Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

CD27 esti bine? ca nu te-am mai vazut pe aici...ori sunt eu

pupici

Bulina 19 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

btz_ovi da pe unde ai umblat? bine ai revenit....si da ai o gramada de recuperat...aici se scrie cu viteza luminii

am vazut poze superrrr aici http://www.danielphotography.ro/Contact.html?pf=1

acum daca tot am discutat despre ele, un pret aproximativ stie cineva? mai avem drum in Bucuresti si cine stie poate ne inscriem la niste poze cu burtica
voi v-ati gandit sa faceti o sesiune foto? cred ca prin luna a 7-a sau a 8-a ar fi indicat


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 18+


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

azi sunt activa :) nu am mai intrat sa muncesc pentru serviciu...

am intrat acum pe mailul comun sa vad pozele si sunt mai putine albume...zilele trecute erau 24 parca, acum sunt 19...au disparut unele, printre care si folderul meu

stie cineva ce s-a intamplat? poate imi merge mie prost internetul si nu se incarca toate....hmmm...

Bulina 19 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010

azi sunt activa :) nu am mai intrat sa muncesc pentru serviciu...

am intrat acum pe mailul comun sa vad pozele si sunt mai putine albume...zilele trecute erau 24 parca, acum sunt 19...au disparut unele, printre care si folderul meu

stie cineva ce s-a intamplat? poate imi merge mie prost internetul si nu se incarca toate....hmmm...

Bulina 19 +


Onutza, iubita, chiar azi am revizuit care-a mai bagat vreo burtica, si te-am admirat si pe tine, si acum sunt 27 foldere.


Alina 15+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

am vazut poze superrrr aici http://www.danielphotography.ro/Contact.html?pf=1

acum daca tot am discutat despre ele, un pret aproximativ stie cineva? mai avem drum in Bucuresti si cine stie poate ne inscriem la niste poze cu burtica
voi v-ati gandit sa faceti o sesiune foto? cred ca prin luna a 7-a sau a 8-a ar fi indicat


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 18+


[/navy]Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
[/font=Comic Sans MS]



Am dat si eu de site-ul asta. Tare sunt curioasa ce preturi tractica...

Cris 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui btz_ovi

Hello dragele mele.Ce dor mi-a fost de voi.Am groaza de recuperat
17+

Viitoare mamica fericita
My Baby



Casa de piatra!!! Asteptam poze


Cris 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

gata, au aparut si la mine 27...

internetul asta imi joaca feste



ma duc sa ma uit la toate burticile frumoase...

Bulina 19 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Btz_ovi bine ai revenit...asteptam sa ne povestesti...si vrem pozeeeeee

Hai fetelor care mai puneti poze ??? Eu ma gandeam sa mai fac cateva ca sa vad daca se vede vreo diferenta de acum 2 sapt.

Ce frumos povestiti voi de concedii si de plecari prin "strainezia".......vreau si eu....nu am fost niciodata...si vreau si eu ...acum cu 3 pot sa-mi iau gandul...poate doar prin vis sa calatoresc.

***************************************************
Elena, 19+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Citat:
citat din mesajul lui racusor2010

michelle1981 pe google docs e un format special? sau arata ca si un document word?


Bulina 19 +
Racusor, asa arata un document de pe google docs. V-am impartasit si ce incepusem sa notez
Sunt mai multe facilitati: poti insera si poze (din calculator sau direct de pe net etc). Avantajul e si ca poti nota in el cand te afli oriunde (daca nu vrei sa iti uiti ideea, sau sa nu treaca sentimentul)

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxv24nho4ve.png" target="_blank">15+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Eu mi-am activat PM, dar nu stiu ce tb sa fac mai departe pt a primi parola...Stiu ca s-a mai discutat despre asta, daca isi aduce aminte cineva cam prin ce capitol, sa nu tb sa iau toata odiseea de la capat...

paula, 16+

Mergi la inceput