Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Ale, vezi ca pe site-ul cu bone este link catre un site cu infirmiere, poate o intereseaza pe mami a ta sa aiba grija de batranei sau bolnavi, ca nu necesita atata energie si efort ca si copiii. Adica mai bine intra www.cautainfirmiera.ro/" target="_blank">aici
Vezi sa nu te ratacesti si tu la cumparaturi printre rochite si alte minunatii, ca si mine, ca da dependenta !

Nana 27+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Trebuie sa apreciez ca e foarte frumoasa prima pagina, cu stilul Italic insa mie nu-mi este prea usor lizibila... Sa mai maresc pe aici pagina, especially pentru forumit:)!

Va doresc o seara plina de frumos si un weekend cald!

Mary 26+ cu minune de

evolutia lui bebe

„Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea între cei zece copii ai ei si totusi sa i-o dea fiecaruia întreaga”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

fetelor in caz ca va ganditi la o bona "cu cap" si iubitoare de copii va las profilul mamei mele

Te rog sa folosesti mica publicitate.

asa creste bebicu
ale cu printesa Karina Florentina in 24 sapt
maTie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

nu nana de batrani nu, ca a tot avut grija de batrani de-a lungul vietii , inafara faptului ca iubeste fff mult copii si copii o iubesc pe ea

asa creste bebicu
ale cu printesa Karina Florentina in 24 sapt
maTie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui Madamar

Va doresc o seara plina de frumos si un weekend cald!

Mary 26+ cu minune de

evolutia lui bebe

„Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea între cei zece copii ai ei si totusi sa i-o dea fiecaruia întreaga”


la fel si tie!

Nana 27+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo

nu nana de batrani nu, ca a tot avut grija de batrani de-a lungul vietii , inafara faptului ca iubeste fff mult copii si copii o iubesc pe ea

asa creste bebicu
ale cu printesa Karina Florentina in 24 sapt
maTie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte


In cazul asta ii tin pumnii sa-si gaseasca familia si copilasul sau copilasii potriviti .

Nana 27+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Madamar

Trebuie sa apreciez ca e foarte frumoasa prima pagina, cu stilul Italic insa mie nu-mi este prea usor lizibila... Sa mai maresc pe aici pagina, especially pentru forumit:)!

Va doresc o seara plina de frumos si un weekend cald!

Mary 26+ cu minune de

evolutia lui bebe

„Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea între cei zece copii ai ei si totusi sa i-o dea fiecaruia întreaga”
Si eu ma uitam la prima pagina ca de la jumatatea gravidutelor din iunie incepe cu alt scris...Insa eu nu ma prea pricep la modificat

poze
Cristina cu Seby 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olivia_popa spune:

hahhaa...ce m-am mai distrat...mi-ati si inchis capitolul in nas,norocul meu ca v-am gasit

mai fetelor,mi-am fcaut si eu cumparaturi pt bebeloi,voi cam ce cumparati pt nou nascut,ca eu am cumparat 0-3 luni mai mult. pun mai incolo linkurile la produse.normal ca le-am luat de pe luana...si la fete au frumoasa,dar ce salaopete am gasit la baieti...cred ca ma abisnuiesc cu idea de baiat


m-a sunat socrela sa imi zica sa nu mai beau cafea sa nu agit copilul

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo

fetelor in caz ca va ganditi la o bona "cu cap" si iubitoare de copii va las profilul mamei mele

http://reclama spam/administrare_membri/type/saved/sort/added/page/1

asa creste bebicu
ale cu printesa Karina Florentina in 24 sapt
maTie Doamne sa am un copilas sanatos si cuminte
Nu merge ...intra pe pagina de start..

poze
Cristina cu Seby 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olivia_popa

hahhaa...ce m-am mai distrat...mi-ati si inchis capitolul in nas,norocul meu ca v-am gasit

mai fetelor,mi-am fcaut si eu cumparaturi pt bebeloi,voi cam ce cumparati pt nou nascut,ca eu am cumparat 0-3 luni mai mult. pun mai incolo linkurile la produse.normal ca le-am luat de pe luana...si la fete au frumoasa,dar ce salaopete am gasit la baieti...cred ca ma abisnuiesc cu idea de baiat


m-a sunat socrela sa imi zica sa nu mai beau cafea sa nu agit copilul

20+
Eu nu am cumparat nimic..dar am primit o gramada:suzete,biberon,termos,forfecute de unghii,termometre,clopotei cantatori,un dress,o bluzita,multe sepcute,halat de baie..si....siiii:o pereche de pantalonasi de marimea buzunarului pantalonului meu!!!Sunt asa de scumpiToata ziua m-as uita la ei!!!

poze
Cristina cu Seby 29+

Mergi la inceput