Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

purple asa ii stiam si io pe baietii tai , cu parul lung
dupa punctuatia mea inexistenta ar fi trebuit sa intelegi ca io nu vreau proces .


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey, io n-am zis ca baietu e al meu doar ca l-am scos la defilat (de alea in particular n-are rost sa mai vorbim acu) iar melodia si coregrafia(aci te contrazic mrs.purple) ii apartin lu sporty si sa nu uitam ca eu sunt snow white deci la juma din costumatie am drepturi ..iar cu cealalta juma am rezolvat-o deja

mj baietii tai stie adresa mea pot sa aduca personal invitatia

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey, io n-am zis ca baietu e al meu doar ca l-am scos la defilat (de alea in particular n-are rost sa mai vorbim acu) iar melodia si coregrafia(aci te contrazic mrs.purple) ii apartin lu sporty si sa nu uitam ca eu sunt snow white deci la juma din costumatie am drepturi ..iar cu cealalta juma am rezolvat-o deja


Tu esti snow white...eu sunt Ciderella..so......???????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da ce mey parpal, am zis io ca am inventat GSSu? duamne fereste mey daca acu daca e inventia ta nu putem sa apelam la serviciili lui?? despre mita nu-sh ce sa zic fie nu ai dat cat trebe, fie nu ai dat cui trebe deja dovezili a-nceput sa apara
mey iona, daca tu organizai balu cre ca erai in stare sa trimiti invitatiili prin baietii tai ca se stie cat ii esploatezi noi preferam sa folosim serviciile lu the postman nu uita ca el suna intotdeauna de 2 ori deci nu devia apeludaca te suna sa iti dea invitatia

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Tu esti snow white...eu sunt Ciderella..so......?????????

merjem la bal

mey mj,nu era mai simplu sa folosesti posta electronica? the postman inca n-a ajuns iar dupa orili 21.30 nu mai am semnal iar in privinta esploatarii mai bine asa decat o data la 3 zile si atunci le sare randu

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna






http://i47.tinypic.com/dm8ewp.gif



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
Lisa acu daca tot ai pus problema asta sper sa nu vii si tu sa zici ca vezi pe cineva care iti apartine , asa ca te rog sa urmaresti dupa min 3 ...si sa iti dai cu parerea

joann, nush ce sa zic......si atunci...mai bine zic ca purple cel cu costumul lui billie jean nu este al meu billie jean, dar costumatia, coregrafia si melodia ii apartin. Asadar, tu imi datorezi 10% din fiecare aparitie.. is that correct mrs purple? deci joann....vezi si tu cum faci...
merjem la bal? era timpul si pentru o dixtractie deja imi fac probleme cu ce sa ma imbrac... mj, tinuta asta e ok?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey tinuta trebe musai sa fie goldie daca nu aveti asa ceva in garderoba veniti cum puteti imbracatoarea petrecerii e mrs parpal, pe care am rugat-o sa va puna la dixpozitie costumatia adecvata

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

na, vaz ca mi-a pregatit si mie ceva goldie in stilu-mi caracteristic urmeaza sa-mi trimita coletul sper sa nu fac senzatie prea mare la bal

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput