FIV Europa(28)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Anais incet-incet se apropie momentul, intr-adevar! Asa imi zic si eu adesea...Bafta multa draga mea!

Bryny iti inteleg emotiile si fericirea. Sa te intorci si mai happy de la austrieci. Bafta in continuare!

Anais, Bryny pumnii sunt stransi pentru amandoua, sa stiti. Voi stati linistite si faceti oute multe si bune!!!

Bruni draga mea, inteleg ca vom fi iar colege de suferinta...Bine ca suntem macar doua, dar poate se mai anunta fivoase.
Si sa speram ca de data asta se lasa cu beta mare, asa, ca martisor intarziat...

Pupici tuturor

------------------------------------

Anul asta vreau un beta mare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bruni tu ce protocol o sa ai?

------------------------------------

Anul asta vreau un beta mare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

Buburuza multumesc!!! Sa dea Dzeu sa fie bine!
Bryny bafta multa!!!! Tinem pumnii!!!

Azi sunt ziua 5 de stimulare si am inceput sa simt ovarele la lucru! Ieri eram ingrijorata ca nu simt nimic. De maine incep monitorizarile...sa vedem ce am produs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

brunadria hai ca mai ai un pic!!! O sa fie bine, ai sa vezi!!! Multumesc pentru urari! Apoi osa iti facem noi galerie!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL

Bruni tu ce protocol o sa ai?

------------------------------------

Anul asta vreau un beta mare!!!



buburuza eu incep din prima zi de cm cu decapeptyl pt inhibare .
apoi puregon si decapeptyl..pt stimulare..
plus acid folic din prima zi de stimulare..
sa speram ca ne vom implini toate visul, primavara asta..
anais , bryny sa va ajute d zeu!
trebuie sa reusim !
asteptam vesti bune in continuare..
doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Dragelor
Maine plecam la Viena! Tineti-ne pumnii, sa ne intoarcem victoriosi ca pasoptistii
De acum, cu Dumnezeu inainte!
Cu drag


Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisucmic

Dragelor
Maine plecam la Viena! Tineti-ne pumnii, sa ne intoarcem victoriosi ca pasoptistii
De acum, cu Dumnezeu inainte!
Cu drag


Pisuc Mic


pisucmic iti tinem pumnii: o sa fie bine ! trebuie!
sa va ajute d zeu !!
te asteptam cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisucmic

Dragelor
Maine plecam la Viena! Tineti-ne pumnii, sa ne intoarcem victoriosi ca pasoptistii
De acum, cu Dumnezeu inainte!
Cu drag


Pisuc Mic


Pumnii sunt stransi draguta! Sa dea DD sa-ti implinesti visul!!!Bafta!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

Brunadria hai ca ne prinzi din urma Multumesc frumos!si tie sati ajute Bunul Dumnezeu sa reusesti de data asta sati indeplinesti visul cel mare de afi mamica!

pisucmic
mult succes Dumnezeu fie cu tine sa fie asa cum iti doresti tu!vad ca nu vrei sa ne vedem la Viena la un suc,dar eu sper ca ai nr lui balanta_tm si ne vedem!
Anais
multumesc frumos!ce sa zic doar ca cemi doresc eu mie sa va dea Dumnezeu si voua
Buburuza
sarmana mult si multumesc frumos...pt pumnii stransii si pt sustinere...eu sun emotionata de fiecare data cand citesc aici pana la lacrimii cateodata, caci suntem atat de unite pt ca aveam aceiasi dorinta care Dumnezeu ne o va indeplini acest an la toate o sa vedetii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

Miki da ....da....eu sunt tare panicosa si ma gandesc mult, ma intristez repede cand ceva nu e in regula si nu mai am chef de nimic si de nimeni,atat de concentrata suntce sa zic...asta sunt...ce vroiam sa te intreb de fapt e vreo prob daca am inceput stimularea si am baut in timpul mesei un pahar de vin rosu?

Mergi la inceput