Leoaicele DC **(49)**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

neata

caffee? tea?

Cata, da, de azi intr-o saptamana plec adica vin, ajung acolo....

vremea ma omoara la voi, nu stiu ce sa iau.. ghete. bocanci, pantofi, sandale .... costumul de baie sau cojoc ceva.... am inceput sa iau niste vit C ca sa nu ma apuce racelile pe acolo...diferenta e mare de temperatura...sper sa prind un pic de frig dar nu vreau sa racesc

mai fetle cu pisoi bolnaviori, clau al meu a behait , si nu a cedat la sirop.... fara febra...a vrut intr-o zi dar am rezolvat-o forte repede, dar pt tuse l-am dat cu vopo-rub... pe piept, gat spate... de 3 ori numai si ..gata.. .voi ati incercat asta? plus de asta desfunda si nasul

asa ca idee!

Anca, nu stiam de calendarul chinezesc, o sa-l incer sa vad daca la mine a avut dreptate. oricum sanatoasa sa fie aia mica, e cel mai important

Katty, si eu care credeam ca numai baietii misca prima data pe dreapta


Ady...tu pe unde esti?

ioanna, ne-ai uitat?

restul?

pup u all
o zi faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Salutare!

andrei e bine, n-am ajuns la medrol ca i-a facut foarte bine salbutamolul. Cand om putea o sa luam si noi aparat de aerosoli ca ne-ar fi fost tare utile acum. Bine ca s-a vindecat Andrei.

Eu....tot cu usturiile de rigoare fara leac. Sunt pe tratamnet de durata dar moemntan fara rezultat. M-am saturat de atatea pastile! ufff. om vedea


pup, numai bine si sanatate multa!

Emma si Andrei (21.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salutare si de la noi.
Suntem bine si noi, azi merg la gradi ca vin invatatoarele de la scoala de cartier, sa vedem dace si a noastra cu ele
Catutza, frumos ati lucrat

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Sal'tare fetele
Sunt zombii...inca o noapte ca cea de-aseara si merg de-abusilea!
Banuim ca tot dintii care inteapa pe dedesubt sunt de vina!Nu are febra , nici kaki alfel dar cred ca diseara ii dau o doza de nurofen .Nu vrea decat in brate , doarme pe umarul meu si el sa-l plimb asa ne-am petrecut noaptea!!Si ziua idem nica sa-l schimbam nu vrea...cum se vede la orizontala...incepe trilul Maine am o zi grea daca nu apuc sa dorm 2 -3 ore legate nu sunt in stare sa fiu coerenta la scoala.Sper sa fie mai bine in noaptea asta dar nu prea se preconizeaza... e in forma maxiima.... am fost si pe afara 2 ore si ceva a dormit / f. cuminte ingeras ...in casa a inceput show-ul!!
Fug...
Pup trupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

neata

dany, nu inca, asteapta sa inceapa el intai ...dai niste nurofen sa nu-l mai doara pe pui

sunt cumplite iesitrile astea de dinti.... mie mi-a iesit pe la 20 =+ si imi venea sa ma uc pe pereti, dapai el .... sa treaca

restul?

pup u all!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata, am intrat doar sa va salutez si sa va zic ca sunt groaznic de racita, adica ieri am fost rau de tot, azi ceva mai bine, dar tot cu nasul in batista!
Azi e Dragobetele, va tzuc pe toate,(nu-s pe invers!!!), dar trebuie cumva sa sarbatorim ziua, si va urez s-o serbati cat mai frumos!

Andrei e inca umflat la gat, nu mult dar e, n-a avut de lucru luni si a facut ora de sport desi noi ii interzisesem, si invatatoarea ii zisese, n-avea nici echipamentul la el, a facut asa in uniforma cum era, ca ii era dor de ora de sport, si l-am gasit dupa-amiaza cu amigdalele/ganglionii iar umflate/umflati, azi raportam si noi sedinta cu parintii la scoala, sa vedem ce banuti se mai cer!

Dany, sper ca ai reusit sa te odihnesti, daca nu iti recomand ceva scobitori sa-ti tina ochii deschisi!!! Nu-i dai nimicuta pentru gingii? Calgel, jucarii din-alea care se tin in frigider sa-i mai calmeze durerile?

Catutza, tare frumoase felicitarile Biei! Imi place ce atenta si concentrata e in poze!

Daria, cum a fost intalnirea cu invatatoarele???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

am dormit amandoua azi noapte
ne-a iesit si nr 8 ,,,,e prima data cand iese si scaunul mai "moale" ...sper acum sa-si revina si sa sa ne odihnim pana la masele si incisivi...SPER
Dany
Daria cum esti?

all


Bazar general pe DC


Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
si de la noi !
Intalnirea a fost ... n-a fost. Au venit doar doamnele de clasa a 4-a . Sa vedem sapatamana care urmeaza ...
Dodo, sunt pe acasa azi, Fara niciun chef.
Dany, sa iasa dintocii si sa va puteti odihnii cu totii !


Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Azi e ziua Emei, printesa de Mari!
LA MULTI ANI, EMA!!!
Multa sanatate, fericire, zambete pe fata si in suflet!
Sa ai multe realizari si sa aduci multe bucurii mamei tale!!!

Mari, sa-ti traiasca draga ta printesa, sa te bucuri de ea si de bucuriile ei!!! la multi ani!!!




Dodo, sa va fie de bine cu noul dintisor!!!
Daria, de ce esti acasica? Esti in concediu? E bine Giulia, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

EMA

Eram acasa pt ca lucrand sambata, am o zi libera in timpul saptamanii.
Azi am o zi nasoala.
trupa.

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput