***Cubul mamicilor tinere***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Azi am luat cartea "Copilul vegetarian " si am o gramada de retete.

Mony de Denis Adrian (01.08.2009)
Poze Denis
www.youtube.com/watch?v=kKC9YvD0qaQ" target="_blank">Denis rade
www.onetruemedia.com/shared?p=9e2987701899744bd26de6&skin_id=701" target="_blank">Denis 0-3luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaROBERT spune:

buna fetele bebe meu papa orice dar nu spanac asta sa nu vada evident nu prajeli si mezeluri decat crenbwsti astia ii dau din piept de pui.si el nu spune mama decat daca are nevoie de ceva atat in test numai tata,tati eu sunt la marginea societatii .


eu am 24 de ani(08.01.1986)iar robert are 1 an si 4 luni(17.10.2008)si suntem din constanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaROBERT spune:

de retete vegetariene asta nu imi place nu vreau .si noi vorbim o gramada dar mai mult in legea lui nu il intelege nimeni dar si vorbeste:haide,pa,papa,tati,aici,aia uiti la biscuiti,pis la pisica,taia la tataia mai multe nu le insir acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

cA re este limita maxima la tinerete?Sa stiu daca ma incadrez
Io am nascut la 25 de ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Nu este limita de varsta.


la toate
POZICI RAZVANEL

AdinadeRazvan(14.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaROBERT spune:

ce mai conteaza tanara sa fi,banuiesc ca si la mamicile de 35 de ani tot tinere le spunem ca doar nu sunt batrane ca iliescu sau cum o chema pe baba aia care a nascut fetita aia acum 5 sau 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

elena_adina cum e sa fi mamica tanara?


Mony de Denis Adrian (01.08.2009)
Poze Denis
www.youtube.com/watch?v=kKC9YvD0qaQ" target="_blank">Denis rade
www.onetruemedia.com/shared?p=9e2987701899744bd26de6&skin_id=701" target="_blank">Denis 0-3luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaROBERT spune:

cred ca sti cum e sa fi mamica tanara ca si tu esti tinerica mony ,e cel mai bn sa fi mai tanar sa cresti odata cu copilul si sa ai cam aceleasi conceptii sa nu le pierzi pe drum sa te faca copilul comunista dupaia cum il fac eu pe tata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Aceea avea parca vreo 67 de ani cand a nascut copilul.

Mony de Denis Adrian (01.08.2009)
Poze Denis
www.youtube.com/watch?v=kKC9YvD0qaQ" target="_blank">Denis rade
www.onetruemedia.com/shared?p=9e2987701899744bd26de6&skin_id=701" target="_blank">Denis 0-3luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaROBERT spune:

nu mai stiu dar parca asa ceva in juru varste oricum o primeam si pe ea sunt tare curioasa sa aflu pareri si idei cum isi cresc copii mamicile astea mai de la 40 de ani in sus ca banuiesc ca sunt

Mergi la inceput