Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello


have a niiiceeeee day

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey fetili sunteti neste deosebite da acilea cafea vaz ca niminea nu se oboseste sa mai serveaxca, trebe sa intelegeti ca m-am distrat la maxim cu dovezili alea si trebe sa le multumiti la baietii vostri ca v-au dat sansa sa fiti atat de aproape de ei si fara de care dovezili nu ar fi ezistat chestia e ca am ramas cu dovezili lu ankutza pe cap ce sa fac acu??? sa le distrug? sau sa le public intr-un ziar de larga circulatie??
in ce priveste rapirili cre ca postamnu tot va fi rapit pana la urma de catre mine si sa vedeti atunci turbo cum nu s-a mai ezistat pana acu ca tot mi s-a astenizat neuronii

semnatura mea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj daca vrei iti imprumut portavocea mea ca sa dai strigare la ankutza in batatura, da numai daca daci ceva la schimb...ca acu cu generozite nu mai merje


si sa stii ca are puteri magice portavocea mea

sper ca postmanu sa fie unu dragutz, daca tot il rapesti, barem sa merite dixtractia

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey, da' de cand rapirea lu' postmanu iaste o dixtractie?
in ce priveste dovezili anka, fa bine si intra in contact cu mj, daca nu vrei sa apari la DD in direct senzational

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

a pomenit cineva de turbo?



mey mj care e semnatura ta? ca la mine scrie forbidden

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna ziua fetele ....a venit primavara , drept pentru care vreau sa va urez sa aveti parte de tot ceea va doriti, sa fiti iubite, sanatoase, vesele si frumoase.
fetili imi cer scuze, nu am mai intrat si nu pricep ce e cu rapirea . Ma lamuresc si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu-sh cui trebe sa inamnez premiu "trandafiru' de aur" multumex pentru onoarea pe care mi-o faceti ca sa il inmanez io da sa ziceti cui trebe si cand are loc decernarea ca daca nu e vai de fundu lu cui se stie cu muxca pe baxca
www.faqs.org/photo-dict/photofiles/list/396/763sunflower.jpg" target="_blank"> eu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey ai o sicretara ineficienta pen'ca ti-a ratacit instiintarea cum ca esti nominalizata la "trandafirul de aur"..oricum era dijaba, ca erai favorita din start


deci pune trofeu la loc di cinste ca asa trebuie

rapiri, actiune...ceva? ca la spa nu mai puneti osu

deci macar sa vad aci actiune


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

mj.....

Asa ceva, oana?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu-sh nemik de nicio nominalizare o fi secretara ineficienta da' trimite urgent o copie pe killeru ca sa ma convinga altfel refuz premiu si nici spici nu tiu
io si cu lisa am avut o intalnire de taina si ne-am inscris pe liste la baietii lu ankutza ca daca ea tot i-a parasit sa nu sufere baietii de unii singuri asa
mey voi stiti de obiceiu ala cu zilili de la inceputu lunuii martie? cand fiecare are cate o zi? si asa cum e ziua e si caracteru' lu persoana ??? agenda mea zice ca azi ar fi ziua lu p'aci fuse o zi destul de insorita pa masura generozitatii ei din ultima vreme
bagati fingerili aci si ziceti care cand mai iaste sa nu punem iar paparazzi pa urmili voastre a mea par egzample e joi si nu are cum sa fie decat www.psy.ritsumei.ac.jp/~akitaoka/sun.jpg" target="_blank">insorita ca sa stie ca e doar www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4213.jpg" target="_blank">un soare si io sunt floarea luide fapt io am pozat pentru invitatiili la bal

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput