Bobocei de sept-oct 2008 (260)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Lumi bafta la intalnirea de la cresa!!!Eu am citit ce ai scris dar nu am apucat sa iti spun din nou ca degeaba iti tot pui tu intrebari ce fel de mama esti ca raspunsul e numai unul singur ESTI MINUNATA!!!!Ah si am mai uitat sa iti scriu ceva tu esti si ai fost un model pt mine de putere si tarie sa stii ca intr-un fel virtual m-ai tras dupa tine si asa gandidu-ma la tine am reusit sa depasesc momentele mai grele!!!Imi esti tare tare draga dar tu stii asta.
Claudinna felicitari pt examen!!!Piciorul meu e tot la fel sapt viitoare am programare la dr sa imi fac un Dopler sa se vada cat de afectat e.

Si noi am fost pe afara am stat aproape 2 ore.In sfarsit e mai cald erau 12 grade dar adia vantu insa era caldicel nu un vant din ala rece.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Doamne ajuta sa fie bine cu Dragos de Moni!!
De fapt eu nu am nici o indoiala ca asa va fi!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

babytza, mi-am amintit ca mai aveam ceva sa-ti spun: felicitari lui David pt ca spune cand vrea la olita!!!!!!


Monica, sunt sigura ca totul este bine cu puiul tau!! Doamne, prin cate trebuie s atrecem din cauza unor dr care vorbesc aiurea si nu se gandesc ce impact au vorbele lor asupra noastra!


www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

noi avem nevoie de cineva care sa ne inteleaga, sa ne asculte si sa ne arate ca ne apreciaza. unoeri ne mai punem intrebarea daca facem bine cea ce facem, daca rezultatul eforturilor noastre se vede si e important sa fie cineva acolo sa ne spuna, sa ne deschida ochii, sa ne confirme! cred ca si oboseala contribuie la momentele astea de neincredere si ar trebui sa ne gandim un pic la noi, sa fim egoiste pentru o clipa si sa cerem ajutorul sotului, al soacrei, al unei prietene...sa ne facem putin timp si pentru noi. dar nu putin-putin, ci o zi intreaga!! si sa nu mai purtam grija copilului, sa delegam grija asta de tot in ziua aia! poate ca nu asta e neaparat solutia, dar o mica schimbare e binevenita. ca sa nu aiba copiii de suferit, noi trebuie sa avem grija si de propria persoana


pai nikolici, cum sa nu-ti vina sa te urci pe pereti daca tu stai singura cu copilul toata ziua?? daca incerci sa-l menajezi pe sot, ca si el are frustrarile lui...pai ale lui sunt mai importante??? si daca tu cazi la un moment dat, el cum va face fatza?
cat despre intamplarea cu Karina, probabil ca a fost prea brusc, nu era obisnuita


www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

claudina mersic dar sa stii ca nu a mai zis cel putin nu inainte

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

ne-am trezit si noi...nu stiu cand am adormit insa m-am trezit si mai obosita

CLau ma bucur ca a fost bine la examen, auzi tu 7 bone

Nerantula din pacate nu te pot ajuta, o solutie ar fi sa schimbi nr de telefon , hai cu rezultatul de la eco

Moni, offfff mamico prin ce trebuie sa trecit din idiotenia unor dr, Dragos e bine, Crina mea e si ea cu nasul carn, ochii marii si spune mama limba scoasa....pana mea de dr.

Daca nu era Clau care mi-a adus aminte uitam, Babytza felicitari, a cerut David de la sine sau l-ai mai pus tu pe oala

Cristina am luat din mega, aici 0.5l este in jur de 5lei

Crina mea zice "pei pei pei" adica pui pui pui, atre dulce spune

Apropo de o vreme are obrajiorii roz inspre rosu, ar trebui sa ma ingrijorez, ma gandesc ca e din cauza caninilor care nu mai ies

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Bobocelul este o floricica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

babytza, diana , multumesc!
sper sa fie bine si la cresa, acum pana luni stau ca pe ace...

monica, iti tin si eu pumnii la analize, desi sunt sigura ca va fi totul bine, Dragosel e un copil sanatos si absolut normal!!

va pup, iesim si noi putin.

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

mi-am luat si analizele, am Ca la limita sup si Fe cred ca e la mijloc. Nu mai iau vitamine deloc de cand avea anda un an cand mai luasem cam 2sapt de supradyn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Tin si eu pumnii pentru Dragoselu de Monica !Sigur o sa fie bine..nu se poate altfel!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Claudinna, felicitari pentru examen.

Paula, ce mai faci? Cum e singurei?

nu mai stiu ce voiam sa zic.

Mergi la inceput