Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 81

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

MICUL PARIS
UN ORAS DE VIS!!!!!



Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

multumim alex tu fara apa azi, eu fara gaze maine... sper sa nu fie prea frig totusi



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI


dar ce oras din lumea asta se poate mandri ca este si Micul Paris si Mica Venetie IN ACELASI TIMP!!!



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Stai ca mai zilele trecute era mica Venetie...cum le avem noi pe toate....N in unul!!!Ne-am scos!!!



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Salutare

De 5 ori am citit pe pagina unde eram inainte si nu va gaseam nicicum am crezut ca m-am dilit eu de la atata blitz in ochi

deci,suntem vedete

Regretul cel mai mare e ca nu am poze cu noi 3Alex deja facea figuri, si mnah...oricum,am cu Razvi multe si cu ei 2

Pe mine nu m-a prea bagat in seama (a se citi poze )...era axat pe copii

POzele (o parte din ele), vor ajunge intr-o clinica nou facuta de langa Paris.Doctorul de acolo e pasionat si de fotografie,are nush ce legatura cu tipu' care ne-a facut pozele si uite asa

Asa ca,daca vreti sa ne vedeti,de data asta nu tre' sa cumparati vreo revista ci sa mergeti in Paris

Glumesc,pozele le voi primi in maxim o sapt (pana le prelucreaza...el are nevoie de ele alb-negru) si vi le voi arata

Va pup,revin dupa ce-l culc pe Alex...Razvi a cazut lat de cum l-am pus pe spate (era sa adoarma si pe calut)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bun gasit!

Avem scutecele noi..cat am cautat..

Nela, bine ai revenit! Si eu ma intrebam dc esti ok.

Andrusca, super pozele cu fetitza!

Monica, ce face Atomix?

Natalie inca e cu bubitele pe fata, azi noapte s-a tot trezit, o deranjau, saracuta... Insa nu s-au mai extins si cand sta linistita parca sunt mai estompate..
Continuam tratamenul..

Va pup!





If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

multumim alex tu fara apa azi, eu fara gaze maine... sper sa nu fie prea frig totusi



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre


Papa si tu, mamis, nista fasole ceva...si sa vezi atunci gaze

Alex multam de capitol nou

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Buna ziua fetele,nu am citit nimic din urma dar am intrat sa va spun ca am vb cu sora-mea,a vb cu astia la clinica,hcg ii arata cum ca e gravida dar nu se stie unde,adica extra sau nu.Se duce maine sa mai ia odata sange pt hcg si vineri sa ia rezultatul si la control.Acum va intreb si eu ce m-a intrebat ea:e posibil sa fie gravida si inca sa nu se vada in uter?UM 31 dec,plus ca ii mai curge si sange.
Eu sunt treaza de la 6 ca piciu nu a mai avut somn si apoi am fost la scoala,nu stiu daca v-am zis ca-mi termin liceul.Iri a avut putina temp dim 38.4 in fundulet si i-am dat panadol,acum nu mai are dar am stat ca pe ace la scoala.Va sper sa revin

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Iulika vezi tu daca nu cumva ii ungi niste Wasa cu pateu ...
Eu n-o suportam....
baiatul si pe mami

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Mely astemptam, ce sa facem [unul de ofteaza]

Fraguto pai asta e semn bun daca nu s-au etins. Aveti grija sa o tineti mereu curata, eventual sa aveti servetele de-alea pufoase sa nu o zgarie in niciun fel.

Mai, despre ce discutati voi aici ca nu gaseati??? Aia cu clubul scutecelor (1-4 ani)?? Eu sinceracs a fiu nici nu m-am uitat la pagina principala , intru direct in paine subiect.

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Ioana gand la gand

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

hai ca am fost harnica, am spalat vasele, am scos cainii la pish (in pantaloni scurti si papuci, in zapada..am paralizat) si am umplut termosul cu apa fiarta pt bibe...am papat branza cu rosii, ca daca sotz iar nu vine sa pape cu mine eu nu mananc singura

iulika...io zic sa ii dai si niste ceafa de porc...toto asa...intinzi pe paine. chiar vroiam sa te intreb daca ai trecut la nan2...m-am lamurit

alex...multam de capitol
sa va fie de bine cu cablurile furate

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput