*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (374)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Suntem insarcinati!! Cu ajutorul lui Dumnezeu,o sa mai avem un sufletel!! I-am spus si lui Mihai ca mama are un BB in burtica si a pus mana pe abdomenul meu si a zis-bitzelu'(baietelul)

Ma doare putin burta,dar mai ales-spatele,cam la CM..Bag nospa si utrogestan si..sper sa fie bine..Petele alea sper sa fie de la implantare,sper ca puiul e in uter si creste frumos. Baietii au iesit afara,iar eu am ramas sa stau intinsa..
Am inceput un nou capitol din viata noastra,eu asa simt..Iar Dan,simte ca e titzaEu n-am feeling-uri de-astea

Sunt uimita cum am trecut de la refuzul vehement de a mai face copii curand si dorinta nebuneasca de a mai avea unul chiar ACUM!! Sunt sigura ca pierderea de luna trecuta,ne-a facut sa ne reanalizam prioritatile si sa zburam cu ochii inchisi,fara sa ne gandim la viitorul financiar,locator si spatiar! Da,da-vom mai avea un copil si-o sa fac tot ce-mi sta in puteri,sa-l aduc pe lume!
Va multumesc pentru sustinere! Nici nu stiu daca va puteti inchipui,cat de mult conteaza!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!


Lingusitorul te linguseste totdeuna,asa cum ar dori el sa fie lingusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Blanka, sa nu mai spui niciodata ca ne plictisesti...Daca nu ne descarcam aici, atunci unde???

Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Zoze si sa fie o titita frumoasa ca Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Zoze, sa dea Dzeu sa fie bine de data aceasta...

Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Zoze sa stii ca m-am gandit la tine astazi si am strans pumnul drept strans
vreo 2 min pe la ora 2

Vali,Cleme
Cleme da-i bataie !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Vali cum te descurci singura ca 2 ?

eu nu cred ca a-si putea,vca Eric cand e acasa e calare pe mine,nu pot sa ii dau sa manance lui Marc
ati scapat de branula?(este un cuvant urat pt mine)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Zoze,ma sa fie bine.Sa dea Domnul sa ai o sarcina usoara
Blanka,ca bine zici de pute!Si pe mine ma ia durerea cand ma gandesc la decalotare!
sanatate lui Eric

Micu nu vrea sa se trezeasca.Sam cu David se joaca cu playmobilul si am jucarii mici in toata casa.

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Simo,Doamne-ajuta, sa fie bine Micul!!OaaaCe frumos povestesti despre el!!
Am niste sentimente asa de ciudate....

Blanka Refacere rapida,puiutului mic si sanatate lui Eric!!Doamne-ajuta sa scapati de toate grelele!

Multumesc fetelor-!!

Mihaaa,hai la povestit-cu cine te-ai intalnit?!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!


Lingusitorul te linguseste totdeuna,asa cum ar dori el sa fie lingusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Blanka,azi si Sam a cam plangacit ca eram in brate cu Siluan si il alaptam si el vroia la mine.Imi spunea:!mami,pune bebe a pat"...off.Intradevar e cam greu cu amandoi asa mici sin fara de ajutor.La mine mai vine mama,dar nu cum as vrea iar al meu de cand am venit acasa nu a fost o zi sa stea cu noi...gheu,dar ne facem noi mari!

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Nicol aseara am uitat sa spun sanatate Alexiei!

mama ce Zanutz ai acolo Ariel!
chiar voiam sa te intreb de pom ..
Sovi super tare sezatoarea!
daaa Bubulica si noi repetam de mii de ori pe zi, mai ales MAMIII.. ma disperaaaaa, si tre sa ii raspund de fiecare data, ca daca nu raspund ridica tonul sau vine si trage de mine, ceva de genul "ma n-auzi ca te strig?"

stai ca eu nu stiu care e faza cu ouale 3? asa de curiozitate ca aici sunt alte clasificari..

Simo imi pare rau prin ce treceti!
super tare Dudu cu gandacul!!

Zozelici Doamne ajuta sa fie bine cu bebicul! sa stea acolo cumintel pana la termen, sa fie sanatos si sa ai sarcina usoara!
si cu restul de conditii locatare, financiare si spatiale o sa fie bine!ai sa vezi! eu mereu am gandit asa..


si 9+

Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput