Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna









Fetele

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple nu ai chef de o rapire?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

extraordinar cum nimeni nu sare sa se implice in biznisu cu rapirea

iona eu nu ma bag ca maine am neste treburi pe la spa, tre sa il inaugurez, ca voi aveti in cap numai rochii si baluri si cleentele zburda pe la poarta ca nu mai au rabdare

iar apoi cu propretaru.... o runda di negocieri

dar daca nu gasesti pe niminea....fac eu un efort si rezolvam biznisu. sper insa ca ai pus okii pe cineva cu valoare, sa merite efortu'

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Iona, pe cine vrei sa rapesti? Am ceva de acolo? Nimic nu e pe gratis..sau poate e, dar numai uneori si cu anume rezultate.


Joann, ce e cu asa expunere multipla? Daca patim ceva la oki?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Iona, pe cine vrei sa rapesti? Am ceva de acolo? Nimic nu e pe gratis..sau poate e, dar numai uneori si cu anume rezultate.

pe postmanu

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey io cre ca n-ati innebunit sa-l rapiti pa www.nationallampoon.com/files/2009/05/postman.jpg" target="_blank">postmanu, he always rings twice revin cu avertismentu sa fiti pe baricade sa nu ajunga invitatiili in gheare straine ca e vai de fundurili voastre
io si cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">soarili meu va dorim happy martzisor day

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello
Va doresc o o primavara frumoasa

www.youtube.com/watch?v=-Z-88QcM0sA" target="_blank">Now I Believe In Miracles, and A Miracle...has Happened....

Nu e cel mai reusit, dar asa arata o invitatie la party, mai trebuie muncit putin la ea.


Asa ceva ne aduce www.nationallampoon.com/files/2009/05/postman.jpg" target="_blank">postmanu???????
...si in cazul asta tot il rapim (ca ar fi invi. la party meu, combinat putin cu iona)...gata, m-am hotarat iona. Numai sa ii interceptam ruta, ca ma streseaza deja cu el. Nu o sa incapa nimic in maini straine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


sa aveti mereu www.hadecoflowers.com/images/flowers/hyacinth_mixed.jpg" target="_blank">primavara in suflete





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna
fetili o primavara frumoasa sa aveti


Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Joann, ce e cu asa expunere multipla? Daca patim ceva la oki?



purple acolo e baietii mei ...


Fetelor io ma gandeam ca lu baiatu asta al meu caruia nu i-am stabilit numili sa ii zic Whisper ...
mj propusese Sweety....
pfff...greli trebi ...

o zi buna

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna
Va doresc sa aveti O primavara frumoasa cu mult soare!

PS pe dl postman n-am reusit sa-l rapesc, nu ne-am intalnit face to face... desi as fi vrut, pt ca mi-a dat neste emotii ....purple, il las pe mana ta

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput