Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue


Baiatul ala al diminetii este Black&White!!!!!!!!!! Asa ca nu are nici o legatura cu dangerousu' lu' iona sau cu cel caruia nu ii gasesti nume!!!!!!!!!!!!!

La culori nu ma pricep...stiu doar una..MOOOOOOOOOOOOOOOOOOV!!!!




pai de care zic io nu are pic de mov deci

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
sweety





mai e propuneri ?

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Merje da, mov din ala inchis

Joann, era raspuns la asorteu' lu' propretaru'.
Io nu stiu ce aveti, dar tot de costumili lu' Black&White va legati. . Pana cand??????? Vaaaaaaaaai, in tribunalu' goldie ne petrecem uichendu' atata zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

iona mey mie nu prea imi este clar cu ce ascunde dimineata asta a ta adica dangerous , dangerous, dar tare seamana cu baiatul asta al meu...

mey JoAnn or fi frati gemeni? ca io l-am mai defilat pe B&W shirt dangerous iar lu mrs.purple ii plateste pt.drepturili de coloare

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey JoAnn or fi frati gemeni? ca io l-am mai defilat pe B&W shirt dangerous iar lu mrs.purple ii plateste pt.drepturili de coloare




mey...m'ati zapacit ca nu mai stiu care ,cum si al cui e ...cre´ca tre' sa facem recensamantul
purple care e Black&White.?????
io la tribunal nu vreau asta sa fie clar


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

meeeeeeeeeey fetili iete vine primavara au aparut ghioceiisi voua va arde de procese? duamne fereste cine va pune mey sa-i splituiti atata de nu mai stiti care si cum al cui e????
purple tre sa mai studiez problema deocamdata nu-mi apare nicio neconformitate la orizont, pt ca nu corespunde freza cu a lui B&W mey dar daca BAD s-ar imbraca in camasa alba tu ai zice ca e B&W ??? ha?? duamneeeeee, nu mai e liberi ominii sa-si aleaga dupa bunul plac tinutele?
joann recensamant????? mey baietii mei se stie care este!!!! cei mai hoooooot ii cunoaste toata lumea indiferent cum s-ar imbraca , voi v-ati incalcit acolo de nu mai stiti pe unde sa scoateti cameshili acum dexcurcati-va

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey sa fie clar baietii mey nu se pune la recensamant ca ei nu trebe sa stea la un loc cu oamini de rand ca sa videm clar cum stau lucrurili, adeca care cu cine, s-a trimis paparazzi lu GSS in recunoastere io zic sa aveti grija, maaaaaaaaare grija sa nu fiti surprinse in cine stie ce ipostazetoate dovezili vor fi folosite impotriva voastra sau in sprijinu lu baietii vostri

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili si am uitat sa va zic io si cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank"> soarili meu organizam bal a versailles, cu okazia venirii lu prima vara la care sunteti invitate cu toatili, dixtractia e garantata sa trimiteti adresa unde vreti sa expediem invitatiili, o conditie avem doar tinuta e obligatorie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
deocamdata nu-mi apare nicio neconformitate la orizont, pt ca nu corespunde freza cu a lui B&W mey dar daca BAD s-ar imbraca in camasa alba tu ai zice ca e B&W ??? ha??


Lisa acu daca tot ai pus problema asta sper sa nu vii si tu sa zici ca vezi pe cineva care iti apartine , asa ca te rog sa urmaresti dupa min 3 ...si sa iti dai cu parerea



mey io nu am ce face daca baiatul asta stie de toate

inca astept rezolvarea la dilema cu B&W....


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
mey...m'ati zapacit ca nu mai stiu care ,cum si al cui e ...cre´ca tre' sa facem recensamantul
purple care e Black&White.?????
io la tribunal nu vreau asta sa fie clar


Nu stiu ce recensamant vrei tu, ca pe B&W nu-l numara nimeni.. el e unul singur, cel mai cel..alaturi de Metal.
Dar, asa ca sa iti improspatezi memoria, uite, las de la mine:
http://abetspeaks.files.wordpress.com/2009/06/michaeljackson2.jpg
http://tbohiphop.net/upload/files/19/Pictures/video%20pic/vlcsnap-black%20white%200.jpg
http://images.hitfix.com/photos/138158/mj-black-or-white-slash-dec30-1992_gallery_primary.jpg
http://media.photobucket.com/image/michael%20jackson%20black%20white/yvonne07hime/Michael_Jackson_-_Black_or_white_01.jpg
http://i.ytimg.com/vi/zxKvN44wGqg/0.jpg
http://ladjevic.com/dusan/wp-content/uploads/2009/10/give-into-me.jpg

Cam asta ar fi in mare. Are multe tinute, are 7 dulapuri pline.

Despre paparazzi lu' GSS nu ma intere in ce ipostaza ma prinde ei! Cu ocazia asta va amintesc ca eu am inventat denumirea GSS. Deci, si mita pt paparazzi

Dupa punctuatia ta, inteleg Joann ca nu vrei sa se stie clar la proces . Da, uite, recunosc ....cel cu costumul nu este B&W, dar costumatia, coregrafia si melodia ii apartin lui B&W . Asadar, tu sau iona (aici nu ma mai bag..poate-s gemeni, poate nu ) ii datorati 10% din fiecare aparitie...

Mergi la inceput