Fulgusori Noiembrie-Decembrie 2009(23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Stephy ce simplu si frumos spune articolul ala...promit sa nu ma mai plang de fii'mea care nu doarme noaptea...acum am inteles ca am un copil NORMAL SI SANATOS...multumesc

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinica09 spune:

Buna seara!
Noaptea trecuta a fost prima data cand banditelul nu s-a mai trezit la 3 sau 4si culmea a fost ca eu am fost ceas la 4 si am mai adormit pe la 6,30 dupa ce a papat.Poate isi scoate masa asta ca tare sunt chiauna de oboseala...as toata ziua dar e atata treaba de facut,cumparaturi,ca nu prea am timp de odihna.Azi m-am cantarit si am constatat ca am mai slabit un kg...arat de zici ca-s impaiata,am 49 kg la 1,70 m.Nu stiu cand o sa recuperez atata somn pierdut.
In rest sa va mai zic ca ma apuca depresia cu vremea asta urata...astept cu nerabdare primavara sa ma bucur de copacii infloriti si micile lor frunzulite verzi,sa mergem la padure,la tara,ca tare mult imi place acolo...

DIANA am vazut pozici cu copiii.Sa-ti traiasca...sunt foarte reusiti.

Va si noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ionma bucur tare pentru voi. ia spune-ne: ti-a iesit poza de la reintalnire?
Nuuuuuuuuu. A sarit pe fata ca din pusca, eu comentam sa se spele pe maini dupa avion si iote ... s-a dus poza. Dar le fac una acum. Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
ma bucur tare pentru voi. ia spune-ne: ti-a iesit poza de la reintalnire?


Nuuuuuuuuu. A sarit pe fata ca din pusca, eu comentam sa se spele pe maini dupa avion si iote ... s-a dus poza. Dar le fac una acum.

Chiara Ada, vita mia , Chiara creste
Odiseea plecarii noastre acasa




UNDE? UNDE? UNDE e poza?


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamariaUNDE? UNDE? UNDE e poza?
Ufff, nu ma lasa tati sa ii fac poza, zice ca-i urat si ca l-am imbatranit 20 de ani si acu n-am decat sa-l intineresc si apoi sa pun poze cu el. Na, ce sa-i fac? Sa-l intineresc? Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Andrelutule, ia treceti voi gagici la intinerit tati... reteta e simpla: multa iubire, fericire... si poate putintica vopsea de par... dar barbatii grizonati sunt sexy


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Intinereste-l, intinereste-l ca de cand te-asteapta!!!
Apoi poti sa-i ceri orice

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

dymomo eu cu pompa manuala de la avent cel mai mult am reusit sa scot 90ml in 2ore si jumatate, si mi-a facut tzatzele prastie. Ar fi prea frumos sa fie la toate asa cum zici tu.

ionelamaria tu ii dai lui Mihnea la o masa dintr-un san si la cealalta masa din celalalt san, sau ii dai de mai multe ori din acelasi san? Eu ii dau de 3-4 ori din acelasi san, Matteo sta si el f. putin la san 5-10min. si dupa adoarme. El lasa sanul din gura doar cand adoarme, daca nu-i e somn suge un pic si dupa molfaie tzatza pe post de suzeta. El doarme doar cate 10min maxim si apoi vrea din nou tzatza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Buna mamici de fulgusori!!!Sunt o aspiranta si va rog sa ma scuzati ca intru pe la voi,insa azi fara sa vreau,cautandu-mi prima postare la aspirante am gasit ceva care cred ca o va bucura pe Laurairina!Uita-ti aici
Sa stiti ca sunteti un grup foarte dragut,imi place sa va citesc cand am timp

Sa va creasca fulgusori mari,frumosi si sanatosi!!!

In 2010 sa dea Domnul sa fiu
www.onetruemedia.com/shared?p=a1dec3978996bac42d2c27&skin_id=601" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Andre ma bucur ca sunteti acum in formula completa! Saluta-l e tati de Chiara si din partea noastra. Sunt sigura ca acum, ca v-a vazut a intinerit 20 de ani!

Raluci multumesc de cinste!

Ralu_seby, sa stii ca din cate stiu, daca alaptezi Mateiutzul tau e foarte putin probabil sa raceasca, pentru ca anticorpii pe care ii preia din lapticul tau sunt puternici si il apara!Insanatosire grabnica!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABITRARES CRESTE

Mergi la inceput