Bobocei de sept-oct 2008 (260)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca81

Ange mamei tale.

Carla nu urla seara, in schimb isi da jos sacul de dormit (desface efectiv fermoarul si capsele de pe umar), pantalonii de pijama si mai nou si bluza. Isi baga intai mainile inauntru si apoi si-o trage efectiv peste cap. Se ridica in picioare si isi arunca suzeta si ursuletul peste patut. Cand imi aude pasii "furiosi" se arunca pe burta (in body fiind) si se face ca doarme

Chestia cu dezbracatul o face mai nou si in casa. Duduie centrala pentru ca domnisoara are chef sa se plimbe doar in body si in cracii goi pe gresie. Si hanoracele cu fermoar le-a dibuit

Carla & mami


si multam

asta ne asteapta si pe noi

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

ramo, e nasol afara, dar se poate merge, cu pelerina. noi am stat vreo juma de ora. am pelerine scurte si mi-era ca se uda la picioare, era fleasca fasul.

xor, asa sper si eu, sa doarma mai bine si iasa o data si caninii astia, ca nu mai pooot!
oricum sunt si nopti, cam una pe saptamana, cand dorm bine, mai ales Robi, o trezire pe la 5-6 de papa, daca e si aia... da' nu se simte, jur, nu se simte, mai ales ca fratica compenseaza la greu...
cand incepeti cresa?

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Lumi si pe noi ne chinuiesc caninii de ceva timp, offff, sper sa va iasa repede sa te poti odihni, intre timp uite niste

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Bobocelul este o floricica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelynna82

Lumi si pe noi ne chinuiesc caninii de ceva timp, offff, sper sa va iasa repede sa te poti odihni, intre timp uite niste

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Bobocelul este o floricica


e bine venit oricand!

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor la umanitare s-a facut un bazar unic pentru toate cazurile ,daca aveti timp si chef aici ne gasiti http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

Ange - mie Mark nu mi-a acceptat nici macar scumpetea aia de parmalat dar daca spui ca bea iaurt, da-i iaurt si gata...asta e...
Bitza - Dr. Siminiceanu e buna...are cabinetul langa billa - terra baby se cheama parca...50 ron consultatia parca, trebuie facuta programare
baby boy - Mark ia pikovitul cu mare placere....incearca sa i-l pui in ceai daca altfel nu il vrea....la noi nu are inca rezultate spectaculoase...
Lumi - si noi am trecut prin etapa noptilor albe....i-au iesit toti caninii odata...au spart ca pop cornul la 2 zile unul de celalalt....a fost horror...dar dupa asta s-a linistit ca prin minune...Gradinita o vom incepe in ultima sapt a lunii aprilie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia2005 spune:

Ce mai faceti fetele?

Am vazut ca vb de Pikovit...sa stiti..ca...am vb si eu cu mamicile care le-au dat Pikovit la voinici..si nu a avut rezultat..in sensul ca pofta de mancare ioc.....

Osteocare e bun..si se asimileaza repede..insa...scump nene, scump...ce e scump e bun...dar nu in toate cazurile......insa Osteo..e bun ce sa mai..vb alora de la Pro tv ...Jos palaria!

Mami de doua printese: ALESSIA(10.08.2005) si SERENA(28.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Mai ce are lumea cu mine mai, ma duc la dr pentru mine, sa-mi dea trimitere pt. niste analize si ma trezesc ca ma "cearta" ca inca alaptez la 1 an si 4 luni.
Ca vezi tu doamne, laptele nu mai e bun si ca totusi imi da o bulina rosie ca am alaptat pana acum dar ar fi cazul sa ma opresc ca na e copilul mare...
Ma rog, am plecat va dati seama cum...nu-mi sta in caracter sa ma cert pe acest subiect, dar fiecare gandeste cum vrea si aceasta dr asa gandeste COMUNIST!Prefer sa ma plang la voi



Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici
Ma rog, am plecat va dati seama cum...nu-mi sta in caracter sa ma cert pe acest subiect, dar fiecare gandeste cum vrea si aceasta dr asa gandeste COMUNIST!Prefer sa ma plang la voi



Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)




Bine ca nu te-ai certat ca iti faceai nervi degeaba. In rest Eu as fi intrebat totusi doar de curiozitate, de ce nu mai e bun laptele, a expirat?



Victoria, mami de Anna Sofia

mA fAc MaRe
Sofia, 1 an si 5 luni



"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

joy mi-a spus ca nu mai e bogat in toate cele ca in primul an...etc.Nu vreau sa-mi incarc mintea cu doamnele care au facut medicina si care presupun au invata ca laptele nu mai este bun dupa primul an.( no offence babymom tu esti exceptia exceptilor.)
Ce ar fi fost sa-i spun ca vreau tandem dc fac bb2?S-AR FI IMPUSCAT?

ANGY LA MULTI ANI MAMICII TALE!SA-TI TRAIASCA!

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput