Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc)-18

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryss26buc

De ce sunt trecuta pe lista neagra? ce negot am facut eu? si ce cersetorie?




Ai PM .Daca e nevoie ,ceea ce ti-am trimis pe PM voi posta si aici pe forum .

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

ti am trimis pm ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

Da intradevar am postat si pe alte forumuri dar puteti sa controlati din ce data nu am mai postat. Cat despre pachete da intradevar am gasit un aviz in posta cand am venit astavara de la tara de la mama ca eu am stat mai mult acolo dar a fost numai unul singur despre celelalte nu stiu . Orcum imi cer mii de scuze persoanei respective. Totusi as vrea sa stiu dacsa intradevar au fost mai multe poersoane cum a spus administratorul forumului si daca este asa atunci ma retrag singura fara sa ma scrii pe lista neagra pt ca ai dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Laura, Daniela...Si eu mai uit de reguli, ca ma ia valul, scuze
Am rugat-o pe adda sa-mi trimita adresa ei, trebuia sa va rog pe voi, am uitat. Imi puteti da voi si un nr de telefon, sa o sun cand ii trimit pachetul?

Si cu ionik am mai vb pe pm, dar ce-am vb pe pm, am vorbit si aici
Si un telefon de-al ionikai, ca nu cred ca-l am, am doar adresa.

Adda, o sa-ti trimit un pachet cu o pereche de pantofi sport si doua sandale de vara, tot sport, tip papuc.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Am o prietena care are un baietel de 8 luni. Maine a zis ca vine la mine si-mi aduce cateva hainute. Banuiesc ca vor fi de 0-6 luni.Maine o sa stiu exact si va anunt

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

laura,daniela va rog sa-mi dati si mie adresa antoniei sa-i trimit un pachet pt sonia,multumesc frumos!

side David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui adda_lili

Da intradevar am postat si pe alte forumuri dar puteti sa controlati din ce data nu am mai postat. Cat despre pachete da intradevar am gasit un aviz in posta cand am venit astavara de la tara de la mama ca eu am stat mai mult acolo dar a fost numai unul singur despre celelalte nu stiu . Orcum imi cer mii de scuze persoanei respective. Totusi as vrea sa stiu dacsa intradevar au fost mai multe poersoane cum a spus administratorul forumului si daca este asa atunci ma retrag singura fara sa ma scrii pe lista neagra pt ca ai dreptate.


Adda,nu imi sta in caracter sa mint si sunt recunoscuta pentru ca spun in fata atat lucrurile bune cat si pe cele rele deci nu mint cu nimic cand spun ca 6 persoane la intervale diferite au primit coletele inapoi !Nu ti-am cerut sa te retragi si nici sa te pui singura pe lista neagra,deocamdata,pentru ca astept sa faci ceea ce trebuie .Stiu ca ai foarte multe probleme dar in momentul in care ceri ajutor trebuie sa fi pregatita sa primesti ajutorul cerut si cum unele persoane chiar isi rup de la gura sa ajute pe cineva strain......
Repet :nu e nevoie sa te retragi dar daca mai aud de un singur pachet intors la expeditor din motive necunoscute....De ce nu imi trimiti pe PM sau EMAIL adresa mamei tale si numele dansei ca sa ridice dansa pachetele cand nu esti tu disponibila?Asa s-ar incheia toate discutiile .Nu crezi?E un sfat .Sunt sigura ca mama ta ar fi de acord sa te ajute sa primesti coletele pe adresa dansei si pe numele dansei !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra

Laura, Daniela...Si eu mai uit de reguli, ca ma ia valul, scuze
Am rugat-o pe adda sa-mi trimita adresa ei, trebuia sa va rog pe voi, am uitat. Imi puteti da voi si un nr de telefon, sa o sun cand ii trimit pachetul?

Si cu ionik am mai vb pe pm, dar ce-am vb pe pm, am vorbit si aici
Si un telefon de-al ionikai, ca nu cred ca-l am, am doar adresa.

Adda, o sa-ti trimit un pachet cu o pereche de pantofi sport si doua sandale de vara, tot sport, tip papuc.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)


Atentie la reguli!!!

ti-am trimis numarul mamei lui addalilli dar de la ionik nu am nici un numar de telefon!



ALEX, operatie pe cord!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146687&whichpage=5

3000 euro, 31 ianuarie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

laura,daniela va rog sa-mi dati si mie adresa antoniei sa-i trimit un pachet pt sonia,multumesc frumos!

side David



in lista mea de adrese nu am gasit adresa antoniei, probabil ca o are Laura...sper sa ti-o trimita ea si o rog sa o trimita si la mine!



ALEX, operatie pe cord!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146687&whichpage=5

3000 euro, 31 ianuarie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrutza spune:

Am si eu hainute de 0-3 luni pentru baietei, s-au strans deja 2 pungi, sunt bune si purtate putin, daca are cineva bebe mic si nevoie de hainute, le trimit cu placere. Eventual daca imi puteti recomanda pe cineva, ii pot dona toate hainutele bune si pantofiorii care raman de la Daniel in urmatorii ani.
Am luat si eu teapa cu cineva din lista neagra, din fericire cu un singur colet, am si o fetita de 5 ani, dar hainutele ei am gasit de curand sa le dau la o familie saraca de la tara, cu fetita de 3 ani.

Mergi la inceput