Leoaicele DC **(49)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

La multi ani, EMA!!!

Sa cresti mare, sanatoasa si toate problemele sa se rezolve

sunt prin zona, fara chef...ieri tata a facut 1 an de cand nu mai este, am retrait zilele de acum un an si......
am ajuns si la stomatologie, imi termin lucrarea saptamana viitoare, merge si Mihai asa ca ....numai de bine de la noi

Katty , cand ai timp vreau sa vb ceva cu tine personal, te astept pe mess si merci


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai..
si eu prin zona....rupta-n doua de mijloc..dar e bine caci tot fata de "gat" o sa o am pana merge singura...

Las si si horo(r)sopul


Parintii iti vor reprosa ca nu te implici in rezolvarea problemelor lor, dar pot aduce critici si la adresa iubitului.

Nu-i vei putea convinge ca nu au dreptate, asa ca mai bine lasa-te pagubasa.



Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buna cocolinele,
va multumesc pt urari...
Ema a sarbatorit intai la scoala unde invatatoarea a chemat copii, le-a cumparat coifuri, au dansat, au baut suc si au mancat bomboane...a fost dragut, a venit de la scoala, a mancat si apoi PREMIERA : a dormit. Dupa somnic s-a trezit indispusa, a plans, a stat numai in pat , a facut si febra...au venit musafirii...Ema statea gatita in pat...copiii pe langa ea...Of, pozele au iesit numai cu lacrimi, la taiatul tortului, Nurofenul si-a facut efectul, a suflat in lumanare , a intrat in atmosfera, s-a manjit de tort si pana la urma a iesit frumos... Sa vedem ce poze sunt la ceilalti invitati ca eu numai plansa o am si stric toata imaginea de balerina.
a primit jocuri, jucarii si frumoase.
o sa revin cu poze



bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari, mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna!
Mari,, ce zi cu de toate a avut printesa ta! Imi pare rau ca a avut parte si de lacrimi si de febra! Sper sa ne arati si noua poze sa vedem rochita pe care i-ai facut-o!
Catutza, pentru durerea din sufletul tau, si ,pentru inseninarea sufletului tau!

Daria, Dodo, e weekend!!! Fruntea sus! pupici tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Gabi , te inteleg perfect, Bianca mea numai in brate a vrut paaana tarziu....adica pana acum cateva luni. Mai nou coboara singura scarile cand plecam de acasa si sunt tare fericita si multumita ca asa scap si eu de carat 18 kg pe scari 4 etaje

Maria , abia astept sa vad pozele cu Ema mica Cum se simte acum?

Katty , multumesc din suflet esti o draguta ca intotdeauna

Annie , scoate capul din bagaje si hai la noi in vizita vezi ca acum nici la noi nu mai este asa de frig...dar nici cald ca la voi

Daria , ce faceti voi? Cum se mai simte Giulik mic?

Adriana , nu mai zici nimic? Cum este Catalina ta? Ce ati facut cu scoala?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

azi dupa servici am fost la piata si mi-am cumparat novac...faceam tumbe pe langa tigaie sa se prajeasca mai repede...sper sa nu mi se aplece ca prea am mancat cu pofta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Neata

Mari, La muti Ani, cu intarziere, pt Emma, sa fie sanatoasa si sa aiba parte de tot ce-si doreste


Cata, aici sunt pe langa bagaje .... inca 4 zile nici nu stii cu cat urmaresc starea vremii, 10-12-15 grade .. sunt ptine pt mine , am auzit ca pe la daria sunt 18 + , ce-i drept suna mai bine acolo

dodo, mai aveti acolo, paine de dobrobea? fabrica mai functioneaza, sper, ca abia astept pa pap , painica buuuna, si calda

Pup u all, un weekend fain!

Apropos, credeti ca am vreo sansa sa ridic alocatia copilului? pe care nam ridicato din 2004 ?

Si Acvariul din dubai mall, cel mai mare acvariu suspendat din lume, a crapat, joia trecuta si a cam facut balta prin mall.... nu au fost victime, si s-a reparat la timp.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Neata si wee placut bine ca inceput o data ca tare lunga a fost sapt trecuta!

La multi ani Ema! Mari sa iti traiasca comoara si sa va aduca multe bucurii!

acu sa incep povesteala!

vetea mare este ca bb din burtica e FETIA! de luni intram in 16 saptamani si trebuie sa umblu serios la haine ca e greu ca nu mai incap in ele. Eu sunt mai subtirica in talie aveam 54 kg cand am ramas insarcinata si toate camasile mele erau stranse pe talie asa ca.... si sa mu mai spun ca in oct am stramtat TOTI pantalonii......asa ma distrez cand trebuie sa ma imbrac, mai ales pt munca...

sapt aceasta am fost singuri acasa doar eu cu vlad,tati e la ct cu soacra-mea ca trebuie operata sa ii curete carotida pt ca e opturata 60% si acolo e medicul care i-a pus valva la inima acun 5 ani...abia luni ii face interventia.

Va ofer o cafea cu lapte, ceai, si biscuiti si un wee cu mult soare sper...!

annie calatorie placut spre casa!


imbratisez cu drag toata gasca de feline minunate!


+14s si mami de astronaut Vladut (05.11.2003)

POZE VLADUT




"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Anca, felicitari din suflet pt caruciorul roz Sa ai parte de o sarcina usoara pana la termen

Catutza, am vrut sa-ti scriu alaltaieri, si la mine au fost 8 ani fara Mama mea, asa ca o mare pt tine

Annie, ioi, n-as fi vrut sa fiu in mall cand crapase acvariul :( bine ca au fost operativi.

Mari, astept si eu poze cu Ema, sper ca sunteti bine !

Dodolina, mai rezisti ?

Ledi, pupam carliontatul tau frumos !

Katty, luni la scoala ?

Noi suntem la servici.
Si venim si maine dimineata. No comment ...

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

WOW Anca felicitari ...sarcina usoara in continuare, si o bebelina sanatoasa, si mancacioasa

data viitoare cand mai intri la modificat haina , lasa una doua nemodificate ...sa fie ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

gasca

Annie , mai ai putin si vii cred ca numeri orele/minutele deja

Daria , imi pare rau

Katty , am vazut pozele cu Andrei cu galci dar tot frumos fos este

Anca , sincer ma bucur pentru voi

Gabi , voi cum sunteti?

Danny , au iesit dintisorii? mai va chinuie noaptea?

noi suntem asa si asa, dimineata Bia mi-a facut temperatura, acum este bine...sa vedem ce va fi la noapte.
Maine mergem la cineva in vizita, apoi venim acasa sa fac mancare si apoi la nasi, iar mai pe seara la prietena mea sa ii dea Bia martisor
Am pus la semnatura albumul "bricolam" daca vreti sa vedeti cu ce ne umplem timpul liber


Mergi la inceput