit mesajul. Auzi, tu ai fost cea cu schema aceea faina de diversificare, asa-i? Cu linguritele adaugate treptat, un aliment pe saptamana. Vreau sa iti zic ca a fost foarte faina schema. Mi s-a parut super ok.

Anomis, ce figura esti cu emoticonul ala cu pisoiul cu ochii mari, rugatori!
Daaa, Ana banana s-a ridicat la inaltimea nick-ului si i-a dovedit mamei cu varf si indesat ca se trage din maimutza!!!

Monica, buna dimineata! Ce mai face Dragoselu' frumuselu? Am vazut ca ai pus poze, ma duc sa le vizionez. Dupa ce ma dragalesc cu Ana. Imediat iesim si tura a doua afara.

Mada, pune fata si poze, mai pe seara. Mm facut mai mult filmulete zilele astea, pentru buni si buna.


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Ralu, lasa ca se intelege. Eu m-am uitat bine si am ginit mesajul. Auzi, tu ai fost cea cu schema aceea faina de diversificare, asa-i? Cu linguritele adaugate treptat, un aliment pe saptamana. Vreau sa iti zic ca a fost foarte faina schema. Mi s-a parut super ok.


_
Nela, mamica de Ana nazdravana (19.09.09)
Don't take yourself so seriously, no one else does...


Mercic,

noua ne merge bine cu schema. Fara probleme...asa ca o continuam. Azi bagam TELINA

Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Dana ia de aici www.bumbobabyseat.com/" target="_blank">Bumbo. Avem si noi,am mai scris prin ianuarie si am dat link,las ca pun si poze cand mai prind ceva timp.

Mada eu il pun cam 2 doua ori pe zi cam 15-30 min dar tu sa nu-l tii asa mult de la inceput,pune-l cate 10 min si mareste cu 5 min la 2-3 zile pana se obisnuieste.In orice caz sa nu depasesti 30 min odata pana pe la 7 luni,parere personala


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

buna dimineata,
aseara am picat lata, m-a rupt ziua de ieri

azi mi-am propus sa fiu o gospodina desavarsita si sa gatesc si sa fac curat. vreau sa articulez o ciorba de perisoare si chiftelute ca ii plac lui sotz, si merita si el saracu' dupa cat presteaza pt noi. si vreau sa spal si sa ceruiesc podelele ca diseara iar am mosafiri, plus ca maine vreau sa fac sedinta foto cu puii si sa nu aveti ce comenta de jeg si mizerie. dar vad ca natura e impotriva mea si se lasa cu ploi, respectiv noroaie pe care le va aduce fi-mea in casa, luand in batjocura podelele mele ceruite si munca mea de o zi.
bine, asa zic acum, dupa cum va dati seama deocamdata sed la calculator...sper sa ma apuce cheful.

URAM LA MUUUULTE LUNI SARBATORILIOR DE AZI!!!!!

va pup

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

poze de la origini pana in prezent ************ nasterea a doua putze

Mergi la inceput