Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple....iaste, iaste

mey mj.....nush daca o sa ma crezi o ba.....da azi chiar a fost ziua aia a mea...pi bune. imi aleg mereu chestii ce tin de 2, ca ma urmareste 2 asta de o viata, deci azi fuse a mea.... si mama ce mi-a mai placut cum sunt...adeca a fost soooare


deci cine cand si-a mai ales?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



oana tot azi fu si ziua mea deci soaooaaaree

mj si io stiu ca ai fost nominalizata



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey e esclus sa fii nominalizata si sa nu ai habarda poate io nu ma gandeam sa cantidez? ha ? la asta nu v-ati gandit? da ma rog treaca de la mine, n-am stiut ca posed asa o mina de metal pretios ca daca stiaaaaaaaam credeti voi ca nu-mi cuparam mai multe insule? mey acu sa trecem la chestiuni serioase ca iaca intram pa ultima suta de metri cu perlili goldie cine a scormonit in arhiva si a mai dat de vreo sa bage fingerili acilea si sa propuna, cine mai stie ce s-a propus deja sa ne refreshuiasca si noua neuronii, cat despre premiuuuuu ramane cum am stabelit

tot io

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona nu dijaba stam pe aceeasi strada

mey mj e pe sistemu "chiar daca tu nu vrei, noi ti vrem (cantidata)" deci

lisa ce operatiune sicreta executi azi cu BAD de nu iti areti fingerili?

cinderella daca tot ti ocupi di rapiri, tre sa iti dau neste adrese . ti-ai lasat o carte de vizita la spa, noul spa, si neste cleente au fost interested about....deci ai di lucru

despre perli nu mai stiu exact care era regulili...si parca imi amintex ca am zis ca nu particip...nu? asa tineti minte si voi?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nemik nu imi aduc aminte da pe acelasi printzip de mai sus "chiar daca tu nu vrei, noi ti vrem (cantidata)" deci....esti propusa dejaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cu sclipitoarea espresie "tangenta la inteligenta"
mi-am adus aminte de un joc ankutzaaaaaaaaa, ankutzaaaaaaaaaaaaa, vrem baieti, pe cineeeeeeee?? pe el
www.faqs.org/photo-dict/photofiles/list/396/763sunflower.jpg" target="_blank"> am uitat sa ma semnez
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetele





www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, nush ce ai inteles....dar eu nu m-am inscris pe nicio lista la ei, mey....eventual, daca e cazul si au nevoie...ei se pot inscrie pe lista la mine iar eu ii rezolv cu brio pe fiecare
despre perlili goldie, zic fiecare sa-si enumere inca o data propunerili si astfel se face recensamantul.. ar fi asa:
creeri prastie, PC cu galbeaza, neuron la spa, coeficient de moaca, defilare..cam atat isi aminteste neuronu meu deocamdata
ziua pe care mi-o aleg in fiecare an e ziua de 5

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana ideea era ca cine nu propune nicio perla pierde un baiat deci fa bine si propune macar una, daca nu....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
iar eu ii rezolv cu brio pe fiecare

io acilea nu inteleg ezact ce vrei sa zici ti rog sa ezemplifici

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

cum sa egzemplific o dixcutie privata cu fiecare din ei? asta e sicret profesional numa intre mine si ei dar probabil veti afla rezultatul dupa ce vor apela la serviciile mele si dupa ce se vor decide de ce vor sa faca cu viitoru lor
pot doar sa va asigur ca am sa-i ajut sa ia cea mai buna decizie

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput