Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey ala e definit si de nestavilit

lasa jos chestia aia din mana ca poate din greseala nimeresti vreo vioza sau bec si ti pune propretaru la respect...adeca iti refuza chiria

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey propretaru never nu-mi refuza plata si ma lasa sa sparg ce vreau io ca ma pune sa platex inmiit

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good evening

rochiile voastre sunt pe drum .

Ce credeti? Am primit azi un martisor..de la cine!!!!!??????????????!!!!!!!!!
www.crazypurchase.com/images/cool-cell-phones-minijackson.jpg" target="_blank">http://www.crazypurchase.com/images/cool-cell-phones-minijackson.jpg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey i-am trimes la propretar o invitatie la spa, care luni o sa fie inaugurat cu un nou decor...si o sa dixcut cu el, ca neste chestii trebuie reanalizate

purple sper ca nu ai uitat de elementu esential la rochia mea si sper sa rispecti contractu de confidentialitate, sa nu divulgi sicretu rochiei mele





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza





e doar un exemplu de recensamant



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
mey cafelili e servite .....ati ramas blocate in arhiva?



oana dintre baietii mei e lipsa doar 2

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey fetili ce credeti voi ca mi-a adus mie husbandu ca martisor?? o insigna mey si cu cine credeti ca e? cu propretaru ori o fi metalu lu parpal 3/4?
mey daca ma urmareste si in insigne e clar ca inca am restante la chirie

cu recensamintili io zic sa o lasati mai lejer aduceti-va aminte ca toamna se-numara bobocii

io in arhive nu m-am dus da am primit prin fax de la lisa si parpal neste incontestabile dovezi
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili am gasit intr-un final modelu de invitatie pentru bal care sa ne placaam tiparit si espediat invitatiili, acu daca nu ati dat adresili am trimis la adresili vechi speram sa va gaseaxa www.nationallampoon.com/files/2009/05/postman.jpg" target="_blank">the postmanu revin cu avertismentu sa fiti pe baricade sa nu ajunga invitatiili in gheare straine ca e vai de fundurili voastre, in plicu cu invitatia este si neste dovezi din parte lu paparazzi GSS asa ca aveti mare grija si deschideti-l in conditii de MAXIMA SECURITATE
intre timp ma gandeam la o chestie, daca as fi o e logic ca nu as pute fi decat www.unilever.ro/Images/Floarea-soarelui-mare-si-pa_tcm104-102529.jpg" target="_blank">asta adeca floarea lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4213.jpg" target="_blank">soarili meu
mai vindem si noi seminitili si facem un ban cinstit

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

postman asta suna de 2 ori sau numai o data?

eu zic sa nu deviati apelurili si sa raspundti din prima...ca nu vreau inca o sesiune extraturbo

ce multilateral dezvoltat e propritaru asta de urmareste asa multi persoane in acelasi timp



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mmhmhm..deja ma puneti pe ganduri cu postasul asta. Prea des apare in mesajele voastre. O fi ceva la mijloc?

Mj...in insigna ta e propritaru, nu e 3/4 Metal, nu ezista nici o indoiala.

Arhivele e bine ca ezista, ca asa se vede adevarul sau poate nu asa se vede. Orisicum, daca vezi e bine, desi daca nu ai vedea tot ai stii. Sau poate doar ai banui. Dar, in momentul in care vezi, ai siguranta ca poate e, poate nu e.(alt steag nu am gasit, decat pe cel alb..ganditi-va ca e steagul tarii noastre, totusi)Oricum, am iesit din arhive.



Mergi la inceput