Dieta Rina(7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emi_dia_76 spune:

Alina mi-ai facut si mie pofta de mujdei maine asta am sa fac si eu cu cartofi copti, de abia astept .Madachan sa mai intri sa ne mai spui ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

bine ca ne facem pofte permise

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina, mami de Alexandra (12 sept. 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Korri- ieri am papat si eu compot de mere- dar l-am indulcit nitelus cu miere (nu prea intra fara dulcegarie)

Azi - la proteeine- am dezghetat niste carnita de curcan- dar nu prea am chef de gatit (sotu'e plecat in deplasare si nu-mi vine sa gatesc doar pt mine) .
Oricum mi-am luat ieri salata sa pap cu curcan- daca voi avea chef sa fac sau cu ton.
Voi vedea mai incolo ce voi face.

In rest am mai calcat si eu stramb- azi noapte nu prea am putut dormi - ma intepa ingrozitor inima, imi amotise mana dreapta si am luat 2-3 lingurite de miere.
Dar nu mi-a trecut nici acum- am luat si un aspenter... sper sa-mi treaca, daca nu ma duc la dr.

Azi voi sta linistita in pat.

Insa maine ma voi cantari - sper sa se vada ceva rezultate pe cantar.



Elly

Astept, astept si iar astept .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stetoscop spune:

buna fetelor!

m am intors si eu. azi sunt la vitamine cu greutate constanta de 76 kg, intr o luna. bineinteles ca sport n am bagat decat urcatul treptelor. Nu mi aduc aminte cine a scris pe forum despre Isanity WORKOUT. Acest program dureaza 2 luni cu o zi pauza pe saptamana si vreau sa va zic ca te omoara. Mi am facut rost de program cu toate tacamurile lui, mi am facut orarul pe saptamani si azi e prima zi de insanity(vb la prezent pentru ca inca n am terminat prima zi de insanity). m am imbracat sumar(cand am vizualizat rapid unul dintre video, m am ingrozit cat transpira), mi am luat adidasii(zice ca ti trebuie adidasi de fotbalist si au dreptate)
am dat click si a inceput scandalul. deci daca n ai facut sport o vreme si ai niste kg bune ca si mine, nicio sansa sa duci la bun sfarsit 30 de minute. Nici n am avut timp sa respir. ma controlam sa mai iau si aer, m am mobilizat si am zis mno stati ca nu sportul ma face pe mine ci io pe el. bineinteles ca am rezistat cu gratie 12 minute din 30 . pot sa fiu mandra de mine, dar numai pe la ora 18 cand reiau runda, azi trebuie sa l fac pana la capat, ca maine am altul si vreau sa ma tin de orar. m ai face cineva exercitii din infinity? deobicei nu ma las intimadata de nimic ce i greu, chiar toate ´greutatile pt mine sunt o provocare si o competitie si asa va fii si infinity. este ceva ce n am mai trait,deci e nou ca si rina si place la mine. v am stresat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stetoscop spune:

am uitat sa scriu ca am transpirat foarte mult!
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stetoscop spune:

numai prostii am scris, se vede ca am scris imediat dupa exercitii. am slabit 5kg intr o luna si acum stagnez la 76. acuma am nevoie de sport! oricum se anunta o perioada mai bogata in munca si am nevoie de energie ca sa fie invidiosi colegii mei , iar pe sefu^ sa l uimesc ca pot mai mult decat altii

scrieti si voi ca imediat se umple pagina de mesajele mele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

azi am facut sport:shoping

ce e insanity sau infinity ca nu am inteles?
cu ce se "mananca"?

67kg la 27.01......65kg la 01.02...64kg la 08.02...targhet 57kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

sanatate multa elly ai grija de tine

67kg la 27.01......65kg la 01.02...64kg la 08.02...targhet 57kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stetoscop spune:

kori chestia asta se numeste insinity, n am idee de ce i tot spus infinity. e un pragram cardio care te lasa cu tremurici dupa 30 min si ti se pare ca nu ti ajunge tot aerul din lume sa te oxygenezi. ce fain ca ai fost la shopping si ala e sport. sa umbli din maga in maga, imbraca te, dezbraca te.
ella ai grija de tine, se poate ca palpitatiile sa provina de la ceva care te a suparat in urma cu cateva zile. faptul ca a iradiat in mana dreapta nu prea are sens, tre sa iradieze in mana stanga, pe marginea mainii si degetul 4 si 5. cand mai ai asemenea simptome, ar fii bine sa ti iei pulsul.(normal e intre 60-80/min)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

stetoscopmerci de lamuriri

67kg la 27.01......65kg la 01.02...64kg la 08.02...targhet 57kg

Mergi la inceput