Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

[quote]citat din mesajul lui maya71

Racusor, ai zis Madeira? in secunda urmatoare am intrat pe google earth (asa calatoresc eu fff des, virtual) e de nu se poateee, adevar. sa te indragostesti. e visul meu, sa am un job- sa calatoresc ...si cu banii putini se poate... si sa fie excelent.

ucenic(aspirant) burtica
[/quote

pe picassa am cateva poze din luna de miere de acolo...si noi am prins vreme nu prea buna, ca am fost in iunie...dar si asa m-am indragostit de insula asta!! si mai erau atatea de vazut am stat cam putin...

Bulina 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina97
...si el e ardelean si ar manca numa smantana si afumaturi ce sa-i fac

cristina 17+ cu


la partea asta sunt de acord cu el

Anagia bun venit!

Dragaica m-am uitat la pozele tale ...m-am indragostit de o casuta ca din povesti


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 20+ cu


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Racusor, intra pe google earth... e super. vedere din satelit si cu cat te duci mai aproape cu/ata iti da mai multe foto (depinde si cum e orientat satelitul). in Londra de ex. sunt imagini 3D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Racusor, nu/ti mai vad pozele pe Picasa. Imi aduc aminte de ele, le/am vazut la momentul acelea si le/am retinut... dar acum... sa nu le vad eu? De intrat sunt intrata dar... gainii orbul?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

fetele dragele va rog trimiteti-mi si mie parola de la contul comun; as vrea sa vad si eu carticelele


20 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina97

burtici, eu am pus-o de un chec, mi-era tare pofta... l-am bagat la cuptor, sper sa fie bun (desi o sa-l mananc cum o fi)
si am mai facut azi fasole verde cu afumatura - asta e comanda sotului, saracu de el de 10 de ani de cand suntem impreuna cred ca e a doua oara cand ii gatesc ceva cu afumatura ca eu zic ca nu e sanatos...si el e ardelean si ar manca numa smantana si afumaturi ce sa-i fac

cristina 17+ cu


sotul e rac iar bebele va fi tot rac

Citat:
citat din mesajul lui maya71
.... Eu ma clatesc la par cu bere (am citit in Formula As si functioneaza, complex VitB, factor de protectie,lalala... si nu miroase) asa ca dupa ce ma clateam (tratament extern) am zis ca... nu strica si tratament intern de ce sa o arunc sau sa se 'trezeasca'.

ucenic(aspirant) burtica


asta mi-a placut
am ras si eu ...a ras si sotul


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 20+ cu


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee


Mie mi se pare ceva suspicios si pangasius asta... creste in nu stiu ce lacuri din china, dar costa suspect de putin, nu stiu ce sa zic, n-am auzit pe nimeni vorbind despre acest peste.

Eu terminai de asistat sotul la treburi gospodaresti, am bagat vreo 2 feluri de mancare si acum la odihna..

Alina 16+ cu
gargarita


Alina, nu cred ca vrei sa stii de pangasius, e groaznic. Daca gasesc mail.ul... il trimit. Da, este si din China... Mie/mi placea mult dar cand am citit si am vazut imaginile... m/am ingrozit.

ucenic(aspirant) burtica


uff si noi chiar mancam pangasius

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010


iar acum sunt rupta de oboseala ca ne-am dus sa mai vedem apartamente, apoi pana la mall ca voiam eu sa imi cumpar neaparat o fustita de blugi cu burtica (dar nu am gasit ) si la cumparaturi nu am mai ajuns ca eram franti amandoi



cum merge "vanatoarea" de casute?
ma gandesc cu groaza ca mai devreme sau mai tarziu si noi trebuie sa ne mutam, am avrea un apartament cu 4 camere...dar imi e groaza de cautari, amenajari, renovari etc.

fusta de blugi vreau si eu dar nu am gasit


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 20+ cu


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissy77

eladeea, pui de morosan... tu imi faci sa-mi doresc sa-i fac schimbare de sex la copil daca se va naste fetita.


Cristina 13 s & Elise-Stefania


hai ca m-ai facut sa rad...fa draga fetita sa avem de unde alege...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) si 20+ cu

ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana




[quote]citat din mesajul lui maya71
.... Eu ma clatesc la par cu bere (am citit in Formula As si functioneaza, complex VitB, factor de protectie,lalala... si nu miroase) asa ca dupa ce ma clateam (tratament extern) am zis ca... nu strica si tratament intern de ce sa o arunc sau sa se 'trezeasca'.




asta mi-a palcut
am ras si eu ...a ras si sotul


iti dai seama... pana si eu rad de mine.
azi o sa repet tratamentul. ma rasfat, tratament ptr fata, corp... si par asa ca restul ce ramane de la clatit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010

yaamii...a iesit soarele si azi

Bulina 20+


la noi ploua de ieri aproape in continuu si e o vreme de nu-ti vine sa faci nimic


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 20+ cu


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput