Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (31)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui beluistef

Buna fetelor,

Eu maine nu merg la lucru, a trebuit sa-mi iau o zi de C.O, ca astia de la gradi dezinfecteaza, dupa cazurile alea de scarlatina si stau acasa cu fetele.

Iulia bun venit si sarcina usoara in continuare

Noi am intrat iar la ora de make-up pentru "barbie"...am facut ceva poze,sunt pe contul comun,dar pun si link...dar sa nu va speriati ,

http://picasaweb.google.com/iul.aug2010/Beluistef?locked=true#5439658206543319362


Sa vedeti ce se chinuie sa dea jos rimelul si cremele dupa fata

Maine sper sa pun si poze cu burtica la 20 sapt...aaa...si am mai pus o poza cu mine ...in timp ce vorbeam...cam asa arat dupa o zi de munca si oboseala acumulata si un bebe la purtator...sa nu va speriati ...mi se are in poza asta ca sunt cam umflata un pic...sau probabil mi se pare ca atunci vorbeam si de-aia aratam asa umflata.


***************************************************
Elena, 20+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)



am intrat pe contul comun..dar nu te-am gasit.. sunt eu blonda sau???

14+ cu o minune de
poze

[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

andreea poate ai o problema la net sau daca nu incearca sa intri direct pe gmail din google si nu din picassa, poate asa merge ....Doamne nu stiu ce ce am retinut ca tu ai pus reteta aia....stiu ca vorbeam de mai multe retete inainte de Craciun...atunci cine a pus-o va zice...

***************************************************
Elena, 20+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Ce bucatarese sunteti toate!!!!!!! Eu sunt cam antitalent la bucatarie si incep sa-mi fac pb ca nu ma voi descurca cand va incepe copilul sa pape mancare gatita.

Paula, 17+ cu

stai linistita ca nu esti singura.. noi pana acum 2 luni am stat la ai mei si mama gatea tot timpul.. cand m-am mutat in codlea o sunam in fiecare zi si o intrebam cum se face aia..aia.. acum am un carnetel consistent..

14+ cu o minune de
poze

[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui beluistef

Oana acum chiar este vineri , gata ai ajuns la jumatate, tot atat inainte si bebe sanatos.Poti sa stii ca nici nu-ti dai seama cum au trecut saptamanile astea. Acum VREM POZEEEEEE, ai tot zis ca pui si nu ai pus, hai sa vedem burtica la 20 de sapt.

Cris multumesc si incerc sa fac atat cat pot, cat nu...c'est la vie...

Michelle

***************************************************
Elena, 20+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)



m-am tot luat cu altele si am tot amanat...dupa care am si uitat recunosc

dar acum gata azi imi fac poze
...si diseara sau maine dimineata cel tarziu pun pozele, promit!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 20+ cu


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Ce bucatarese sunteti toate!!!!!!! Eu sunt cam antitalent la bucatarie si incep sa-mi fac pb ca nu ma voi descurca cand va incepe copilul sa pape mancare gatita.

Paula, 17+ cu
ehe,akm 5ani stiam doar cartofi si oua sa fac dar incet-incet,azi ceva,maine ceva devii expert,numai citesti retele si le inventezi chiar tu,trebuie sa stii fiecare ce proprietati au si cu ce se pot combina si apoi sa vezi disco in bucatarie

16+ERIC/RUXANDRAastept sa vii acasa la surioara ALEXANDRA01-02-2007

http://www.flickr.com/photos/andresialex/

ANDREsiALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

nu stiu daca voi ajunge sa fiu experta in bucatarie vreodata

cand fac ceva ma documentez serios inainte ...sotul e multumit dupa ce fac cate ceva, zica ca e nemaipomenit...dar saracul primeste asa rar, asa ca normal ca i se pare o minunatie

cred ca Alina2005 a postat reteta aia de diplomat dar nu aruncati cu pietre daca nu e asa

mercic pentru sfaturi...

pana diseara sau maine dimineata trebuie sa ma hotarasc cum fac cu albusurile alea...le bat spuma separat sau pun ouale intregi pe foc...hmmmm....tough decision !

Bulina 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Buna ziua mamici, sa aveti un week end frumos, mie duminica seara imi pleaca musafirii, asa ca voi avea mai mult timp!

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev215pr_.png
Doamne Ajuta-ne!!!
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Enik acceseaza direct link-ul pe care l-am pus si te duce direct acolo la albume, daca nu, intra pe Picassa si ma gasesti cu Beluistef....daca pe mine ma cauti cumva ...

Racusor cred acum ca Alina2005 a pus-o, oricum vei vedea cum il faci si apoi sa ne zici rezultatul. Eu sincer l-am facut cu albus batut spuma si frisca. Acum fiecare cum doreste si cum considera ca ii este bine.

***************************************************
Elena, 20+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

AAAA, se vb acum cateva zile de creme, deodorante si farduri... E o revista 'PSYCHOLOGIES'(preferata mea/o devorez) unde se 'trateaza' tot felul de subiecte iar la 'Dosarul' MINTE SI CORP e un articol 'Decodeaza ambalajele produselor cosmetice'(cateva reguli simple care iti vor permite sa intelegi mai bine formulele inscrise pe ambalajele cosmeticelor tale... rigorile bio si tot felul de retete sanatoase)- luna Octombrie 2009.
Daca intereseaza... o sa/l postez.

ucenic(aspirant) burtica



eu sunt interesata ar fi foarte util


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 20+ cu


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui beluistef

andreea poate ai o problema la net sau daca nu incearca sa intri direct pe gmail din google si nu din picassa, poate asa merge ....Doamne nu stiu ce ce am retinut ca tu ai pus reteta aia....stiu ca vorbeam de mai multe retete inainte de Craciun...atunci cine a pus-o va zice...

***************************************************
Elena, 20+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

tot nu vrea,poate de acasa
mai atasai poze,printre care cu burtika la 16saptamani,ce fenomen o fii pe acolo,caci par a fii o echipa de fotbal

16+ERIC/RUXANDRAastept sa vii acasa la surioara ALEXANDRA01-02-2007

http://www.flickr.com/photos/andresialex/

ANDREsiALEX

Mergi la inceput