Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri(16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Roxana, merci de info.
Am vorbit cu o tipa de la Giramondo, Veronica B., si mi-a facut o oferta destul de buna la Azalia.
Barbata-miu insa nu e incantat ca sunt din Iasi si in caz de probleme, nu ajunge la ei sa-i ia de gat!

Si eu am scris pe-un site, nu mai stiu pe unde ca eram zoombie de la atata cautat...
Mi-au raspuns nu-stiu-cati si inca imi scriu...Diverse preturi, diverse calculatii, diverse reduceri.
Te ia durerea de cap! :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Am gresit eu.
Review Grifid Arabella: http://supereva.ro/hotel.php?d=grifid-arabella--nisipurile-de-aur&id=947

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Citat:
citat din mesajul lui madairina

Am gresit eu.
Review Grifid Arabella: http://supereva.ro/hotel.php?d=grifid-arabella--nisipurile-de-aur&id=947

gradina mea


din pacate tot nu merge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Citat:
citat din mesajul lui madairina

Am gresit eu.
Review Grifid Arabella:
pe site-ul www.supereva.ro si dai sa caute Grifid Arabella.
Am incercat sa copiez site-ul dar cand il posteaza apare altceva.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Review Grifid Arabella:
pe site-ul www.am fost acolo.ro si dai sa caute Grifid Arabella.
Se scriu fara pauze dar se intampla ceva ciudat.
Am incercat sa copiez site-ul dar cand il posteaza apare altceva.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

madairina eu tot nu reusesc sa gasesc pe supereva . Daca incerc pe cautare ma duce pe desprecopii. Am cautat si pe forumul de acolo, nu direct pe site si nimic.

Andreea cu Alexandra Maria (05.07.2009) si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Iti trimit pe PM adresa ca vad ca orice scriu apare tot supereva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Apare asa din cauza ca se considera reclama. Scrie cum am scris eu, mai codat, sau scrie linkul ascuns, adica (url = " link ") cuvantul care va aparea ( / url ), fara spatii si in loc de paranteze rotunde trebuie sa pui paranteze drepte, uite asa


Adriana, am avut si eu ceva emotii anul trecut tot din aceiasi cauza, dar totul a fost ok. Si au preturi bune pe Bulgaria ptr ca lucreaza direct cu o agentie de acolo, nu stiu ptr alte destinatii. Anul trecut au mai fost persoane care au intrat pe situl lor dar au dat de alti agenti si ...ma rog, n-au fost multumiti. Cea cu care vorbesc eu se numeste Emilia Filip, n-am vazut-o niciodata, nici ea pe mine, am id-ul ei de mess si am tot stresat-o Ma enervasem in urmaa cu o luna cand mi-a spus ca anul asta nu mai permite cazarea in suita a 5 persoane- 2 adulti+3 copii, apoi a intrebat agentia de acolo sau hotelul, nu stiu, si a obtinut aprobare. Imi place de ea ca se agita, daca nu stie ceva intreaba, presupun ca are si comision, asta-i treaba ei, nu ma intereseaza pe mine, eu sunt foarte multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuppy spune:

Anul asta am vrea s aincercam alta statiune( am fost in anii trecuti in Albena), initial ne gandisem la Sunny Beach, dar sotul meu a zis ca este prea aglomerata, acum ma gandesc la Obzor...ma puteti ajuta cu cateva pareri, cum este statiunea, plaja,animatie pt. copii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

yuppy uite aici un review www.reclama ilegala - avertizare.ro/forum/index.php?showtopic=8593&st=0" target="_blank">despre Obzor- Hotel Miramar

Mergi la inceput