Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *72*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Monica, la 19 am programarea. Vrei sa intrebceva anume?

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

io eram mai sus,uitasem sa ma deloghez

voiam sa le mai spun fetelor care au sleepywrap sa il spele separat,ca noi azi ne-am facut cu o colectie intreaga de body-uri roz,din cauza ca le-am spalat impreuna cu wrapul nostru al rosu




Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Monica, la 19 am programarea. Vrei sa intrebceva anume?

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


Nuu, eram curioasa ce ai facut. Ai disparut cateva ore, adic anu ai mai scris, si ma agndeam ca ai fost. Din cauza asta am intrebat
Bafta sa nu fie nicio problema cu pielicica. Faceti si vaccin ceva?

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Mihhaela, multumim dar, "ochii limpezi" nu prea au o culoare definitiva sau sunt gri.
Nela, nu e filmulet cu trecutul dintr-o mana in alta sunt niste pozici cu un biscuite pe care le gasesti si la semnatura spre sfarsit.


Mami &Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia

Mihhaela, multumim dar, "ochii limpezi" nu prea au o culoare definitiva sau sunt gri.
Nela, nu e filmulet cu trecutul dintr-o mana in alta sunt niste pozici cu un biscuite pe care le gasesti si la semnatura spre sfarsit.


Mami &Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice








ma,sunt foarte limpezi,cu toate ca sunt gri:) stiai ca la unii copii le ramane culoarea asta pe viata? cica e o raritate


Mihaela,mami de Joshua 09.09.'09


"Babies can't be spoiled...only nurtured."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Moni, acasa am fost, am rupt netul in doua citind depre DA
Sper sa nu fie asta...

Nu facem vaccin, pt bubite si sa intreb ce si cum cu diversificarea.

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Moni, acasa am fost, am rupt netul in doua citind depre DA
Sper sa nu fie asta...

Off, eu am facut treaba asta azi-noapte . EU totusi nu cred la cum arata in pozele de pe net... acum om vedea. Sper sa ajung si eu zilele astea...

Monica de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Nela mami, cum sa ma supar! a adormit gagica si eu pe langa ea, vreo ora juma

Crystina chiar sunt "gorgeous" fetele tale, nu stiu daca ai mai pus poze inainte, dar eu nu le mai vazusem...balerina e tare finuta si Ruby o buflica dulce!

apropos de fete lipsa, eu ieri seara m-am gandit deodata asa, fara motiv, la Camy_pus

Mihaela multumim de capitol

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Hello gagici,

sa vad cat ma lasa urlaciosu sa scriu... M-a capiat azi de cap. De fapt de cateva zile urla la ora mesei de ma dor urechile. Si zic ora mesei pentru ca tine exact o ora... cand ma vede incepe sa urle, dar in clipa urmatoare urla de foame si cauta tzitzi . Dar ca sa imi treaca nervii mi-a facut azi pentru prima data intoarcere de pe burta pe spate , am si filmat a doua tentativa, prima am ratat-o pentru ca am inchis aparatul sa nu-l las sa pape covorul

La multe lunite si la multi ani Matei!

Si mie mi-e dor de Dana, vad ca intra mai rarut, sper ca e ok. Si eu m-am gandit zilele astea la Claudia, la Bia si la Raluca_u. Sper ca totul e ok. Si tot din categoria strigarea catalogului, as vrea sa stiu unde a disparut americanca noastra Adriana, japoneza Hatsumono si bucuresteanca Kinga!

Miha multumim de capitol


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

a, si am uitat sa va zic ca am visat ca faceam tiramisu si ma tot intrebam oare de ce il fac de azi, daca imi trebuie pt duminica

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput