Fiv in Ungaria 92

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

bau

goggy...io o sa nasc prin cezariana.Pe mine sa ma adoarma mai intai...si p-orma sa ma taie in bucati daca vor...numa sa nu stiu eu.
voi nu ma stiti cum fac la dr....si sper nici sa nu aflati...ca sunt un adevarat spectacol...am reusit sa enervez la modu grav o groaza de medici...asa ca io stiu ce vorbesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Mirela ooo, Doamne! intrasem pe forum pt. ca ma gandisem la tine zilele acestea, si ma intrebam cum stai. SOC!!!! Imi pare teribil de rau,si nici nu am cuvinte.
Fetelor va pup pe toate, recunosc , am de recuperat cu cititul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

irinaaaaaaaaa...ce faci???
scumpa la vedere...cum mai esti???ce planuri aveti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Hei Sami......cum zice nepoata mea..."Ma fac bine" sapta viitoare plec in Spania 5 zile.Apoi, mai vedem noi. Tre sa ma duc pana la nenea Bodnar si sa-mi fac un control ca nu am fost la niciunul dupa operatie.Tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

draga mea irina...Spania...hmmmm...ce frumos...si noi trebuia sa plecam de 1 Martie la Londra,pentru 5 zile...daaaaar...FIV-ul asta al meu a picat exact peste calatoria la Londra...asa ca am modificat biletele de avion pentru la vara...si pe 1 Martie...de fapt pe 2 dimineatza...plecam catre Budapesta...la eco de ziua 6
iti vine sa crezi ca am ajuns aici???ca de cand tot astept ziua asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Doamne ajuta, sa fie cu succes de data asta Sami
fii atenta pe eurosport ce a cazut una la schi....i s-au si rupt in picioare....ooooo schiurile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Mirela imi pare rau! Data viitoare va fi bine. Esti o tipa optimista si asta este foarte important. Insa nu crezi ca este mai bine sa lasi mai mult timp? ma gandesc ca poate a fost prea repede aceasta a-2-a procedura. Nu stiu, imi dau si eu cu parerea, nu trebuie sa ma iei in seama.
Sami stai linistita ca vei reusi sa-ti faci injectiile.

Pupici la toate fetele

Dumnezeu are grija de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

viooooooooo....ce faci???
mai fetelor...da de unde apareti toate???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dianaaaa...unde esti???treci la raport!!!
cand incepi injectarea???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dia_na

cezara, navetezi adica mergi pt fiecare eco pina la budapesta?
te intreb ca si eu sunt din cluj si ma gindisem si la varianta asta, dar nu am vazut sa faca nimeni asta si de aceea ramasese ipotetica

Eu sunt mai aproape de Oradea decat de Cluj.In principiu vreau sa navetez-daca intre consultatii este pauza macar o zi.Cred ca ar fi vreo cinci drumuri:ziua6,8,10,punctia,transferul.In ziua 6 m-am programat la ora 12(ora lor),deci nu plec nici cu noaptea in cap si am timp sa ma intorc pe zi.Oricum ma voi plimba cu valiza in masina,daca trebuie raman.

Mergi la inceput